Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nsertia

robicie diete po swietach czy po nowymn roku?

Polecane posty

Gość nsertia

ja raczej od jutra w sylwka jestem w domu to nikt mnie nie namowi na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsertia
no okey a w sylwestra trzymacie diete czy odpuszczacie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie trzymam ani nie odpuszczam. Nie jestem na diecie, ale staram się jeść bardzo zdrowo. Jednak 1-4x w miesiącu pozwalam sobie na niezdrowe rzeczy w rozsądnej ilości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsertia
no ja sie trzymałam ostatnio ale w swieta pofolgowalam i mam kilo wiecej jak nie 1,5 bedzie po dzisiejszym dniu jutro i dlatego chyba zaczne jutro tylko nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsertia
bo jakbym czekała, ze po nowym roku to by na wadze bylo wiecej jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftirtyuy
po nowym rokui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhehahe
tak ja robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika222
raczej już po świetach i już zbieram dla siebie odpowiednią diete http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka- Jak wiadomomo kazdy chce wygladac dobrze na sywlestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy nic tylko narzekacie...
a ja sie cieszę, że nareszcie kilogram przytyłam i ważę 45. Przed świętami jadłam niby sporo i za cholerę przytyć nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli własnie połaczy sie stosowanie takich suplementów razem z dobrym kremem pod oczy to na pewno efekty będą w pełni zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tez odpowiednie zabiegi - http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html W tym artykule własnie dowiesz się jakie to dokładnie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllińska6
Polecam Wam fajny artykuł http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html Byc moze to dzieki niemu podejmiecie tez odpowiednią decyzje o takim zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej na pewno warto pomyslec o tym jak sie odchudzić zeby na swieta nie miec stresu - polecam wybrać sie w to miejsce http://polanika.pl/osrodek/ Na efekty nie bedziecie musiały długo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy pasuja akurat do starych topikow, ktore podbijaja , bo gdzie tam do swiat spadac z reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie po swietach bo rodze przed swietami :P a przed ciaza udalo mi sie schudnac 20 kg bez problemu i glodzenia sie na mojej diecie (sama sobie ustalilam co jesc a czego nie, oczywiscie tak zeby nie brakowalo witamin) i jak bylam glkodna nawet o 23 to jadlam, bo glodna nie usne :) nauczyalm sie wszystko zastepowac, np jak mialam ochote na cos slodkiego, to jadlam jogurt i dosypywaka kakao zeby bylo cos czekoladopodobnego :P albo wcinalam chlebki ryzowe z kopa dzemu nieslodzonego dodtakowo na to, dluuuzo by opowiadac, nie smayzlam tylko pieklam, nie jadlam makaronu i ziemniakow tylko kasze, zero chleba tylko wasa, zupy nie zabielane, zero sosow, panierek, slodeyczy oprocz wyzej wspomnianych plus owoce, mnooooostwo warzyw, roznych salat, a i jadlam prawie kazde mieso :) tylko je piekam z cebulka a nie smazylam :) duzo pieczonej rybki, makrele tez chociaz podobno najbardziej tlusta ryba, ale zdrowy tluszcz! chudlam 3 i pol kg miesieczne wiec spadek wagi nie byl g***towny ale skuteczny, teraz jestem w ciazy i jem wszytsko, ale w dzien po wyjsciu ze szpitala wracam do mojego dietowego odzywiania. najwazniejsze, nie byc glodnym :) ja chodzilam najedzona non stop a jak w pracy rozkladalam sie ze swoim jedzeniem to dziewczyny pytaly: jak mozesz tyle zjesc i chudnac. a tak zew wszystkei produkty byly latwo przyswajalne, lekkostrawne i bogate w odzywcze skladniki. Najpierw posiedzialam poczytalam troche o zywnosci a potem z dnia na dzien zaczelam jesc to co uwazalam za sluszen. i oplacilo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowa kartka
hehe , całe zycie odkad pamietam jestem na dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kartka
a co jadlas o 23 / hgratuluje spadku ja nieraz w nocy jem jak nie zjem kolacji pozniej tylko np po 18-19 jem co popadnie , no i dorobilam sie brzuszyska :) cały smietnik w nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowa kartka
mozesz napisac menu z 1 dnia chociaz? jak wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, jeśli wiem, że czeka mnie ogromne żarcie, to biorę sobie probiotyk trilac i potem wszystko "wychodzi" i nic się nie odkłada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photgnighdebog1974dfxfu
no okey a w sylwestra trzymacie diete czy odpuszczacie/ Jasne http://jasonchua.me/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Noble Health i Get Slim Line to jest moim zdaniem doskonale rozwiązanie. Nic nie dziala tak skutecznie jak ten suplement. Sama sie własnie o tym przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTekla
Ja też dopiero teraz pomyślałam o odchudzaniu.Muszę schudnąć może nie do wiosny ale do lata na pewno.Zaopatrzyłam się w tabletki Foreverslim bo wiem że przynoszą super efekty,do tego będzie dieta i mam nadzieję że w końcu zgubie moje sadełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×