Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przechodzę na dietę tłuszczową

przechodzę ne dietę tłuszczową

Polecane posty

Gość przechodzę na dietę tłuszczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzę na dietę tłuszczową
podobno można na niej sporo schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miec fajny efekt jojo...moj tata schudl 30 kg dostal roznych komplikacji zdrowotnych potem przytyl 40 ja nie polecam, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzę na dietę tłuszczową
no kurcze , nie żartuj a długo na niej był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dokładnie przez dietę tłuszczową rozumiesz? Kwaśniewskiego? Osobiście bardziej mi Atkins pasuje ale znam ludzi którzy kilka lat na Kwaśniewskim byli i nie tylko schudli ale i zdrowi są całkowicie (nawet niektórym się poprawiło). Ale nie jest to na pewno dieta którą sobie można baz problemu tak z dnia na dzień rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzę na dietę tłuszczową
czy ktos jeszcze próbował tej diety albo slyszał o niej opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzę na dietę tłuszczową
ja na razie czesc z eglowodomów jakie jem zamienie na tłustrze rzeczy np. na sniedanie zamiast 2 kromek chleba i 2 jajek bede jadła 1 kromke chleba i 3 jajka. dzis na obiad zamiast ziemniaków i kiełbaski zjadłam 2 kiełbaski. Dopieo niedawno dowiedziałam się o diecie tłuszczowej , muszę sie jeszcze wiele dowiedziec.\na razie nie będe wchodzic w nią drastycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffk
ja pierdzielę. Chyba "niskowęglową" ? Ale kiełbasy się przy tym nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec chyba 5-6 miesiecy byl na atkinsie. zakwaszenie organizmu, skurcze mial w nogach i cala mase innych akcji...wyniki badan krwi koszmarne ale sie zawzial jak nie wiem i nie chcial odpuscic... poczytalam sobie nowe doniesienia o tej diecie- wcale nie jest taka super jak na poczatku wszyscy mysleli. zreszta... nie lubie miesa (tylko wołowine czasem:P) wiec to nie dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzę na dietę tłuszczową
trochę mam juz mniejszy zapał do tej diety byłam juz na south beach i skonczyło sie to dla mnie niezbyt ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na tej diecie. Fajna, ale trzeba byc zdrowym by byc na niej. Duzo mozna schudnąć, mozna sie też najeść, bo tluszcz syci na dlugo. Ja bylam na tej diecie 2 razy. Pierwszy raz chudlam bardzo szybko i ladnie (nie pamietam ile bo to bylo 3 lata temu), ale za drugim razem cos robilam nie tak, bo nie schudlam nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Atkinsie byłam bardzo długo. Jestem zdrowa jak koń (cholesterol, cukier itd itp wszystko piękne, ostatnio lekarka aż się zachwycała jaki mam "ładny cholesterol"-pozytywnie mi chodzi). Z moich obserwacji wynika że ludziom ta dieta szkodzi jeśli jest źle stosowana. Nigdzie nie jest napisane u Atkinsa, że człowiek ma wpieprzać golonkę i smalec. Ja stawiam na zdrowe tłuszcze (chociaż chętnie jadam np grillowaną karkówkę albo drób ze skórą), unikam gotowych wędlin, kiełbas itp. Warzyw to niektórzy bez diety mniej jadają niż na tej diecie. Dietę szczerze i świadomie polecam, ale radze DOBRZE sobie poczytać zalecenia do niej (kupić książkę, to to co jest w necie to na ogół gówno warte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jakies opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×