Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trencha

Poszukuje chcacych schudnac do 52 kg!!!

Polecane posty

Gość trencha

Poszukuje osob ktorych celem jest 52 kg. Ewentualnie rozbieznosc plus minus 2 kg. Nie wazne czy macie do schudniecia 50 czy 5 kilo. Mamy jeden cel. Wskazowke na wadze w tym samym miejscu. Zapraszam na dluuugie odchudzanie :) Wszelkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowa grubaska
a ile obecnie wazysz ?? bo ja 57kg-58 kg :( a 17 maja mialo byc wlasnie 52 ale pewnie sie nie uda no ale nic oby jak najwiecej do tego dnia wiec chyba bede sie troche glodzila a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
ja tez !! od dzis jestem na samej zupce mrozonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
ja mam 160cm i waze 55.chcialabym 3 kg schudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
probowalam glodowke robić ale wytrzymalam polowe dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu gula ble ble ble
ja tez chce schudnac do 52 kg - czyli do starej wagi :) a waze obecnie chyba 61 kg... albo cos kolo tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
Ja waze wiecej bo niestety prawie 65 kilo :(. Wiec czeka mnie dluga droga. Chcialabym w lipcu miec juz te 52 kilo ale nie wiem czy zdaze. Chjce stosowac 1000 kcal. Dzis zjadlam juz 850 wiec niewiele mi zostalo. Zaraz ide na dlugi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 165 i 57 kg chcę zrzucić do 54 bo przy takiej wadze dobrze sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowa grubaska
ja nie chce zupelnej glodowki costam bede jadla ale bede starla sie jak najmniej musze do diety wprowadzic grejfruty bo są prawdopdoobnie bardzo koszystne dla diety hmmm ciekawe ile kg mi zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu gula ble ble ble
ja mam 165cm i wlasnie cos kolo 61kg... zima i facet glodomor mi nie sluzy :) wiec mam 9kg do schudniecia.... tez planuje 1000kcal... no zobaczymy jak to bedzie :) razem zawsze razniej teraz lece na molo, zajrze pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
pare lat temu wazylam 49 kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny spróbujcie urozmaicić swoje diety ananasem:) i czerwoną herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce schudnac do 52-54kg, zalezy jak bede wygladac. Stawiam raczej na cwiczenia i MZ, bo na zadnej konkretnej diecie wytrzymac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowyJaśmin
Ja waże aż 60 kg :( Więc mam 8 kg do schudnięcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutkawww
pije czerwoną cherbate i gówno pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia83
163, jeszcze tydzien temu 59 a dzis 56... cel 50 :D metoda: woda mineralna+soki owocowe.... no i trzeba zaczac sie troche ruszac zeby mi sie cialko niezwiotczylo:D wiec od dzis basen,rolki i ciezarki co 2 dzien:D,albo na przemian. 25 maja koncze 25 lat.... i 50 kg bedzie najlepsiejszym prezentem... i wkoncu wystapie w sukience ktora kupilam 2 lata temu:P tym razem musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
ja tez pije bo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
powodzenia Ci zyczę,napewno Ci sie uda,najwazniesze zeby miec silną wole.Tez bym poszla na rolki ale jezdzic nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wymiarkiii
dolaczam do was dziewczyny :) obecnie waze 55- 55,5kg a chce 53 max ! tak wiec ok 2,5 kg do zrzutu jakie diety stosujecie? ja mż+ ruch bo taka jest najskuteczniejsza ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgre
przyłączam się do was. Ważę 55-55,5 i chcę schudnąć do 50 przez 1-2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce:) waże 58:/ mam tyle stresu że szok, ale jakos dam rade. piję czerwoną herbatkę, bo po prostu lubię, lacze przyjemne z pozytecznym:) ważyłam sie co prawda dwa miechy temu, ale raczej tyle samo waże. niestety. a co do diety, to coraz nowsze zaczynam i nie kończę. kiedyś miałam ponad dwu miesięczny post i dziwie sie że wytrzymalam bez pieczywa, slodyczy i miesa. a teraz jem wszystko, ostatnio bylam na czekoladowej, dwudniowej:P bardzo mi zalezy na schudnieciu, ale niestety nie moge opanować stresu i przez to jem. albo z nudów. i porazka...... moja wymarzona waga to 49, ale po prostu chcę schudnąć, nie mysląc o tym celu, bo mnie to akurat nie motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
Jak Wam minal dzien? Ja sie pilnowalam. Wieczorem bylo 900 kcal a pozniej zjadlam: serek 150 kcal, 2 plasterki salami 80 kcal, sucharek 40 kcal i orzeeeeeeeeeeeeeszki cholera jasna bo moja facet je przyniosl do lozka ok 500 kcal :(. Czyli razem okolo 1700 buuuuuuuuu. Ale i tak dzis na wadze mniej. A w dniu dzisiejszym bede sie trzymac. Narazie zjadlam trzy wasy z serkiem i salata za jakies 200 kcal mam zamiar zjesc jablko 50 kcal pozniej mrozonke ma obiad i jakas salatke na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaa
Witam ja waże 62 kg. wiec do zrzucenia rowne 10 kg. wiec przylaczam sie i ja do was dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
cześć ja też chce wazyc 52 kg albo nawet 50 - teraz jestem na diecie 10 dniowej - dzis 5 dzień i schudłam juz 3 kg. Startowalam z 60 kg. Jeszcze 5 dni przedemną, wiec moze uda sie chociaz ze dwa kg jeszcze zrzucic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia83
no to ja sie pochwale:D juz jest 55:D jeszcze 5 i bedzie super!!! ale mam taka ochote na schabowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
Ja sie pilnowalam ,ale kurcze spac nie moglam bo bylam okropnie glodna ale wytrzymalam.wczoraj na samej zupce bylam mrozonej pieczarkowej.Dzis juz ugotowalam barszcz ukrainski tez hortexu mrozony,nic nie dodaje do zupy tylko troche soli.wazylam sie teraz i mam o 0,5 kg juz mniej.hurraa!!!!popoludniu moze kupie sobie pstrąga i upieke w folii aluminiowej i troszke zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
dziewczyny a mozna podjadac chrupki te zwykle kukurydziane Flipsy? bo patrzylam wczoraj w sklepie są bez soli.kalorii w 100 gramach 357.ale w paczce jest 60 gramow,wiec to tak duzo tych kalorii nie wychodzi,jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko :) przyłaczam sie do Was :) poki co moja waga to 58 kg wiec chciaąłbym schudnac 6 kg (wzrost 167) Stawiam na ruch i mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2723
jest tam kto??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaznudzonna
ja obecnie mam 165 i 61 kilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×