Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BRANKA79

rowerek stacjonarny-czy warto i jaki ...?

Polecane posty

Gość BRANKA79

kto ma rowerek stacjonarny?-wasze opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
chciała bym abyście pisali jakie macie,ile kosztują i czy np.na allegro warto je sobie sprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
a jaki kupiłaś -cz z tych najtańszych po ok.200 zł. warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam jeszc ze taniej bo po 157 zł, a czy warto to się dopiero okaże może ktoś kto ma ten sprzęt coś napisze, to dowiemy się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece kształty
heja lalki... ja właśnie się rozglądam .... tzn. chciałam kupić rowerek stacjonarny,,, ale po przemyśleniach stwierdzilam że bardziej wydajniejsze i działa na więcej części ciała orbiterek.... a koncu trzeba ruszać wszystkim a nie siedzi się na dupie... Szukam orbiterka i sa ceny od 350 zł -800 zł... ale jak na domowy to mi się wydaje że taki za 350 zł straczy.... ale się jeszcze zastanawiam czy czasem nie kupić droższego. A wybrałam orbiterka zamiast stacjonarnego rowerku bo najbardziej mi zależy na tym byc brzuch był ruchu.. a tu bęzie i brzuch i dupa i nogi oraz ręce więc lepiej mięc orbiterka mniż rowerek... jak myślicie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys taki rowerek niestety ani firmy ani ceny nie pamietam :D i powiem Wam, że jak dla mnie lipa :O jedyne co sie zmienilo od jezdzenia na nim to to, ze paskudnie mi miesnie lydek urosły i wyglądałam jak babo chlop kiedy ubieralam spodnice :P nic poza tym, ani brzuch nie spadl, ani nie schudlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kupic taki przyrzad na ktorym mozna rozne partie cwiczyc bo na rowerku to tylko nogi pracowaly nic wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
niby tak ale nie mogę pozwolic sobie na taki wydatek te 200zeta to i tak nie mało ,ale czego nie robi się dla pięknej sylwetki!!!!! bułka..a kiedy go zakupiłaś ,jest jeszcze w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ZLE JEZDZILAS
TEORIA!!!!!!!!!! Rowerek to bardzo dobra sprawa, wcale nie musisz jezdzic na pelnym obciazeniu, tylko spokojnie tak by sie nie zasapac i conajmniej 30 min dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
hej dziewczyny ja mam orbiteka :D jestem z niego bardzo zadowolona problem w tym ze 12 lutego wyjezdzam z kraju na stale bardzo chetnie go odsprzedam, jest oczywiscie w bardzo dobrym stanie choc uzuwalam go sumiennie :) mysle, ze 450 zl to dobra cena ale moge negocjowac :D mieszkam na slasku kolo Bielska Bialej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
teoria-a może po prostu za dłógo na nim jezdziłaś,powinno sie stopniowo i po trochu bo faktycznie można sie strasznych mięśni dorobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
o taaaaaaak te 30 min to w sam raz dla mnie -tak dla rozruchu i lepszego krążenia ,a ciałko też swoje na pewno pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
o taaaaaaak te 30 min to w sam raz dla mnie -tak dla rozruchu i lepszego krążenia ,a ciałko też swoje na pewno pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece kształty
syllwia ... a może masz fotke orniterka... no i ile na nim czwyczyłaś!? tzn. ile jest używany i czy magnetyczny... a mam jeszcze jedno pytanko czy ma te poduszki do mierzenia tętna!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
jesli chodzi o fotke to w tym tygodniu moge cos wrzucic, cwiczylam na nim ok roku z przerwami, ma pomiar predkosci, kcal, tempa,dystansu ale tetna niestety nie, jesli chodzi o stan uzytkowy to jest on idealny, na obudowie ma kilka zarysowan (od transportu-ale to bedzie widac na zdjeciu ) jest magnetyczny bede w Polsce 10.02. na weekend wiec mozna obejrzec jak zrobie fotke to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece kształty
sylwiia jak jest w takim stanie to za 400 zł moge capnąć nawet dziś.. tylko że ja jestem z wawy... jak sprzedasz mi za 400 zł to koszty moge pokryć przesyłki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
no to sprzedany :D to jest moj mail syllwia24@gazeta.pl skrobnij do mnie, to wieczorkiem posle ci na maila foty :) i uzgodnimy szczegoly - jesli sie zdecydujesz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest orbitek
Proszę się nie śmiac , ale są jeszcze tacy co nie znają Bardzo proszę napiszcie kobietki jak go się używa plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce kupić ale z programami treningowymi, a nowe na alegro kosztują powyżej 1000 zł, muszę więc w granicach 400zł, kupić używany... takie rowerki z programami są wegług mnie najlepsze to tak jakbyś na siłownie poszła, nie musisz bawić sie pokrętłem, ustawiasz czas treningu i typ trasy, a on sam reguluje opór.... fajna rzecz - marzy mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece kształty
ok już pisze do ciebie e-maila.. bo ja już musze spadać.... napisz do mnie ja jutro ci odpisze... napisz troche więcej na temat tego orbiterka jak firma itp.... no i oczywiście fotka - chce wiedziec jak on wygląda ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
no i co dalej-tylko tyle osób sie wypowie?Czekam na jakieś dalsze opinie,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakkkkkkkkkk
a jak często i ile minut powinno się pedałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszczyk spala sie dopiero po 30 minutach... ale trzeba pedałować szybko na mniejszym obciążeniu, wiec godzinny trening wystarczy, ja pamiętam że jezdziłam ok 98 - 120 k na h taka prędkość jest idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palona czerwień
120 km/h na rowerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggn
120 na h, chyba nie realne, ja jeżdżę 40 na godzinę i schodzę cała mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliori
120km/h na rowerku stacjonarnym? No niezłe bajki :) Sprzęt by tego nie wytrzymał, w ogóle nie ma takiej możliwości by taką prędkość rozwinąć. Jeśli chodzi o modele to ja sobie bardzo cenię Body Sculpture . Mechaniczne nawet nie są takie drogie, bo ok. 250 zł http://www.marbo-sport.pl/category/sprzet-fitness-rowery . Chociaż mówi się , że magnetyczne są lepsze... no na pewno droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×