Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polecam wam, Działa w 100%

Polecane posty

Gość gość

Cześć panie :) Nie trzeba szukać godzinami Stron które oferują fałszywe diety ;c Ja od siebie mogę polecić taką stronę jak ta http://dieta-lux.pl/33259 podajesz email i nr telefonu i po 2-3min dają wam gotowe przepisy na każdy dzień... Są tak proste i tanie, mnie dziennie wynosi 10-15zł za 3-4 posiłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, też miałam problem taki że wszędzie dawali jakieś przepisy gdzie musiałam wydać na dzień z 50zł Polecam wam tą stronę, autorka mówi szczerą prawdę tanie posiłki i dobra dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaby naciągacki spam: "Jest to strona typu Landing Page zachęcająca do skorzystania z usługi KLUB która odblokowuje dostęp do poradnika skutecznego odchudzania. Jest to usługa subskrypcyjna. Jej warunki określa regulamin. Zapisz się do naszego serwisu, a w każdym tygodniu otrzymasz dostęp Premium do portalu klubgraczy.pl (opłata wynosi 6.15 zł/sms, otrzymasz 3 sms/tydzień)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirina781
Ja przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i też na początku sceptycznie podchodziłam do wspomagania się tabletkami ale jak sama nie dawałam rady to wybrałam to co ludzie polecają! I nie żałuję bo odkąd go stosuję mój problem z podjadaniem między posiłkami się skończył ;) Teraz nie myślę ciągle o jedzeniu ! -10kg 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×