Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasienka177

Raz na zawsze schudnac!!Dieta 500kcal= 15kg won!!

Polecane posty

Gość Kasienka177

No to tak, jak my wszystkie chce oczywiscie schudnac;) Waze niestety 75kg(2kg przybralam w swieta;/) i chce schudnac 15kg. Do wakacji zostalo niewiele takze zdecydowalam ze przejde na diete 500kcal i takie pytanie do ych co byly lub sa na diecie 500kcal? Ile sie dziewczyny chuddnie w ok miesiac? Ile wy schudlyscie?I czy moze mierzylyscie sie tzn cm w udzie,brzuchu itp. I czy duzo spadlo??(wiem duzo pytan ale bardzo bylabym wdzieczna gdyby ktos odpowiedzial) No to ktos sie przylaczy ze mna i bedziemy razem dietkowac? W sumie w grupie razem no i co najwazniejsze wieksza motywacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
Czy kto s tu jest?? Prosze dziewczyny piszcie. Motywacja w odchudzaniu jest bardzo wazna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
głównie od tego ile jesz teraz i jaka masz przemiane materii, bo jak jesz koło 2000 kcal to możesz schudnąć nawet sporo, a jak jesz 1000 kcal to mniej. Poza tym w pewnym momencie metabolizm ci zwolni i możesz przestać chudnąc nawet na 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
Dzisiaj zaczelam 1 dzien;) Mam nadzieje ze chociaz bedzie mi lecialo 2kg na tydzien:D Oby;)Trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
mozna sie przylaczyc ? ja tez od dzisiaj stosuje diete 500 kcal + 200-300 kcal pochodzacych z napojow (np. mleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
lisamariee- no jasne ze mozna sie przylaczyc;)Bedzie mi bardzo milo;) Moze napisz cos wiecej o sobie ile warzysz i ile chcialabys zrzucic cio?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem na 500 kcal drugi dzień. Też chcę schudnąć około 15 kg. Nie wiecie może ile przeważnie się chudnie na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
AlexaChung- znaczy sie to zalezy od organizmu, Niektorzy potrawia zgubic w ciagu miesiaca nawet 10kg;) Trzymam kciuki za ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasda
15 won i 20 welcome....za jakiś czas....a potem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
AlexaChung- a dokladnie to jaki masz watek by mozna sie przylaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
AlexaChung- dzieki;) Zachecila mnie dieta owocowo-warzywna bo tak chodze po forum i czytam tu i owdzie. Mozna osiagnac mega efekty i to bez jojo. Super moze ktos stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
Jest tu kto??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
wzrost 165cm waga 65 kg ;/ chcialabym zrzucic jakies 10 kg minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę do was zaglaać? również się odchudzam ale wydaje mi się ze jem więcej jak 500 kcal chociaż to zależy od dnia bo nie liczę;) miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
kasiadw1- jasne ze mozesz sie przylaczyc;) zawsze razem razzniej;) a ile schudlas?:D:D Dziecwyzny 2 dzien dietki za mna narazi ejest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
dzisiaj bylo w miare ok:) rano jogurt potem jajecznica a potem big milk:) do tego bieganie i hula-hop a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
lisamaree- hehe ja juz w sumie nie pamietam co zjadlam ale bylo ok;) U ciebie widze tez bylo fajnie ale staraj sie chociaz jak jesz te 500kcal dostarczac organizmowi duzo warzyw i troche owocow a bigmilkow to unikaj;) 3dzien rozpoczety idzie dobrze, wlasnie pije herbatke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysimyskamysza
hej ! mogę się dołączyć? juz 2 dni od świąt staram się mniej jeść ograniczam do 900 kcal ale chcę szybko efektów i przejdę na 500 kcal a jak będzie więcej to będę się musiała ruszyć na rolki Taka ładna pogoda ja próbuję od 2 lat ale mam słabą wolęi wieczorami się obżeram teraz zauważyłam żejak nie jem chleba makaronu ryżu i innych takich to taka mniej zaspana chodzę i postaram się dalej to ciągnąć na mnie chyba działają diety z niskim indeksem glikemicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysimyskamysza
aha omnie: studiuję mam 165cm wzrostu ważę 60 kg do wakcji chcę miec mniej o 10 kg myślicie ze dam radę a jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
mysimyskamysza- jasne ze ci sie uda;) Mi dzis jakos ni eposzlo ale mam nadzieje ze jutro bedzi elepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
Hmm na to i ja się przyłączę. 164 cm i waga 73 kg. Chciałabym schudnąć do 55 kg to będe jakoś wyglądać. Czyli 18 kg. Myślę, że mi sie uda. Plan: Dieta 500 - 700 kcal ( 700 kcal jak będe max głodna ) Zero słodyczy, pieczywa, mąki, ziemniaków itd. 2 razy w tyg. fitness tzn pon BPU a środy Fat burning piatki 1h stepper. Mam nadzieję, że od jutra do końca maja tym sposobem pozbędę się 10 kg. Wiadomo, że na początku leci bardzo szybko.Jak myślicie dam radę do końca maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
Kiwunia- kazdemu waga leci inaczej ale mysle ze jak bedziesz celującą dietkowac to jasne ze dasz rade;);) Teraz tak sie zastanawiam miedzy dietka 500kcal a warzywno-owocowa i podsumuwuje ze dietka warzywno-owocowa jest bardziej zdrowa moim zdaniem i chyba na nia przejde co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
kurcze nie idzie mi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
Hej! Ja jak narazie zjadłam Rano wasa z serkiem i dwoma plasterkami pomidora Na uczelni Coca Cola Zero Obiad gorący kubek krupnik i dwie maluitkie smażone wątróbki wielkości główki małej łyżeczki Na kolację zjem serek activia 120 kcal. Myślę, że w 500 kcal się zmieściłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, można się przyłączyć? Od jutra chciałabym zacząć dietkę 500-600 kcal, kiedyś ją stosowałam, była bardzo skuteczna. Ostatnio ciągle chudnę i grubnę na przemian, najwyższy czas z tym skończyć:) mam 170, ważę 60 kg, mój cel to 54, mam nadzieję, że tym razem się w końcu uda, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
amazing1987 a przyłączaj się. W grupie raźniej ;) Stosowałaś już 500 kcal? Jakie efekty i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
amazing1987- no wlasnie jak efekty iw jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
jak tam u was leci? bo u mnie beznadziejnie;/ tzn z dieta wszystko ok ale w ogole nie czuje zeby cos to dawalo nigdy tak nie mialam wczesniej jak sie odchudzalam to juz na drugi dzien czulam sie lzej a teraz nic... mam nadzieje ze okres mi sie zbliza i to dlatego tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×