Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pseudoefedryna odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

pseudoefedryna np sudafed + kawa czarna / cola zero + polopieryna.. ktoś stosował? :D podobno działa cuda i jeść się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno doprowadza do zaburzeń psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soli23
Nie stosowałam i nie zamierzam! Ja odchudzam się z głową ale skutecznie;) zaczęłam odchudzanie od regularnych posiłków plus suplementacji African Mango http://afrikanmango.pl później dołączyłam bieganie;) i tak moja waga spada w mgnieniu oka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
realnie musiałabyś stosować ok 16 tabletek dziennie żeby coś działało jeżeli moc ma być porównywalna do efedryny, natomiast nawet nawiązując do samej efedryny bardzo sajdowa i nie daje jakiś magicznych efektów, sa lepsze tabletki na odchudzanie, które b edą miały mniej efektów ubocznych a zarazem będą mega skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby od czego ten Africa Mango lepszy? kolejna reklama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a skąd wziąć tanie i skuteczne leki na odchudzanie? i sprawdzone skład. a nie jakieś cuda na kiju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
jak zjesz 16 polopiryn na dobe to ogluchniesz wiec nie wiem czy warto. poza tym jesc sie nie chce po codeinie a nie efedrynie codeina jest w lekach na przeziebienie na recepte np. efferalgan i nie trzeba lykac po 15 tabletek juz po 2 sie jesc nie chce. tak ogolnie to nie wpadlas na najprostsze rozwiazanie aby nei zrec tyle i schudnac zamiast lykac tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat mówiłam o sudafedzie a nie polopirynie nawiązując do tych 16 tu tabletek ...a co do tanich tabletek na odchudzanie to takich nie znam, ale znam takie które sa skuteczne... stosowałam wiele środków... bo miałam mega problemy z wagą... gdzie zawsze byłam szczupła osobą i byłam przyzwyczajona do smukłej sylwetki...wi ec jak waga skoczyła to chyba wszystko po kolei z aptek brałam...i z tych firm co to odżywki dla kulturystów produkują... mi akurat pomógl adipex w porównaniu z t3 nie wiem czy słaszałaś... kupiłam sobie 100 tab adi i 4 opakowania t3 na doping-online.com bo widziałam że sporo osób tam zamówiło, widziałam wpisy na stronach w necie i było ok...a adi ma efekt hamowania apetytu a t3 podkręca przemianę materii...starczyło mi na 3 miesiące kuracji...ale schudłam b. dużo ( z resztą mój znajomy lekarz mi adipex polecał- bo przytyłam ze względu na chorobę;/ ) no na pewno to nie kosztuje 15 zł :D ale moim zdaniem warto bo wydałam kasę raz a porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam tego na studiach - żeby nie spać w czasie nauki. Faktycznie działa pobudzająco (lepiej niż zwykła kawa), ale wątpię czy może przydać się podczas odchudzania. Działanie jest takie: 1. odwadniasz się (ciągle sikasz, ma biegunkę, pocisz się jak szczur) - rzeczywiście żołądek jest jakby "skurczony" i jeść się nie chce. 2. Na drugi dzień masz suchą skórę, pryszcze, podkrążone oczy i może nawet ważysz mniej, ale: 3. Organizm upomina się o swoje po "odespaniu" - ciągle chce Ci się pić: jesz i pijesz, jesz i pijesz a do toalety nie masz po co chodzić - organizm odbiera co stracił. Wątpię, żeby dało się w ten sposób zrzucić trwale choć kilogram, bo organizm zawsze będzie odbierał z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej zacząć pić Yerba Mate! Ma bardzo dużo pozytywnych właściwości. Poczytajcie. W tym hamuje łaknienie i pomaga spalić zalegający tłuszcz. Dobre efekty daje też ocet jabłkowy (dodawany do wody do picia) i błonnik jabłkowy. No i ruch. Nie muszą to być mega wyczerpujące ćwiczenia na siłowni z ciężarami. Wystarczy rower albo spacery. Lub bieganie - truchtanie jak kto woli, chociaż 30 min lub 1 h dziennie. I to naprawdę pomaga zrzucić wagę. Z diety to wystarczy odrzucić