Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrawieLekka

przemyślana głodówka kto ze mną?

Polecane posty

Gość PrawieLekka

Od środy zaczynam przemyślaną głodówke dzielącą się na 4 etapy, które w sumie trwają 32 dni z czego jest tylko 10 dni czystego głodu! Zapraszam do zapoznania sie http://drogazdrowia.com/glodowka-lepsza-od-diety-glodowka-lecznicza-oczyszczajaca/ dlaczeczego wlasnie środa? Ponieważ wtedy wychodzenie będę mogła zacząć w weekend! Kto ze mną od środy zaczyna 2 dni przygotowaniania do głodówki na warzywkach? ♥ nie jest to bezmyślne powiedzenie "od jutra nic nie jem"! Będzie to przemyślane oczyszczanie przy okazji którego można zbubić pare zbędnych kg! Zapraszam w grupie raźniej.. będziemy się wspólnie motywować ♥ przemyśl to.. za miesiąc kiedy będę pisać o efektach możesz żałować, że tego ze mną nie zrobiłaś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawieLekka
61 kg przy wzroście 165 cm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianna19
krajst dziewczyno! to Ty nie masz z czego zrzucać, Twoje BMI jest piekne jak księżna Kate! :) A i odradzam totalnie głodówkę, to Ci nic nie da jeżeli już czujesz się ze soba źle, to spróbuj wyeliminować z diety makarony, jasne pieczywo, nie smaż, dożo warzyw i owoców! możesz też poczytać o jagodach acai, pomogą Ci oczyścić organizm z toksyn i spowodują, że twój głód będzie mniejszy. Aaa i jedz niewielkie porcje kilka razy dziennie jeżeli masz taką możliwość jeżeli nie, zastosuj metodę mniejszego talerza - nakładaj jedzenie nie na talerz obiadowy, tylko mniejszy :) większość z nas je przecież oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co żałujecie dziewczynie; ona chce za 10 lat ważyć 20-30 kg więcej, chce mieć JOJO;) przecież to przemyślana (cokolwiek to znaczy) głodówka? Przecież to za proste; zweryfikować, co się je i zrezygnować, albo ograniczyć niektóre pokarmy, ruszyć trochę tyłek, bo w ten sposób można zdrowo i na stale zrzucić parę zbędnych kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawieLekka
Tylko, że ja zasady zdrowego żywienia znam doskonale... nikt już niczym mnie nie zaskoczy... śniadanie najpóźniej godz po wstaniu.. jedzenie co 3-4 h, kolacja max 2 h przed snem bez węgli najlepiej białkowa.. o tłuszczu też się nie zapomina bo tłuszcz spala się w towarzystwie tłuszczu... i tak dalej i tak dalej .. ja wiem wszystko o wszystko też stosowałam ... tak w sumie to ja ciągle na diecie... ale to prawda, że na diecie po jakimś czasie marzy się o słodyczach... na chwilę obecną po prostu nie potrafię jeść te 1500 kcal.. gdybym teraz ją zastosowała to było by " jak to pięknie wygląda...mmm .. no dobra od jutra ta dieta i tak jeszcze nie schudłam" ;/ ja po prostu potrzebuje kopa... no i to będzie ta moja w pełni przemyślana głodóweczka po jej zakończeniu perspektywa "cierpienia na marne" będzie mnie zbyt boleć i wiem, że nie zaprzepaszczę tego wszystkiego.. i wszystkiego co złe mi się odechce... naprawdę kiedyś był taki czas kiedy po spojrzeniu na niezdrowe jedzenie wcale nie miałąm na to ochoty a wręcz uważałam, że jest mi to niepotrzbne. Po takim kopie jakim jest przemyślana głodówka wiem, że wrócę do tego! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonio211
Ja głodówki nie polecam;) Wolę jeść co 3h śniadanie spore później II śniadanie owoce obiad spory podwieczorek jogurt,owoc, kolacja połowa obiadu lub surówka jakaś, dużo ćwiczyć ja chodzę na zumbe z koleżankami;) do tego przyjmuje suplementację Africa Mango http://szczupla-kobieta.pl efekty są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×