Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ratunek

Pomocy! Nie moge sie wysikać

Polecane posty

Gość Ratunek

Ratujcie mnie :( Od 2 godzin nie moge sie wysikać :( :( Brzuch mnie boli a jak ide na kibel to nie moge proszę o pomoc!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
Nie wiem, ale mnie strasznie boli :( To okropne. Słyszałam o zaparciach, wymiotach, biegunce, ale nie o tym ze nie można sie wysikac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
ale co ja mam teraz niby zrobić?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguss
jedz na izbe przyjec do szpitala i powiedz ze nie mozesz sie wysikac od 2 gdodz a bardzo ci sie chce. Jakis tam lekarz cie zbada i zalozy cewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
Chociaż mam 26 lat, ale boje sie chodzić do lekarza!!!!!!! A jak mi pęchcerz pęknie???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha bez przesady jaki pecherz peknie? przeciez mozna dluzej nie sikac niż 2 godz i nic zlego sie nie dzieje. idz do lekarza i powiedz ze cie boli i nie mozesz sie wysikac. i nie stresuj sie. dostaniesz jakiś urosept i po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
Ratunek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguss
wiesz pecherz moze zmiescic az 700 ml. wiec po 2 godz jej nie peknie . zalezy jeszcze czy duzo pila. Ale jak wcale nie pojdzie to moze to sie tak skonczyc, wiec radze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
Dobra jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek
Już sie wyszczałam :) Juhu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Ilona jedź na pogotowie - masz jakiś stan zapalny dróg moczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy11
od 5 dni nie mogę się wysikać straszny bul pomocy napiszcie co zrobić biorę tabletki i nic pomocyyyyy pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy11
od 5 dni nie mogę się wysikać straszny bul pomocy napiszcie co zrobić biorę tabletki i nic pomocyyyyy pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
albo na pogotowie! A jakie tabletki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmroweczka1241
mam problem, otoz od dluzszego czasu zdarza sie tak ze gdy ide do toalety by sie wysikac to musze dluzsza chwile odczekac az cokolwiek sie ruszy, nie moge tak od razu. nie wiem co sie dzieje.. czym moze to być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikuu
jopek, ze do szkoly nie chodzisz nie musisz dodawac- kazde zdanie napisane o tym swiadczy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieLeci!
Pomocy! Już od roku nie mogę się wysikać. To chyba jakiś pęcherz zapalony, czy coś. Od początku nic nie piłam i nadal się chce! Mam już tego dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerkii
Mam problem z pęcherzem od 3 może 4 dni nie mogę wydzielać moczu . To znaczy jak siadam na ubikacje to leci mi parę kropel moczu i co .? I nic , brzuch mnie boli czasami odczuwam straszne bóle . Gdy już próbuje sikać(przepraszam że się tak wyraziłam) to bardzo boli mnie cewka moczowa . : < . Ewentualnie gdy wydzielam kał to wtedy czasami też mocz . Jest taki problem że ja nie lubię dużo pić. Ja się nie umiem zmusić do picia , I to jest minus .Boję się iść do lekarza , dlatego iż będzie mi kazał dać próbkę kału oraz moczu . I to musi być na czczo . A ja mam ten problem że jak wstaję nie mogę sikać (chociaż przeciętny człowiek wydziela mocz rano) . No i również się boję że będę musiała jechać do szpitala . :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerkii
Nie wiem . Nie mogę . Iść do lekarza .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n2
Przyczyną problemów z oddawaniem moczu może być zapalenie pęcherza lub kamienie/piasek w pęcherzu lub w nerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężkaNoc
Ładnie, ja za sześć godzin mam maturę i spać przez ten durny pęcherz nie mogę! ;( Akurat dziś w nocy musiało mnie złapać, teraz muszę siedzieć dopóty, dopóki nie przejdzie bo inaczej nie zasnę. Sama już nie wiem co mam robić, aż normalnie łzy same nachodzą do oczu przez ten cholerny pęcherz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((
chyba się czegoś nabawiłam... mam pełny pęcherz, a nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężkaNoc
Aneta 12* Ogarnij się dziewczyno, bo nie wiesz o czym mówisz, a uwierz mi, nie życzę Ci takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężkaNoc
W moim przypadku okazało się że przyczyną było zapalenie przydatków, ciężkie, ale na razie mam chwilowy spokój ponieważ nadeszły cieplejsze dni. Fakt, chwilami jeszcze troszeczke odczuwam ten ból, ale już o wiele, wiele mniej. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i radzę, idźcie z tym do lekarza, bo nie warto zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mam powazny problem, gdy ide na ubikacje i chce sie wysikac to poleci kilka kropel i nagle przestaje cos sie blokuje i czuje jak by mial mi ten mocz rozerwac penisa zaraz, musze sobie wlozyc cos w dziurke i lekko wcisnac aby mocz zlecial, nie wiem co to moze byc, oczywiscie odczowam silne cholernie pieczenie przy probie oddania moczu, błagam odpiszcie mi jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeech
pomocy, od rana coraz bardziej chce, a nie mogę zrobić siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeech
poradźcie, co zrobić żeby jakoś poleciało. próbuję raz po raz i zupełnie nie mogę się wysiusiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×