Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka27

POST

Polecane posty

Gość saszka27

Cześć, z racji tego, że od 10- go lutego do 24 marca jest Wielki Post postanowiłam założyć ten wątek. Każdy pewnie miał tam czasem jakieś postanowienia - nie je słodyczy itp. Ja kilka lat temu przez ten okres nie jadłam słodyczy, mięsa i pieczywa. Nie wiem dlaczego akurat taki zestaw, może dlatego, że pieczywa też jem za dużo:) Postanowiła, że od 10- go lutego nie jem: - słodyczy ( w tym również ciast, drożdżówek itp.) - mięsa ( z tym akurat nie będzie problemu ) - pieczywo TYLKO CIEMNE I TYLKO NA ŚNIADANIE. Mam nadzieję, że ktoś do mnie dołączy :) To dobra okazja, by raz na zawsze odzwyczaić się od słodkiego :) post trwa niewiele, bo to niecałe dwa miesiące. Zachęcam:) Mam też inny cel - schudnąć 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka27
Dziś pierwszy dzień zmian , nie ma co :) Nikt się nie przyłączył, no trudno. Zastanowiłam się - cel to - 5 kg. Oczywiście postanowienie jak najbardziej aktualne - NIE dla słodyczy i mięsa. No i zdecydowanie mniej pieczywa. Muszę się niestety przekonać do wody - stanie się moim kolejnym obciążeniem w torbie :) ale cóż. Niestety... grejfruty też muszą na stałe zagościć w mojej lodówce. Może rzeczywiście coś w tym jest, że ludzie po nich chudną. To w sumie swego rodzaju eksperyment. Zobaczymy, czy rzeczywiście po odstawieniu słodyczy i piciu hektolitrów wody można schudnąć NA STAŁE. Oczywiście szalenie chce, żeby się udał :) Sport. Karnet mi się co prawda skończył, ale wczoraj rozpoczęłam sezon rowerowy, chociaż nie wiem, czy się pogoda nie zmieni :) Zatem .... z uwagi na to, że siłownia i fitness trochę mnie już nudziły to nauczę się pływać.... a co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×