Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przetrwać kryzys....ratunku!!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem na diecie od poczatku roku.Udało mi się dotąd zrzucić 5kg.Zaczynając nawet nie sadzilam ze wytrwam tyle.Ale ten tydzień to jakąś masakra....ciągle myślę o zarciu!!!!Nie chce mi się ćwiczyć.... dopadła mnie normalnie jakas depresja!!!Dziś zjadlam 3 cukierki... wiem ze nie jest to jakąś wielka tragedia ale mam wyrzuty.Jak przetrwać kryzys?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na depresje najlepszy jest trening zmeczysz sie troche to i przestaniesz myslec o jedzeniu. Nie wiem jak z porami twoich posilkow... dobrze zebys jadla regularnie ja mam sniadanie 8-9, drugie sniadanie 12, obiad 15, i kolacja przed 18. Jak lapie cie na slodkie to zjedz seler naciowy u mnie skutecznie chamuje apetyt na slodycze czesto laduje w moim twarogu na kolacje i uszy do gory albo sie opamietasz teraz albo to co wywalczylas pojdzie na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz oszaleć, zrób sobie dzień luzu, ale nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzając się trzeba posiłki spożywać regularnie co 2,5- 3 godziny. Postaraj się jeść na małych talerzach. Oczywiście nie chciałabym, żebyś tworzył na tym talerzu piramidę, bo dla Ciebie im mniej tym lepiej. Zasada regularności mówi, iż jesz regularnie, a pomiędzy posiłkami nie jesz. Pijesz natomiast duuuużo wody. Wszystko jedno jaka to będzie woda, byle nie owocowa. Zrezygnuj z soków, napoi i wszystkiego do picia co ma sodki smak. tam jest cukier. A cukier + cukier razy cały miesiąc to kilka tysięcy kalorii czyli 1-2 kg więcej. Zasada regularności tyczy się tego, abyś stosował się do niej regularnie czyli każdego dnia. Wtedy to działa i chudniesz. Druga zasada to konsekwencja. Łączy się ona i z regularnością i ruchem. Często ciężko jest schudnąć, bo nie jesteśmy konsekwentni w tym co robimy. Odchudzamy się 3 dni, 5,7, a potem od tak wracamy do tego co było. Organizm wariuje i tyje podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalalam472
Tak jestem za tym żeby jeść regularne posiłki ale nie,że jadamy mało bo wcale to nie pomaga nam w odchudzaniu! Ja jem regularnie posiłki ale jem smażone na 2 łyżkach oliwi czy nawet ziemniaki ale w miarę rozsądku a nie tak jak wcześniej aż brzuch bolał do tego przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus biegam 3x w tygodniu po 5km i to mi wystarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×