Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła90

Pora schudnąć 90kg to za dużo będę dąrzyć do 60kg!

Polecane posty

Cześć Kobietki! Założyłam ten post ze względu na to, że mam już dość swojej wagi. Przy wzroście 165cm waże 90kg. Próbowałam różnych diety a po nich zawsze był efekt jojo. Mam napady obżarstwa po tym jak prawie nic nie jem. Po raz kolejny chce rozpocząć dietę. Mam nadzieje, że znajdę tutaj w was wsparcie i będziemy wspólnie chudnąć. Zapraszam dziewczyny, które naprawdę mają dużo do zrzucenia i mają dużą nadwagę a nie chcą chudnąć a tak naprawde są normalne i nie mają z czego. Nie to, że mam coś przeciwko takim dziewczynom, ale prosze was to jest dołujące jak dziewczyna z normalną wagą chce się odchudzać, biorąc pod uwagę ile ja muszę zrzucić. Osoby, które mają ochotę mnie krytykować, że się spasłam itp. niech wogóle nie dodają komentarzy, bo ich zdanie mnie nie obchodzi. Od jutra zaczynam dietkę, kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Otyla90 czy osobe z 15 kg nadwagi przyjmniesz do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie:). Jaka jest Twoja waga i przy jakim wzroście? Jaki masz pomysł na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaczynaj kolejnej diety, tylko zmień nawyki żywieniowe, bo będziesz bujać się z jojo do końca życia. Wylicz sobie podstawową i całkowitą przemianę i jedz ilość kalorii pomiędzy np. moja PPM to 1500 kcal, a CPM 2100, staram się nie przekraczać żadnej z tych granic. W ponad rok w ten sposób schudłam około 10 kg. Dieta poniżej PPM jest głodówką i dla ciebie i dla organizmu. Ruszyłam też tyłek; dużo chodzę piechotą (z pracy 5 km w zasadzie codziennie), jeżdżę na rowerze i uprawiam nornic wal king. To nie jest duży wysiłek, a efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że ważyłam tyle co ty przy wzroście 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Selena zapraszam jak najbardziej. Dziewczyny piszcie coś więcej o sobie, ile ważycie, przy jakim wzroście i ogólnie coś więcej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMMkkk
163, 72 kg. Przytylam 20 kg po ciazy. Od dzis jestem na diecie bialkowej. Chce pozbyc sie 15/20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMMkkk
Dzis zjadlam: jogurt 0% 400ml, serek wiejski light, losos wedzony. 3 kawwy, szklanka wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMMkk, poczytaj trochę, ta twoja dieta to głodówka, za rok bedzie kolejne 10 więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie lepiej wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie, wyniki dostępne na stronie http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Dziękuje za miłe przyjęcie :) Kilka słów o mnie. Mam około 165 cm wzrostu i aktualnie ważę 72 kg. Chciałabym zejść do 55 kg. Tyle wyliczyła mi dietetyczka, że powinnam ważyć przy swoim wzroście. Od pół roku staram się zmienić na stałe swoje nawyki żywieniowe. To co mu się już udało wprowadzić w życie, to jedzenie śniadania (wcześniej go pomijałam, bo wolałam pospać 10 minut dłużej) Jem 5 posiłków w ciągu dnia, jeszcze nie o stałych porach, ale w odstępach 3-4 godzinnych. Piję 2 litry wody+ do tego miętę, herbatę i kawę. Słodzę mniej. Ograniczam słodycze, ale z tym bywa różnie niestety i one najbardziej mnie gubią... Jem dużo kasz, ciemnego ryżu i warzyw :) Na razie zgubiłam 8 kg, było by dużo więcej gdyby nie słodycze! A i od 2 tygodni ruszam się dużo więcej. Staram się nie korzystać z komunikacji tylko wszędzie chodzić na piechotę. Czasami wyciągam matę i ćwiczę w domu. To tyle o mnie :) Dziewczyny razem damy