Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość wieczorny z radą

Podjadanie

Polecane posty

Gość gość wieczorny z radą

Wpadam z radą. Nie miałam powodów aby się odchudzać, ale w 2 miesiące schudłam 5 kg, bo przestałam podjadać między posiłkami. Założyłam aparat na zęby i po każdym posiłku muszę je myć - ze zwykłego lenistwa nie chcę mi się tego robić 7-8 razy dziennie, bo tak to zawsze u mnie wyglądało, jadłam 4 posiłki i podjadałam 3-4 razy. Teraz jem raz na kilka godzin, większe porcję, żeby się nasycić na dłużej. Czasami, przyznaję, jestem głodna po 2-3 godzinach, ale daję sobie na wstrzymanie, bo mycie zębów jest obecnie dla mnie czynnością nieprzyjemną. Od razu zaznaczę, że od roku nie jem produktów odzwierzęcych, ale zawsze jadłam powyżej 2000 kcal i obecnie też trzymam ten pułap. Innymi słowy, spróbujcie takiej metody, co Wam szkodzi? Najadać się do syta, nie podjadać między posiłkami. Swoją drogą ja swój największy posiłek jem ok.19:00, bo jest to obiado-kolacja. Jem dużo makaronów, naleśników, kasz, ryżu, ziemniaków (frytki!), czyli rzeczy, które wg wielu powinny tuczyć a mi dają energię i sytość a to sprawia, że aż chce mi się ruszać. Jem też warzywa, owoce, orzechy, pestki itp, żeby nie było, że jem tylko ziemniaki hehe To tylko rada, nic nie narzucam, bo wiem, że nie każdy jest taki jak ja. Wiem też, że wiele z Was boi się węglowodanów jak ognia. Życzę miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez super redukuje glod i vlokuje podjadanie - www.slimmer.fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiwd
Oj ja miałam duży problem z podjadaniem między posiłkami ale już mam to za sobą bo dzięki suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl udało mi się zahamować mój apetyt;) co spowodowało,że nie myślałam już o jedzeniu i mogłam na spokojnie się odchudzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×