Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy z jedzeniem

Polecane posty

Gość gość

Moje problemy z nim polegają na tym że: 1. Chciałabym schudnąć, ale zawsze jak mówię sobie że przejdę w końcu na dietę to nigdy nie wychodzi (zazwyczaj wytrzymuję góra 3-4 dni, a potem to wszystko chuj strzela) dodatkowo stosuje chyba też najgorszą metodę jaka może być czyli że tak powiem "od jutra", "od poniedziałku", "od następnego miesiąca", "od nowego roku" co oczywiście i tak nie skutkuje bo po kilku dniach i tak się załamuje i trzeba wszystko zaczynać od początku. Trwa to już kupę czasu i boję się że jeżeli przez tyle czasu nie udało mi się tego zmienić to już tego nie zmienię. 2. To jedzenie ciągle pojawia mi się w głowie, często sama nasuwa mi się na myśl i wcale nie czuję się dobrze myśląc o nim (i nie są to myśli że chciałabym coś zjeść) wręcz czasami te myśli wywołują u mnie wstręt, wyrzuty sumienia, a przede wszystkim nienawiść do samej siebie. 3. Nie potrafię się zdrowo odżywiać. Na samym zdrowym jedzeniu wytrzymam może dzień, góra dwa i to wszystko. Niestety wolę te niezdrowe rzeczy np. pizze albo zupki chińskie. O wodzie to już nie wspomnę, napić się napije, ale nic więcej, nie rozumiem ludzi którzy w ogóle na codzień mogą pić to świństwo. Ohyda!!! Przecież to nawet smaku nie ma... 4. Brak mi silnej woli (pisałam już o tym?) jeśli nie to dodam że jest to chyba największy problem. Nawiązuje to do punktu pierwszego bo chciałabym w końcu skończyć to zaczynanie diety "od..." tylko po prostu przejść na tą dietę i być już na niej cały czas, ale po prostu nie potrafię. Nie wiem już jak się zmotywować i nie wiem co mam robić. Może tu mi ktoś pomoże o ile komukolwiek chciało się przeczytać te moje wypociny. Jedyną pozytywną rzeczą jest to że uwielbiam ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'jaka waga i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo lato,myślę że to jedna z motywacji :)Ja z tą dietą online schudłam sporo w krótkim czasie i ładnie wyrzezbilam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżna jest przez dietetyków i trenerów ,trzeba zapłacić za nią około 6 zł ale warto ponieważ są efekty :)http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałym dodatkiem w celu szybkiego chudnięcia i przy tym poprawiania cery jest ciepła woda z cytryną o poranku, Działa cuda bo sama testuje od 1,5 miesiąca. czuje dzięki temu więcej energii i moja cera się znacząco wygładziła. Ocywiście taka woda przyspiesza znacząco nasz metabolizm tak jak mówią http://dietoholicy.pl i muszę się z nimi zgozić. Dali mi ogrom wspaniałej wiedzy i dosłownie takich metod ze nikt z was pewnie o nich nie słyszał... dużo by tu pisać. zapiszcie się i korzystajcie z ch wspaniałej pracy. Szacunek dla http://dietoholicy.pl ze jednak dalej istnieją takie strny gdzie na prawdę starają nam się rpzekazac rzetelną i sprawdzoną wiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×