Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc gruby

Ratunku 140kg

Polecane posty

Gość gosc gruby

Witam Mam 23 lata 193 cm wzrostu i az 140 KG WAGI. Nie moge sobie juz z tym poradzic . Ostatnio przeczytalem o diecie jajecznej, 6 jajek dzisnnie + OWOCE I WARZYWA . A jezeli jadlbym 8 jajek i 10 ogorkow kiszonych ? Co Wy na to ? Mial ktos taka diete ? Jakie opinie i efekty? Pomozcie bo bedzie dla mnie za pozno ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczna dieta i marny pomysł na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gruby
A dlaczego ? To jest opracowane przez naukowcow. Chociaz ze dwa tygodnie . Jesten w sytuacji podbramkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoloonika88
U mnie najlepiej się sprawdziło wprowadzenie zasady 5 posiłków o regularnych porach - zamawiam wygodna diete, je w tych samych godzinach codziennie, zawsze smacznie i lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj diety hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Poczytaj o zdrowym odżywianiu, bo twoja waga jest wynikiem tego że nie masz o nim pojęcia a pomysł na jedzenie ogórków i jajek to już szczyt. Człowiek potrzebuje diety który zapewni mu witaminy, minerały, tłuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gruby
To polega na kupowaniu jakiś środków ;/ Nie dziękuje za takie cos. Jem mniej i po woli widze , że brzuszek spada. Tylko mam 0 ruchu póki co, żadnych ćwiczeń ani nic, mam rowerek bieżnie i siłownie ale nie wiem na co sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałam Slimunox i to właśnie dzięki niemu udało mi się schudnąć.Nie zajęło mi to dużo czasu wystarczyły trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! www.igortreneronline.pl Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedzenie to nie rozwiązanie, pogłębisz tylko swój problem. Wprowadź 5 małych posiłków dziennie, na początek i może rowerek? Ciężko Ci będzie biegać z taką wagą, po za tym możesz nabawić się kontuzji. Mówisz ze nie chcesz stosować żadnych środków, ja się wsparłam i nie widzę nic złego w stosowaniu suplementów. Mogą Ci pomóc, na pewno nie zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×