Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

prosze wpisujcie sie kto schudl najwiecej i jak to zrobil?

Polecane posty

Gość trzydziestka 3

potrzebuje motywacji i inspiracji ;) musze uwierzyc ze i mi sie uda... jak czuliscie sie w nowej skorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 10kg, więc
pewnie nie rewelacja, ale poszło w jakieś 2 miesiące właściwie samo. Przez wrzody żołądka pewnej wiosny. Z 64 na 54kg i wagę +-2kg trzymałam 6lat, teraz po porodzie mam jeszcze 5 za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja stopka powinna Cię troszkę zmotywować ;) -16kg i kolejne 3-4kg zamierzam, wystarczy chcieć a wszystko się uda :) ja schudłam po ciąży i ważąc więcej wyglądałam i czułam się fatalnie, teraz z przyjemnością wychodzę z domu i przede wszystkim na zakupy :) miło jest znowu założyć rozmiar 38 a nie 42 w którym się wylewają fałdki. Zdrowsze jedzenie poprawiło mi wygląd skóry i samopoczucie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
GRATULACJE!!!! WIERZE ze i mi sie uda....tak bardzo tego pragne...a raczej bez watpienia musze ...dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakakakja
zielona jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakakakja
tzn teraz masz 1500 ale wczesniej ile kcal? z 500 czy 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresserta
15 kg w 80 dni na niskoglikemicznej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberka111
ja na 13 dniowej 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aakakakja teraz liczę kalorie 1500 plus ćwiczenia 5x w tyg 40min planuję zwiększyć bo pracuję nad ujędrnianiem ciała ;) wcześniej nie liczyłam kalorii byłam na South Beach i świetnie mi waga spadła na niej, na tej diecie są ograniczenia w produktach dlatego teraz jem wszystko zachowując zdrowe nawyki tyle że mniej. Na mnie to działa i wcale nie muszę jeść mało kalorii, na 500-1000kcal bym nie potrafiła wytrzymać z głodu bym padła, mam dość aktywny dzień zwykle z dzieckiem ;) Dziewczyny wcale nie trzeba się katować rygorystycznymi dietami żeby schudnąć wystarczy odpowiednio wybrać pod swój tryb życia dietę i zmienić dawne nawyki to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaaaaaaa
schudłam 30 kg; z 95 do 65 kg (177cm) oto co robilam i robie do tej pory zeby utrzymac wage: sport 3-4 razy w tyg duzo warzyw, owocow, białka zero slodyczy, białego chleba dziennie ok 1500 kcl duzo wody brak efektu jojo juz od 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyiddd
ja 6 kg jak mnie facet rzucil:P nie jadlam prawie nic przez miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberka
26 listopad 2012 - 53 kg 2 styczeń 2013 - 46,6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komossssa9
No ja dopiero zaczynam. Mysle ze pojdzie mi to sprawnie bo tak sobie założyłam :) Ale do tego jeszcze postanowiłam oczyscic organizm, przyjmuje juz 2mc Double Detox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Ja już schudłam 18 kilogramów w ciągu 2 miesięcy a jeszcze przede mną 9 kilogramów i będzie idealnie jak dla mnie ;) A to za sprawą zdrowej diety o niskim przetworzeniu pokarmy. Do tego tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro a pierwsze opakowanie dostałam od kobiety która mi je poleciła. Jednocześnie opiekuję się jej dziećmi i moją aktywnością fizyczną była spacery właśnie z tymi dzieciakami no i oczywiście plac zabaw którego nie możemy sobie odpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deannka
Jak będziesz się więcej ruszać to dasz radę, ale nie powinnaś mieć z tym problemów bo TL daje takiego powera, że będziesz i tak ciągle w ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Jeśli masz problem z odchudzaniem to może powinna spróbować cateringu dietetycznego z oryginalnych przepisów, maja ciekawe propozycje i to duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deannka
Dietę stosowałam bo chciałam szybciej schudnąć , a w sumie z TL to się chudnie nawet bez specjalnej diety, należy odżywiać się w miarę rozsądnie to waga i tak będzie leciała w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, zawsze jest to jakiś sposób, zwłaszcza ze nieraz jak wiadomo nie kazdy z nas jest az tak wytrwały w diecie i tu z pomoca na pewno przychodza takie suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spróbuj przyjąc taki blonnik i mysle ze od razu tez zobaczysz konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję ten błonnik Aliness. Szczerze moge go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kg w 5 tygodni dieta szwedzko jakaś tam, polegało to na tym że jadłam dwa posiłki dziennie o 12 i o 16 przeważnie było to dobre dość kaloryczne jedzenie zwykły obiad lub miska musli +godzina jazdy na rowerze dziennie i brzuszki ale ja robiłam tylko po 60 niestety w tym roku przytyłam te stracone 5 kg i za nic nie mogę zmusić się do głodówki do 12 w południe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie tyle schudłam ale wróciłam do dawnej wagi i tylko dzięki zdrowym zasadom odżywiania których nauczyłam się dzięki FiT Diet. Dziś na śniadanie jadłam naleśnik gryczany ze szpinakiem. Takkie dobra a nie doceniane. I wystarczyło zmniejszyć porcje i jeśc reglanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko South Beach dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×