radę, taka wspólna motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Hej jak Wam mija 1 dzien dietowania? U mnie ok:) 1 sn: jogurt naturalny+ banan+ gruszka. Na 2 sn zjadlam 3 male kromki chleba razowego z pasta z makreli i ogorka. Wypilam dwie kawki, wiec teraz tylko woda zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie stisuj żadnych głodówej, ja z własnego doświadczenia wiem, że one tylko prowadzą do efektu jojo. Lepiej zainwestuj w dietetyka, który Cię poprowadzi i schudniesz trwale. Ja polecam Ci http://hh-life.pl/zacznij-nowy-rok-od-zdrowych-nawykow-zywieniowych-konsultacje-dietetyczne/, za konsultacje online i ułożenie diety + kontrole zapłacisz 80 zł, myślę, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wypróbujcie diety cukrzycowej, albo chociaz produktów o niskim indeksie glikemicznym. Do tego ****** zobaczycie efekty na bank. Oczywiście nie musi byc tak restrykcyjna jak dla typowego cukrzyka, ale o główne zasady chodzi, czeste posiłki i bez gwałtownych skoków cukru. Która sie skusi to niech opowie po 2 tyg o wynikach. Ps. Gruszka i banan odpada w tej diecie. Owoce mają bardzo duzo cukrów, tylko niektóre sa "bezpieczne". Ps2. Dieta białkowa o której tu jedna z was wspomniała jest bardzo niezdrowa, długo nie pociagniesz a potem bedzie jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu a napisz przykładowe menu na dzien. Najlepiej byłoby jakbys pisala(l) codziennie co jesz, bo sadze, ze jesteś na takiej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMMkkk
Dieta bialkowa jest do konca zycia, jezeli ktos po schudnieciu sie objadal, to logiczne, ze przytyl. Radze przed dieta przeczytac ksiazke dr dukana..to noe bedzie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMMkkk
Ja dzis zjadlam rano szklanke wody z sokiem cytrynowym, pol makreli i jajko na twardo, 2 sniadanie jogurt naturalnu 400ml, obiad losos wedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz, że ducanem rozwalasz sobie nerki i żąładek. Ta dieta jest szkodliwa dla zdrowia - poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spoko; długo się nie pożyje na samym białku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otyła90
Mnie to dzisiaj brzuch boli, bo pewnie okres dostane to nawet jakoś szczególnie mocno jeść się nie chce. Zjadłam dzisiaj ser biały ze słodzikiem 244kcal, banan powiedzmy, że koło 100kcal, 220kcal ryż na słodko, banan z jogurtem naturalnym i odrobiną płatków kukurydzianych 80kcal+68kcal+20kcal i jabłko 60kcal. Ale dzień się jeszcze nie skończył. Myślę od poniedziałku o diecie norweskiej 2 tyg, ale nie wiem czy na niej wytrwam, żeby troche więcej zrzucić na początku a później zdrowe odżywianie i liczenie kcal, bo jeśli nie wprowadze zdrowego trybu odżywiania na codzień to nigdy nie schudnę i nie utrzymam wagi. Wydaje mi się, że dieta powinna nauczyć zdrowego sposobu odżywiania i wtedy będzie skuteczna. Co do diety dukana, próbowałam, schudłam na niej z 8kg, ale później mi to wróciło. Ogólnie nie polecam, bo fakt schudłam na niej, ale się źle czułam, nie miałam wogóle energii do jakichkolwiek ćwiczeń i wydaje mi się, że jest niezdrowa jak większość diet opierających się na jednym produkcie. Po za tym od dużej ilości białka miałam strasznie brzydką cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jestem na diecie, nie odchudzam sie obecnie, chociaz za jakies 2-3 miesiace pewnie zaczne :P Po prostu mam pare przykładów w otoczeniu ze taka dieta (cukrzycowa) przyniosła dobre skutki, nie tylko spadek wagi ale tez poprawa samopoczucia. Nie znam jadłospisów, ale poszukaj w