Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitgirl

pomożecie schudnąć ?

Polecane posty

Gość fitgirl

Mam 17 lat 187 cm wzrostu i 94 kg. Powiedziałam sb że do października schudne,będę wyglądać zupełnie inaczej. Proszę więc Was o pomoc. Czy moglibyście podać sprawdzone posiłki (nie potrafię znaleźć sb konkretnej diety ponieważ zbyt wiele rzeczy nie lubię) sprawdzone ćwiczenia oraz działające tabletki wspomagające odchudzanie ??? Mój cel to około 15 kilo Ale najważniejsze żebym się w swoim ciele wreszcie dobrze poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz dużo warzyw i owoców tylko ekologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo warzyw, błonnika, wody, jeśli chodzi o tabletki to therm line fast wspomaga spalanie tłuszczu, na pewno przyspieszysz odchudzanie. Piszesz że wielu rzeczy nie lubisz, może ryba pieczona z warzywami w piekarniku albo na grillu z pieprzem cytrynowym? Mi to smakuje, staraj się jeść jak najmniej mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam Was do zapoznania się z modelami butów sportowych idealnych do ćwiczeń. Są bardzo wygodne i zdrowe dla stóp Link - http://ujav.myaf.pl/qwsb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM_dietetyk
Niestety nie ma szybkiego sposobu na schudnięcie :/ W Twoim wieku liczy się to abyś schudła zdrowo, tzn ok 0,5-1,0 kg na tydzień po to aby później nie było efektu jo-jo. Najlepsza jest odpowiednio dopasowana dieta redukcyjna zawierająca sprawdzone proporcje składników odżywczych i porcje produktów spożywczych. Wrocławska Poradnia Dietetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikson
Postaw sobie jakiś racjonalny cel. Nie ma sensu chudnąć zbyt szybko- wtedy łatwo o efekt jo-jo. Według mnie 5 kg na miesiąc to optymalny spadek wagi. Jak chcesz to możesz również zdecydować się na suplementy diety- mi pomaga Amlan forte kupowany z http://amlanforte.com/ Do tego zdrowe posiłki, trochę ruchu i na wiosnę będzie super! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci co ja jem stale ,nie wiem czy schudniesz na tym ale ja waze 62 kg i mam 177 cm Produkty które jem Płatki owsiane wsypuję do jogurtu naturalnego i tak to jem Warzywa z biedronki te mrożone krainy,wszystkie gotuje w wodzie,nawet te co się robi na oleju,jem je z ziemniakiem,albo jajkiem wszystko na malym talerzu Twaróg chudy czasami Kasza gryczana z tuńcZykiem,albo piersią z kurczaka,i sos gotowiec pieczarkowy,albo jasny(kasze ogólnie są super wszystkie) Jabłka,banany gdy czuje ze zaczynam być glodna,robie tez tak z kawą i herbatą jak czujd głód to próbuje go pierw zapić Jajka,kurczak,losos ,chleb gracham z dżemem kromka albo dwie,latem lubię jeść często miks salat z biedry,z pomidorkami takie wymieszane z sola i pieprzem bez żadnych olei Dużo wody,czasem koli sie napije.To w sumie wszystko Calyczas raczej jem te same produkty :P jem 3 razy w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka221
Bieganie + fitness albo zumba i jakiś dobry spalacz - ja używam thermo speed z Olimp i pocę się niemiłosiernie, a waga leci w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria O
Oprócz diety świetnie sięu mnie sprawdziło dorzucenie spalacza - najbardziej mi pomógł Thermo speed hardcore - mega efektywnie nakręca metabolizm i nawet przy tr****ie całkowicie inaczej się czuje - pocę się jak nigdy i efekty widać na wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia 22
Ja używałam w tamtym roku Therm line fast i świetnie zadziałał. Nie robiłam nic poza normalnymi dziennymi aktywnościami a w miesiąc ponad 7 kg udało się zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też tyle ważyła i była podobnego wzrostu.Ciągle narzekała na to,że nie potrafi schudnąć mimo surowych diet i uprawiania sportu.Kiedyś zaczęła stosować suplement diety IQacai i nadal jestem pod wrażeniem,że w tak krótkim czasie można schudnąć 11 kg nie będąc na ścisłej diecie.Polecam Ci byś też zaczęła stosować IQacai,jestem pewien,że i Tobie to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta da mi dobry efekt. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam Slimcea. W diecie NIC nie zmieniałam. Slimcea zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 13kg. Tak, slimcea działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Polecam Ci suplement diety IQacai.Ja też miałem problemy z schudnięciem i IQacai bardzo mi pomogło,w parę tygodni straciłem 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka945
Polecam Ci,abyś do diety i ćwiczeń stosowała suplement diety IQacai,ja tak robiłam i w krótkim czasie straciłam 8 kg,jak chcesz to przeczytaj sobie o tym produkcie na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Aniaa
IQacai podobnie jak calominal fatalny wybór - zero efektów a pieniądze nie małe. Do tego w obu przypadkach bolał mnie brzuch i miałam zaparcia. Zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam Slimunox schudłam i jestem szczęśliwa.Slimunox, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A te tabletki bez głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie.Miesięczne stosowanie i zrzuciłam 6 kg. Polecam wszystkim odchudzającym się osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×