Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona7777

Plastry odchudzajace Catch me patch me ktos stosowal??

Polecane posty

Gość ona7777

czy ktos stosowal lub slyszal cos na ich temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
nigdzie nie moge znalesc opinie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to kolejna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
nie wiem czy do konca taka glupota, jeszeli jest czas na zwrot produktu a prodeucent zwraca pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
a jednak podobno dziala i jest gwarancja zwortu pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś potwierdzić że to działa, bo nikt prywatny się na ten temat nie wypowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc to ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
ale nikt nie probowal dieta dieta ale moze te plastry choc po ciezki pomagaja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34542
a co z zwrotem ceny? nie probowalas? cczyli jednak nic z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu28
Jak ze zwrotem pieniędzy gdyby nie działało? Czy to ściema? Czy kruczek prawny? Tak w ogóle się spytam: Od kiedy firma jest na rynku, bo komentarze mają tylko kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naciąganie ludzi na kasę. To są zwykłe plastry i nic nie działają. Nie kupujcie tego gó...na . To jest zwykła ściema. Chcę odesłać z powrotem i jestem ciekawa czy dostanę zwrot kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz słyszę o plastrach odchudzających, jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania to polecam suplementy diety, np: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/ albo po prostu ograniczenie jedzenia, odrzucenie tych niezdrowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Workout
Proponuję pójść na trening a nie szukać plastrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Pani która chce zwrócić plastry i zastanawia się czy otrzyma zwrot pieniędzy-przy zakupie dostała Pani jakiś paragon lub potwierdzenie zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastry wysłałam listem poleconym 26 listopada 2015 i do dnia dzisiejszego tj 10 grudnia nie otrzymałam zwrotu pieniędzy , i nie mam telefonu żeby się skontaktować i kasa przepadła. Nie dawajcie sie naciągać to są oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poproszę o numer telefonu byłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak nie dzialaja sprawdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak nie dzialaja sprawdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję te plastry miesiąc czasu. Nie widzę żadnych efektów, waga się nie zmieniła. Mam zamiar skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy. Ciekawe jak to będzie z tym zwrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza137
Tak wlasnie je stosuje, koncze 3 tydzien, NIE SCHUDLAM nawet kilograma, kolejna glupota na jaka dalam sie nabrac - lenistwo nie poplaca, bez wysilku fizycznego tylko portfel schudl - nie polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam takie plastry z informacją firmy sprzedającej,że wysyłka jest gratis.Okazało się ,że plastry nie spełniają reklamowanych oczekiwań.Miały trzymać się ciała przez 24godziny nawet używając kąpieli a one nie trzymały nawet 12godz.bez kąpieli.Plastry te odesłałam do Centrum Logistyki Zwrotnej w Warszawie i okazało się ,że zwrot poniesionych kosztów przeze mnie został pomniejszony o koszty przesyłki.Jednym słowem to jest wielka LIPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odesłałam plastry 26 listopada i do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Czy ktoś ma może numer telefonu zeby się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za telefon ale nic z tego, włącza się sekretarka i nikt się nie zgłasza. To są kolejni naciągacze. Nie dawajcie się robić w konia. Te plastry to zwykła ściema nic nie działąją. A kasa przepadła. Zwróciłam plastry po dwóch tygodniach i już 1,5 miesiąca nie mam żadnego odzewu śmieszne plastry przyjęli a zwrotu kasy brak. Nie kupujcie , szkoda kasy bo to są zwykłe plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1969
Dzisiaj zaczęłam i zobaczę, czy będą jakieś efekty poza odchudzeniem portfela. Ostatni raz zaryzykowalam. Pewnie okarze się lipa jak wiele innych cudownych sposobów ale cóż kasę już wydalam więc spróbuję.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomagają ja mam piąty plaster zakładam ani kg nie schudłam i jeszcze jedno nie masz rachunku ani paragonu także klamstwo totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zadne manga , pokrzywy itd -tabletki tez nie dajcie sie nabrac, kupilam i nic nie działają a moze nawet sobie zaszkodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie zadziała. sama strona to też sciema. każdy link z menu przekierowywuje na ta samą stronę. pod spodem fałszywe komentarze niby z facebooka, a w rzeczywistosci osoba nie figuruje na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie przed chwila zamowilam z opcja zaplac przy odbiorze ale po waszych komentarzach podziekuje i nie odbiore owej przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zamowilam ale podziekuje za przesyłke. Naciagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×