Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejkaaa okk

PRZYTYLAM PRZEZ SWIETA 3 KG CZY TO MOZLIWE?

Polecane posty

Gość hejkaaa okk

w piatek rano wazylam 57 kg dzis waga pokazala 60 kg ;/ fakt wpieprzalam jak swinia az do bolu brzucha, ale czy te 3 kg to juz tluszcz czy moze jedzenie zalega mi w jelitach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarrolinka
mozliwe ale po co tyle zarłas? ty tłusta swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalega Ci w jelitach
Ja przytuylam 4kg :O Ale nie po swietach, tylko przed okresem. I nie chce zejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaa okk
zarlam bo jestem glupia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
a u mnie bilans jest na zero ale nie jadłam dużo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozana44
Może jesteś przed okresem?Wtedy taka zmiana masy ciała jest normalna.Poza tym możesz mieć więcej wody w organizmie i stąd ważysz więcej.Proponuję jednodniową kurację odchudzającą,aby oczyścić ozganizm np.poprzez picie wody mineralnej(niegazowanej) no i jogurciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaa okk
dzis sie wlasnie ograniczam zjem jakies 800 kcal zdrowych i cwiczenia przed swietami schudlam wlasnie te 3 kg, dzieki niskokalorycznej diecie i cwiczeniom od dzis wracam do normalnego trybu zycia bo czuje sie fatalnie psychicznie przez to obzarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozana44
Autorko nie obwiniaj się,w końcu w święta każdy sobie nie żałuje.Głowa do góry,wsiądz na rower,idz na spacer a waga szybko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Jenot z eNKeja
skoro żarłaś i nic nie robiłaś to co się dziwisz? jesteś chyba strasznie leniwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam probleeem
ja łącze sie w bolu z Toba autorko bo w niedziele rano wazylam 57 a dzis 60 tez sie zalamalam starsznie ale mysle poprostu zrobic sobie dietke 14 dniowa 1000 kalorii zeby jakos to zniwelowac choc jets mi bardzo trudno a kto nie mial problemu z nadwaga niech sie nie odzywa bo to tak jak syty glodnego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhhhhhhhh mmmmm
Ja też przytyłam.. z 53 na 56 kilo :( ( mam 170cm).. ale od teraz się..biorę:) 3 kilo musi zejsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
polecam lewatywę super przeczyści jelitka waga moment spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
przed swietami schudlam wlasnie te 3 kg, dzieki niskokalorycznej diecie i cwiczeniom Jesli faktycznie odchudzałaś się przed świętami to rzeczywiście mogłaś przytyć 3 kg. TYlko po co odchudzanie przed świętami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Jenot z eNKeja
to Ci poszło w pupkę i piersi . . . płodniej będziesz wyglądała i samców alfa będziesz do siebie przyciągała niczym magnez gwoździe na budowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaa okk
wlasnie zmierzylam obwod ud i jest taki sam jak przed swietami ale czuje sie strasznie ociezala i napuchnieta, wiec byc moze to woda po twarzy strasznie przytylam, mam bardzo spuchnieta jak chomik ;/ w piersi niestety nic nie poszlo :( dalej sa male jak byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie przytylam nic, bo zamowilam sobie na swieta dietetyczne menu, z cateringu www.fitandeat.pl od Brzezińskich. Dietetyczne pierozki itp :) W tym roku tez zamowie ich na swieta, bo sama nie umiem zrobic takich dan zeby byly tak smaczne i jeszcze dietetyczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×