Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBIBIBBBIBBBKI

Pytanie glownie do facetow - hantle

Polecane posty

Gość BBIBIBBBIBBBKI

Czy ktos moze mi doradzic jakies w miare dobre hantle dla totalnie poczatkujacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z tych sztangielek: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/7/49 Obciazenie kupowalem na allegro, bo na keltonie chcieli za przesylke ok. 100zl - chyba mieli blad na stronie, nie wiem czy juz naprawiony ... ale uwazaj na koszty przesylki. A obciazenie - uwazaj, zeby srednica otworu pasowala do sztangielek. Ja mam obciazenie Thorn i Tytan: http://allegro.pl/listing.php/search?string=obci%C4%85%C5%BCenie+thorn&category=45624&sg=0&order=p http://allegro.pl/listing.php/search?category=45624&sg=0&order=p&string=obci%C4%85%C5%BCenie+tytan i pasuja do sztangielek z keltona. Na poczatek mysle, ze dwie sztangielki i 4 x 1kg + 4 x 2kg od Thorna bedzie OK. Jak mozesz to kup sobie jeszcze gryf prosty: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/7/48 Wowczas dorzuc jeszcze 2 x 5kg obciazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
O kurcze. To drugie chyba jest sztanga tak? Ja mysle ze na poczatek wiecej niz 1,5 kg - 2 na reke nie podniose. Jestem b. slaba. Patrzylam na Allegro i myslalam o hantlach winylowych a pozniej zauwazylam to http://allegro.pl/show_item.php?item=1386226502 a o tym co myslisz? Wole osobno nie kupowac czesci bo jak sam zauwazyles moga nie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podalem sztangielki i obciazenie, ktore bedzie pasowalo :) Kup sztangielki z keltona + obciazenie Thorn z allegro - sztangielki "zakrecane" sa bezpieczniejsze, tym bardziej, ze te, ktore zalinkowalas nie posiadaja dodatkowego zabezpieczenia (posiadam tez sztangielki na zaciski i one posiadaja rowek zabezpieczajacy ... ale i tak wole cwiczyc z tymi "zakrecanymi" - bo bezpieczniej - mimo watlej postury jednak cwicze ze sztangielkami 35kg, zatem lepiej zeby mi nic np. na glowe nie zlecialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
Przekonales mnie, kupie zakrecane ;-) a mam pytanie czym sie rozni sztanga od hantli i co jest wygodniejsze? Chcialabym sobie rozwinac troche miesnie ramion i ponoc to jest dobre na tzytzki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallles
Na początek to weż do ręki 1,5 litrową butelkę wody i zobacz, ile razy podniesiesz na biceps, ile na ramiona, ile na triceps zza głowy. Jak na ramiona bokiem spokojnie dasz radę 8-10 razy, na triceps podobnie to nie ma sensu kupować mniejszych obciążeń, zacznij od 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore cwiczenia latwiej wykonywac sztangielka, niektorych po prostu nie wykonasz ze sztanga ;) Tutaj masz atlas cwiczen: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Nie wiem jakim dysponujesz budzetem (fajnie ... jesli nieograniczonym ;) ) ... i nie wiem ile miejsca posiadasz w mieszkaniu / domu (jesli dom to pewnie nieograniczone ;) ) ... ale moglabys pomyslec jeszcze o stojakach: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/4/15 - w przypadku nabycia sztangi. Nie trzeba wowczas podnosic sztangi z ziemi, dzieki czemu kregoslup jest odciazony. Stojaki sa wysuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
Jesli chodzi o budzet, na pewno nie wydam wiecej niz 300zl. A miejsca mam bardzo malo. Jakies 2,5x1m wolnej podlogi w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallles
Sztangę z ziemi podnosić można, tylko trzeba umieć ;) Zresztą, to umiejętność przydatna nie tylko w przypadku sztangi, w codziennym życiu też dużo z podłogi podnosimy i w przypadku cięższych rzeczy trzeba by nabyć odpowiednich nawyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
Nie widze ceny wysylki obciazenia w keltonie. Napisalabym, ale mnie te laleczki troche odstraszaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaallles - pewnie, ze wszystko mozna - stosujac odpowiednia metode (poprzez nogi) ... ale jak sztanga wazy ok. 60kg i trzeba ja jeszcze podrzucic (szkoda nadgarstkow) to lepiej ja brac ze stojakow ;) Dlaczego by tak sobie zycia nie ulatwiac? Stojaki wysuwasz tak, ze praktycznie wchodzisz pod nie i sztange masz na wysokosci glowy. Jakos przeboleje fakt, ze miesnie posladkow sa mniej cwiczone ;) Cena wysylki powinna sie pojawic podczas skladania zamowienia, o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallles
A myślisz, że jak szybko ona dojdzie do podrzucania 60 kg? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze jest zdolna ;) A Ty szybko dochodzisz? :x W przypadku kobiety ... kilogramowo to bedzie na pewno mniej, zatem po co sie niepotrzebnie narazac na jakies urazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
Ja nawet nie zamierzam podrzucac 60kg! Ale - pochwale sie - napinam luk 25kg! :P Tym niemniej kiepsko ze mna, ani jednej pompki nie zrobie, a jak probowalam sie podciagnac na rekach - nie dalo sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallles
W podrzucie to nie wiem, nie stosuję. W martwym ciągu jestem na 80 kg, dalej się ciut boję, ciężko się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
A jak szybko mozna sobie wyrobic widoczne miesnie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllesA
A ja jestem kobieta :P I nie wyglądam jak Arnold :P Mięśnie zaczynam mieć zaznaczone (bo porządnie ćwiczę od jakiegoś roku dopiero), i stanowcze tak dla lekkiej rzeźby, a NIE dla pajęczych łapek i sadełkowatych ud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
Pewnie, ze jestem kobieta!!! ;-) Uwazam, ze fajnie jest miec nieco miesni, naturalnych, a nie sterydowych. Choc nie zamierzam wygladac az tak jak ta Pani ze zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
aaalllesA - zgadzam sie z Toba, zwlaszcza odnosnie sadelkowatych ud ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllesA
Się nie da :P Facety mają testosteron i w ogóle inne możliwości, kobita na przeciętnym treningu i diecie bez przesady się wyrzeźbi i wzmocni, ale kulturystką nie będzie (wbrew mniemaniu co poniektórych, którym się wydaje, że mięśnie rosną od samego patrzenia na sztangę :D) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBIBIBBBIBBBKI - ja troche zartuje z tymi cialami, przeciez to i tak nie ma znaczenia :) Wazne jest to ... co Tobie sie podoba, aczkolwiek ... ... te sylwetki z duza iloscia miesni u kobiet to pewnie na wsparciu testosteronem budowane, zatem automatycznie taka osoba traci na ... kobiecosci ;) Konkludujac ... nie ma co popadac w cialo - holizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBIBIBBBIBBBKI
Ja mam za duzo testosteronu (badania hormonalne) wiec powinnam miec szanse :P na miesnie podobno sie to przeklada na wzmozony poped u kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zainwestowałem w super suplement, wspierający wzrost masy mięśniowej, a mianowicie largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem dany suplement przez 4 miesiące i muszę przyznać, że udało mi się zwiększyć masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×