słodycze, tłuste np smalec jakieś mięsa tłuste, biały chleb, makaron i biały ryż. I wcale nie trzeba się głodzić. Jeść do syta ale nie przejadać się ponad stan! Leki odradzam, szczególnie takie, można mieć problemy z sercem i ciśnieniem. Jeszcze w połączeniu z kawą i colą to ho ho. Koleżanka brała słynną meridie. Zamawiała z neta odpowiednik silbutramine czy coś takiego. Wylondowała na neurologi!! A kg dalej ma tyle samo jak nie więcej! Głodzenie sie powoduje jo-jo i to bardzo szybko po zaprzestaniu diety. Do tego wypadają włosy, łamią się paznokcie i cera się niszczy. Wszelkie suplementy i tabletki cudn a odchudzanie to placebo i mit. Nie działają. Szkoda kasy! Zdrowy rozsądek przede wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego do adipexu bralam t3(bo t3 podbija metablizm i właśnie dzięki temu połączeniu kg po kuracji nie powinny wrócić oczywiście trzeba pamiętać że jak skończysz brać adi to przez kolejne ok 2 tyg warto brać t3 żeby właśnie nie bylo efektu jojo) ... mi bynajmniej kg nie wrócily ani nie miałam żadnych problemów z cerą mimo tego że mam cerę trądzikową i przetłuszczającą się tak akurat połączenie adi i t3 na mnie bardzo zadziałało... dodam że brałam jakieś osłonki na recepte na wątrobę żeby było wszystko ok ...a co do problemów neurologicznych biorę leki na padaczke od kilku lat nieprzerwanie brałam je równiez przy adipexie i bylo ok(no ale każdego organizm reaguje inaczej ja tylko mówie jak u mnie to dzialalo ) a co do sibutrami ny to się akurat nie dziwię ponieważ sibutramina(czyli wlaśnie slyna meridia) od 2010 roku jest wycofana w usa i europie ze sprzedaży w aptekach ponieważ stwierdzono ryzko własnie jakiś tam dużych komplikacji neurologicznych, więc to co brala koleżanka to mogły być jakieś pigułki robione w piwnicy albo bóg wie gdzie ;/ nie mówię jasne najlepszy sposób to jest silna motywacja dieta i ćwiczenia, niestety ja jestem cienka jeśli chodzi o silna wolę i przyznaje się bez bicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA ŻDNYCH BADAŃ KTÓRE POTWIERDZAJA JAKIEKOLWIEK DZIALANIE YERBA MATE ITP... to są jakieś pseudo ziółka które ktos kiedyś wymyślił że są skuteczne i tak krąży to po świecie i naiwni ludzie w to wierzą...żadne porównanie np. do adipexu...adipex to LEK na otyłość który dostaniesz normalnie w aptece, tylko że nie polskiej...a biorąc np osłonki na wątrobe nic nie grozi totalnie...oczywiście każdy lek musi być dobrany pod konkretny organizm...niektórzy mogą nawet do szpitala trafić po apapie...więc organizm organizmowi nie równy... o tyle o ile wierzę w diety to nigdzy w zyciu nie uwierzę w działanie herbatek...chyba że ktoś mi to udowoni na podstawie RZETELNYCH badań ??? jak dla mnie akurat adipex się mocno sprawdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1978
Sylwester tuż, tuż, a Ty nie mieścisz się w kreację? Jest na to szybki sposób!!! http://oglaszamy24h.pl/242,sprzedam-meridia-l-10---meridia-xl-15--meridia-xxl-20mg-oryginalna Gwarancja błyskawicznego efektu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę chcesz stracić zbędne kilogramy i to w dosyć szybkim czasie to zachęcam do stosowania suplementu diety IQacai,byłem negatywnie nastawiony do suplementów takich,jak IQacai ale bardzo się cieszę,że go kupiłem,gdyż w parę tygodni straciłem całe 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Dziwne połączenie tych substancji,według mnie to może zaszkodzić.Za to mogę Ci polecić suplement diety IQacai,który sam stosuje już od kilku tygodni i schudłem 7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia
Dnia 3.10.2016 o 01:46, Gość gość napisał:

pseudoefedryna np sudafed + kawa czarna / cola zero + polopieryna.. ktoś stosował? 😄 podobno działa cuda i jeść się nie chce 🙂

tak. ja. działa. lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Dziala, osoby ktore tak sie „odchudzaly” w trumnach byly bardzo szczuple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×