necie co wolno cukrzykowi a czego unikac i spróbuj. Nie ma reguły z dietami bo na kazdego co innego moze działac, dlatego trzeba popróbowca i dobrac do siebie. Próbowałam kiedys diety south beach ale jakos mi nie szło, w niej sa chyba bardzo powolne efekty, chociaz sama dieta napewno jest zdrowa. Co do diety białkowej dukana to tak jak ktos tu napisał, bardzo niezdrowa dla organizmu, a czesto nawet nie widac tego co sie w srodku niszczy, dopiero po czasie wychodzi. Tak samo dieta Gacy rozsławiana w necie, porazka zdrowotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wyjątkowy dzien mamy 13 piatek :-) moze na poczatku coś o mnie mam 29 lat, 162 cm wzrostu, 80 kg wagi chciałabym zejsc do 60 kg , co do diet nie mam zamiary zadnej stosowac szybko sie chudnie a potem efekt jojo murowany, stawiam na liczenie kalori tak 1200-1500, bede starac sie jesc zdrowo i wmiare regularnie, pic duzo wody oraz zielona herbate, zaczne na poczatek cwiczyc z chodakowska, mel b, planuje jutro isc na basen :-) dzis zjadlam sniadanie 2 kromki razowego chleba z 3 plastrami szynki i 250g surowki,do picia woda z cytryna ma dobre dzialanie, obiad warzywa na patelnie uwielbiam warzywa i piers z kurczaka teraz serek i pozniej moze pomarancze. Otyła 90 kazda z diet ma swoje dobre i zle strony dlatego zgadzam sie z Toba ze dieta powinna Nas nauczyc zdrowego sposobu odzywiania, co do dukana nie stosowalam nie pasilo mi menu takie monotonne co 2 tyg jesz to samo potem 2 tyg znow co innego kolezanki stosowaly i mimo poczatkowych efektow pozniej pojawily sie problemy zdrowotne wcale nie ma tak łatwo schudnac i utrzymac wage wszystko cała zmiana zaczyna sie w głowie trzeba miec motywacje a osiagniemy cel co wcale nie ma takie proste wokół pelno smakołykow ale Jestesmy silne Dziewczyny i pokusom sie nie damy a w razie jakies mojej wpadki prosze o solidny ochrzan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu masz racje stosowalam sie do produktow o niskim indeksie glikemicznym i sa efekty :-) plus cwiczenia ale ja tam jestem znow na poczatku zmian pewnie w ktoryms etapie sie do niej zastosuje, wole jesc to co lubie ale w mniejszych ilosciach, glodowki tez stosowalam ale potem pojawiał sie napad obzarstwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Czarna Selena witamy w naszym gronie:) Kolejny dzien za nami, na obiad zjadlam kasze z duszonymi pieczarkami i cebula pycha:) na podwieczorek 3 mandarynki a na kolacje saltke z mixu salat pomidorow koktajlowych papryki i odrobinki sera feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Otyla90 kazda dieta jest dobra, dzieki ktorej zdrowo zgubi sie nadmierne kilogramy. Polecam Wam serdecznie blog qchenne inspiracj****ardzo go lubie i mozna znalezc tam bardzo ciekawe przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
inspiracje mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem 3 razy dziennie. .czasamo 4 posilek przeaska..nie jem po 18-stej..przez 2 dni 1 kg mniej..dodam ze jem to co zawsze, tylko nie zre slodyczy i nie jem juz późno. Nawet frytki jadlam. Spaghetti i dużo sera. Bylam na dietach ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zapraszam na herbatke lub kawusię z rana :-) Ciesze się z tego weekendu mam wolne od pracy i tak sobie siedze przy zielonej herbatce i myśle co by tu zjesc na sniadanie moze owsianke z bananem i kiwi, pózniej biore sie za sprzatanie chatki a i nakusiłam kolezanke na basen więc spale troche kalorii w przyjemny sposob. Elwirko Dziękuję za bloga właśnie tam buszuje :-):-):-) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×