Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomek34

Post 2017

Polecane posty

Witam, chciałbym zachęcić wszystkich do diety dr. Dąbrowskiej w czasie postu - w zasadzie jest to rodzaj głodówki. Ja stosuje tą dietę co roku. W tym roku rozpoczynam od 1 marca kończę 9 kwietnia. Cel: oczyszczenie organizmu - przede wszystkim umysłu i spadek masy min. 10 kg. Dieta- głodówka polega na spożywaniu wyłącznie warzyw - głównie korzennych lub soków wyciśniętych z nich. Po przez małą ilość kalorii organizm przełącza się na samo odżywianie. Jeżeli ktoś będzie chciał się przyłączyć to napiszę jak najlepiej rozpocząć dietę i jak ja będę ją prowadził. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem chętna, zawsze mam problem z dietą bo brak jadłospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stosuje w swojej kuracji Piperine Burner i odchudzanie przebiega znakomicie. Po pierwszym miesiącu mam już 6 kg mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeść normalnie! wykluczyć makarony, jasne pieczywo, tluste sery, smażone... tłuste miesko zastąpić smaczną rybką, dołożyć odrobinę ruchu i iqacai i proszę bardzo, u mnie wynik 13kg w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojkaW
Ja miałam bardzo duże problemy z nadwagą! Myślałam, że nigdy nie schudnę jednak się udało. Schudłam 20 kilo i czuje się świetnie. Dobrze trafiłam i miałam szczęście! Razem z mężem braliśmy IQacai i biegaliśmy po parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co. Ktos zaczyna jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Szybcy i wściekli 8 2017 Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Szybcy_i_wsciekli_8___2017 Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybcy i wściekli 8 2017 Online Cały filmOGLĄDAJ:http://zalukaj-player.pl/?filmweb=741981lubPOBIERZ:http://zalukaj-player.pl/?filmweb=741981TAGET:Szybcy i wściekli 8 2017 cały filmSzybcy i wściekli 8 2017 online,Szybcy i wściekli 8 2017 cda,Szybcy i wściekli 8 2017 zalukaj vtwScNHoTiKBJP,Szybcy i wściekli 8 2017 chomikuj,Szybcy i wściekli 8 2017 torrenty,Szybcy i wściekli 8 2017 gdzie obejrzeć,Szybcy i wściekli 8 2017 gdzie oglądać,Szybcy i wściekli 8 2017 youtube,Szybcy i wściekli 8 2017 cały film,Szybcy i wściekli 8 2017 kino,Szybcy i wściekli 8 2017 filmweb,Szybcy i wściekli 8 2017 online cda,Szybcy i wściekli 8 2017 online cały film,Szybcy i wściekli 8 2017 cały film polski,Szybcy i wściekli 8 2017 polska komedia,Szybcy i wściekli 8 2017 film,Szybcy i wściekli 8 2017 2015Szybcy i wściekli 8 2017 onlineSzybcy i wściekli 8 2017 cdaSzybcy i wściekli 8 2017 zalukajSzybcy i wściekli 8 2017 chomikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybcy i wściekli 8 — 2017 ▼ ▼ ONLINE http://zalukaj-player.pl/?filmweb=741981 http://zalukaj-player.pl/?filmweb=741981 http://zalukaj-player.pl/?filmweb=741981 *************************************** Szybcy i wściekli 8 Cały Film Szybcy i wściekli 8 cda Szybcy i wściekli 8 (2017) cda online Szybcy i wściekli 8 cały film Szybcy i wściekli 8 online Szybcy i wściekli 8 (2017) online Szybcy i wściekli 8 (2017) Zalukaj Szybcy i wściekli 8 (2017) cda HpjAvulcUQ Szybcy i wściekli 8 (2017) cały Szybcy i wściekli 8 (2017) Szybcy i wściekli 8 (2017) cda Szybcy i wściekli 8 (2017) caly film po polsku Szybcy i wściekli 8 (2017) caly film ,Szybcy i wściekli 8 (2017) caly film lektor pl,Szybcy i wściekli 8 (2017) caly film napisy PL, Szybcy i wściekli 8, online online pl,Szybcy i wściekli 8 (2017) online lektor,Szybcy i wściekli 8 (2017) online lektor pl Szybcy i wściekli 8 (2017) cały,Szybcy i wściekli 8 (2017) cały film, Szybcy i wściekli 8 (2017) cały film pl Szybcy i wściekli 8 2017 gdzie oglądać, Szybcy i wściekli 8 2017 youtube, Szybcy i wściekli 8 2017 cały film, Szybcy i wściekli 8 2017 kino, Szybcy i wściekli 8 2017 filmweb, Szybcy i wściekli 8 2017 online cda, Szybcy i wściekli 8 2017 online cały film, Szybcy i wściekli 8 2017 cały film polski, Szybcy i wściekli 8 2017 polska komedia, Szybcy i wściekli 8 2017 film, Szybcy i wściekli 8 2017 2015 Szybcy i wściekli 8 2017 online Szybcy i wściekli 8 2017 cda Szybcy i wściekli 8 2017 zalukaj Szybcy i wściekli 8 2017 chomikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Szybcy i wściekli 8 2017 Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Szybcy_i_wsciekli_8 ___2017 Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×