Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Postanowienie noworoczne

Polecane posty

Gość gość

Kto ze mną postanawia w nowym roku schudnąć ? wiele osób wiem ze od tego chce rozpocząć nowy rok. Jakie diety planujecie ? jakie suplementy do diety będziecie stosowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 4 stycznia :) jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem, od poniedzialku tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
HEJ! ja tez zaczynam od jutra ;0 czy na kaffe mozna zrobic jakis suwaczek odnośnie wagi? jak zamierzacie schudnąć ile?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
sorcia od poniedziałku miałam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNiagara
Ja stosuje już 2 miesiąc tabletki Foreverslim. Jedyny preparat który sprawdzałam i mogę go śmiało polecić innym osobom które mają tego typu problemy. Pierwszy miesiąc to ustalanie diety i łatwizna w jej utrzymaniu po przez hamowanie łaknienia. Drugi miesiąc już widać bardziej spektakularne efekty w postaci spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj, spamerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fon z reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie od kiedys tam nie od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od wczoraj :D Pierwszy posiłek jem o 10:00, a ostatni o 16:00, głównie sałatki. Wczoraj ćwiczyłam na siłowni, a dziś biegałam. Wcześniej też się odchudzałam, ale zrobiłam sobie przerwę na święta ;) Jak na razie to szło mi całkiem dobrze, bo przez 45 dni schudłam 6kg, przy czym mięśnie nie ucierpiały, a nawet urosły, to akurat jest dla mnie równie ważne jak spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co jesc zeby schudnac ,ale nie z miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białko plus cwiczenia z obciazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiem jak ja robie. Nie mam diety jako takiej. Po prostu staram się zdrowo odżywiać i już lepiej jest z wagą. Z suplementów to stosuje tylko slimcea. Naturalny suplement wiec nie zaszkodzi a wydaje mi się że sporo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, ja też chcę schudnąć. :) A w odzieży sportowej z http://esportshop.pl ćwiczenia to czysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 kg to schudłam w 4 miesiące stosując tabletki Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
półmaraton na początek. 10 kwietnia odbywa sie 9. PKO Rzeszów Półmaraton, a może pod koniec roku pełen maraton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Slimcea. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też działam ze slimcea jak jedna z poprzedniczek. kuracja od tygodnia. Slimcea znacznie pomaga. Więcej napisze po większym okresie kiedy będzie można podsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w trakcie zrzucanie kilogramów, na tą chwilę w 3 miesiące udało mi się zrzucić 12 kg, duża zasługę w tym, że udałam się do poradni coio, gdzie dowiedziałam się o co chodzi w zdrowym jedzeniu i dlaczego trzeba ćwiczyć. Jeszcze mi zostało 7 kg, walcze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigbaba
Cóż to za ślimcea bo czytam i czytam i nie mam pojęcia o czym piszecie ja od 2 stycznia katuje się dietą i godzinnym ćwiczeniami z marnym efektem a z tego co tu czytam to moźna szybciej i łatwiej więc proszę o więcej informacji co to za środek i gdzie moźna go nabyć no i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna333
ja wprowadzam od nowego roku nowe nawyki żywieniowe, po prostu wszyscy chcemy jeść zdrowiej :) no a jeszcze dodatkowo mam do zrzucenia sporo bo jakieś 13 kg i wtedy waga byłaby wymarzona :) do tego staram się przynajmniej 3 razy w tygodniu pojeździć w domu na rowerku stacjonarnym. no i od tego tygodnia stosuję też tabletki iqgreen, które mają pomóc mi szybciej zrzucić kilogramy, mam nadzieje, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, żeby odchudzać się mądrze i nie popsuć sobie zdrowia dziwacznymi dietami-cud, albo suplementami. Trzeba uważać na efekt jo-jo, bo o niego łatwo, kiedy nie zmieniamy swoich nawyków na stałe, tylko na krótki czas. O zasadach zdrowego odchudzania możecie poczytać tu: http://www.dietetykmagda.pl/2015/12/08/odchudzaj-sie-skutecznie-i-madrze/. Powodzenia w wytrwaniu przy noworocznych postanowieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje postanowienie wlasnie dotyczyło kuracji ze slimcea. Po prawie 3 tygodniach 4kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety Slimcea. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam coś koło 10kg. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja długo bez suplementów próbowałam ale nie ma co się meczyć. Niektóre organizmu potrzebują wsparcia. Też stosowałam Slimcea i dopiero zaczełam chudnąć. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje postanowienie już trwa 2 miesiące z kuracją slimcea. Na raize 8 kg spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam, że trzeba zrobić coś dla siebie w nowym roku i zapisałam się na salsę (jak ktoś z Gdańska to ja chodzę tutaj: http://podkwadratem.pl). Muszę powiedzieć, że to było najlepsze co dla siebie zrobiłam – mam więcej energii w ciągu dnia, ruchy mi się zmieniły (chodzę tak bardziej zgrabnie ;)), no, i nie wstydzę się tak na parkiecie. Bardzo polecam, świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćweronika
też odchudzałam się ze wspomnianymi tutaj tabletkami iqgreen i mogę je szczerze polecić, nie traktowałam ich wprawdzie jako najwazniejszy punkt w mojej diecie ale skutecznie pomogły mi schudnąć w dwa miesiące 12 kg i wagę utrzymuję do tej pory a minął już prawie rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×