Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

problem łazienkowy

Polecane posty

hm więc odkąd nie jem po 18 to przez cały miesiąc w łazience na dłuzej byłam dwa razy. strasznie mnie to niepokoi bo zdrowo jest być codziennie. co ja mam zrobić? macie jakieś sposoby? Wiem że jest to nie zdrowe w moim przypadku bo sporo jem (tzn normalnie) do tej 18, więc nie jest tak że nic tam nie ma. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama marysia
Jedz więcej błonnika (warzywa). Kup sobie otręby pszenne (nie przerabiane) i posypuj nimi kanapki, albo mieszaj z jogurtem i jedz (tylko pamiętaj, żebyś po nich dużo wody wypiła).).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję śliwki
suszone Zjeśc kilka i popić wodą niegazowaną. To mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja mam ten sam problem od kiedy jestem na diecie. Próbowałam już wszystkiego co napisałyście+woda przegotowana na czczo lub woda z octem jabłkowym na czczo. I nic:( Gdyby nie senes to bym nawet 3 tyg w ogóle nie odwiedzała kibelka a wolałabym tego świństwa nie pić:/ Już nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeść normalnie to problemów
nie będzie. Problem łazienkowy = zła dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszeeee
Bo też mam z tym duży a nawet baaardzo Duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszeeee
Czyli jak jeść??? Mi sie wydaje ze jem normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej węglowodanów
w diecie powinny przeważać węglowodany inaczej z kibelka nici, chyba że środki przeczyszczające ale to na dłuższa metę nie będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdqDQd
ja polecam siemie lniane od kąd biore w kibelku bywam dwa razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
ktore siemie i jak przygotowujesz??? opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdqDQd
z herbapolu podwojnieodtluszczone zmielone :) zalewam gorącą wodą wieczorem i rano na czczo wypijam. Taki kleik z glutami sie z tego robi ale mi to smakuje :D na początku pilam rano i wieczorem teraz juz tylko rano. To naparwde działa, i bzdurą jest ze sie od tego tyje, bo jedna porcja to cos okolo 20 kcal :) polecam naprawde polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
to jeszcze podaj proporcje i dzieki Ci bardzo, dobra kobieto🌼 niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdqDQd
oj nie ja mam dopiero 20 lat :P wiesz co na oakowaniu masz wsyztsko napisane jak robic :) daje sie jedna mala lyzeczke na szklanke wody. I nie chce robic reklamy ale wyprobowlaam juz troche z roznych firm i niby ten sam produkt, ale to z herbapolu bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
to tak na przyszlosc;) ok. dzieki:) przy okazji sobie kupie, bo cosik mi sie u mnie nie widzi:D przez jakis czas bralam len w tabletkach-do tej pory mam spokoj z zoladkiem, wiec mam nadzieje, ze i w innych sprawach sie sprawdzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym błonnikiem to różnie byw
są dwa rodzaje błonnika: twardy i miękki twardy to głównie produkty zbożowe czyli np otręby miękki to ten z owoców i warzyw są osoby którym nie służy twardy błonnik (ja tak mam, jak dodawałam otręby do jogurtów zapychało mnie na amen, mimo ze dużo piłam) więc musicie sprawdzić na sobie czy bardziej Wam nie pomogą owoce, warzywa i suszone owoce: śliwki, rodzynki, figi.... i jeszcze jedno: na dietach odchudzających często ograniczamy porcje pożywienia a wtedy jelita są prawie puste, jest zbyt mało błonnika który by pomagał masie kałowej przesuwać się w jelitach... wtedy zazwyczaj wystarczy zjeść więcej warzyw i owoców i wszystko ruszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błonnik to jedno a prawidłowa flora jelit to drugie choć oba istnieją we wzajemnej zależności . Wg mojego lekarza to prawidłow flora jelit jest najważniejsza dlatego przy problemach gastrycznych polecono mi probiotyk- lactoral( bez mleka cukru , glutenu) i faktycznie to , oraz jedzenie więcej błonnika rozpuszczalnego daje świetne efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×