Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pół głodówka

Polecane posty

Gość gość

witam. mam pytanie do osób obeznanych z tematem. nie wiem w ogole czy istnieje taki termin jak polglodowka i chciałam spytac czy to w ogóle ma sens. pracuję fizycznie i kiedyś już próbowałam głodówki jednak nie dałam rady normalnie funkcjonować. bardzo źle sie czułam miałam zawroty głowy i osłabienie. jednym słowem nie nadawałam sie do pracy. pomyślałam jednak ze mogłabym rano wypijac smoothie owocowo warzywne i dałabym na tym rade w pracy przezyc a potem juz tylko woda. moim celem jest nie tylko schudniecie ae również poprawienie cery i pozbycie sie częstych bolow głowy. ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem głodówki wyniszczają organizm i powodują efekt jojo.Podstawą aby zdrowo schudnąć jest dieta i ćwiczenia.Ja korzystałam z tej http://dieta-lux.pl/44535 i dala bardzo dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleco
Autorko. Wiadomo, ze pol glodowki nie sa zdrowe bo dostarczasz za malo kalorii potrzebnych na samo funkcjonowanie organizmu. Teoretycznie lepsza glodowka bo wtedy ponoc wlacza sie odzywianie wewnetrzne. Niestety i ja bardzo zle sie czuje na glodowkach o samej wodzie. W tej sytuacji widze 3 propozycje: 1. Dieta warzywno-owocowa wedlug Dąbrowskiej 2. Dieta hcg 3. Detoks zielonymi koktajlami - w wersji "hard" robisz sobie rano mieszanke z 3 garscie zieleniny (jarmuz, szpinak, salaty itp) + owoce (np. 1 jablko i szklanka truskawek lub 1 mango i 1 banan itp) + lyzka siemienia + szklanka wody. Blendujesz, rano pijesz czesc a reszte zabierasz do pracy i popijasz w ciagu dnia. Starasz sie zmieniac owoce i zielenine aby nie pic codziennie tego samego. W ptzypadky glodu mozna pochrupac marchewki, ogorki, kalarepe, ewentualnie owoce ale tych nie za duzo. Mozna w ciagu dnia zjesc takze garsc orzechow lub migdalow. Ponoc mozna w 10 dni schudnac do 7 kg. Diety nie powinno sie stosowac dluzej niz 2 tygodnie. Potem mozna przejsc na wersje "light" gdzie koktajl pijesz tylko na 2 posilki, a trzeci zjadasz normalny, ale zdrowy, z przewaga bialka. Mam ksiazke o tym detoksie ale nie pod reka, a nie pamietam tytulu. Wlasnie sie zastanawiam czy nie zaczac od poniedxialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joyleen
półgłodówki są wyniszczające, może lepiej spróbować jakiejś prostej diety oczyszczającej np tygodniowej, ja kiedyś byłam na głupiej diecie czyli na kaszkach mannych, ale to bez sensu bo nie ma na nic siły. teraz jem iqacai i to hamuje apetyt i oczyszcza, więc jest bezpieczniej niż się głodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×