Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Salbutamol i T3 skuteczne środki na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Ktoś stosuje może takie połączenie z kobiet? Jakie efekty? Co myślicie? Zastanawiam się nad zakupem tych środków jako wspomagacza na odchudzanie, ale nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hennek
Ja stosowalem samo t3 i efekt bardzo dobry. zrzucilem dobre kilkanasice kg. tego drugiego srodka nie znam takze sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t3 i sally to na pewno bardzo skuteczne produkty do odchudzania, takze smialo mozesz brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolonazmeridii
ja ostatno stosowałam chinski zamiennik meridii, nic nie schudlam, takze piszcie co myslicie bo ja tez chetnie bym kupila cos co pomoze zbic ta oponke moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia82
tylko ze na salbutamolu podobno maksymalnie mozna ciagnac 4 tygodnie a potem musi byc przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolonazmeridii
a potrzeba wiecej? dobre kilka kilo zrobic w 4 tyg i mozna odstawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczenie mega skuteczne, t3 mozna zastapic ewentualnie novothyralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastek
Dieta i ruch przede wszystkim i to nie tylko na czas odchudzania ale również dla utrzymania sylwetki oraz lepszego samopoczucia. Ja odchudzając sie stosuje dodatkowo therm line man - http://therm-line.com/therm-line-man . Jest to suplement zawierający naturalne składniki w tym pieprz kajeński, żeń-szeń oraz cynk wspomagający utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te suplementy to dziadostwo, totalnie nic nie dają, poza utratą pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek15cm
Stosowałem swego czasu takie połączenie i śmiało mogę polecić. Ile dokladnie schudlem to juz nie pamietam, ale bylem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astmatyczka
kiedyś brałam ten salllbutamol na astmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek15cm
Bo ten środek pomaga na astmę, działa odchudzająco i poprawia wydolność. Mam znajomego, który to bierze, a jeździ w zawodach w kolarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastek
Do gość 2017.03.31 Są skuteczne jeśli połączysz je z odpowiednio zbilansowaną dietą oraz treningami. Od brania samego suplementu i siedzenia na kanapie jeszcze nikt nie schudł. Ja tam jestem zadowolony z therm line man i widzę znaczącą poprawę w swoim odchudzaniu odkąd go stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanulkaManulka
ja właśnie zamiaerzam kupić...tylko nie jestem pewna jeśli chodzi o te środki...generalnie zależy mi na pobudzeniu...no ijeśli chodzi o dietę to nie mam problemów z trzymaniem diety teraz mam dietę na zasadzie mało tłuszczy mało weglowodanów i duzoooo białka ale powiem sczerze ze totalnie brak siły na cokolwiek na tej diecie...stad pytanie o coś na pobudzenie. a widzę że wypowiadaja się tutaj osoby które maja jakiekolwiek pojęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata 02- chcesz żeby wszyscy wylądowali w szpitalach? Recepty stworzono po to, żeby leki były przyjmowane pod okiem lekarza. Mam nadzieję, że nikt nie będzie taki głupi i nie będzie stosował chemicznych dziadostw. Ja osobiście proponuję naturalne ekstrakty agrestu indyjskiego i afrykańskie mango. Sama stosowałam mango, znajoma agrest. Obie jesteśmy po kuracji ja schudłam 16 kilo. Należy uważać na sklepy w których nie ma żadnych informacji na temat firmy która produkuje dany produkt oraz nie ma regulaminu sklepu gdzie jest to prawnie nie dozwolone. my zamawiałyśmy z vital progres warto poznać ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję samą sal.i dla mnie jest mega..nie wiem czemu ale działa tez na mnie za zasadzie jadłowstrętu a jestem obżarciuszek więc teraz ni eprzejadam sie i nie podjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarkami
ja brałam t3 tylko ze z clenbuterolem nie wiem czy salbutamol i clen maj a cos wspólnego??? no cóż powiem tyle schudłam 23 kg w 4 miesiące, więc skuteczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily676
Pierwsze słyszę o tym suplemencie, wolałabym kupić coś sprawdzonego. Z polecenia koleżanki zamówiłam tabletki z agrestem indyjskim na www.amlanforte.com i polecam, bo po pierwszym miesiącu kuracji jestem lżejsza o 6 kg :) Tabletki są skuteczne, nie mam żadnych skutków ubocznych, a co więcej- poprawiła mi się po nich kondycja włosów i paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena lee
wolę zjeść agrest bz ogródka mojej babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T3 CZY TO nie jest przypadkiem czysty hormon tarczycy jak novothyral? Poye.balo was, te leki bardzo łatwo przedawkować i serce wysiada. Pomimo Hashimoto i średnich wyników na letroxie nawet nie zbliżam się do novothyralu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 33
To są leki i zdecydowanie nie można ich brać celem odchudzania. Nawet z suplementami trzeba uważać - u mnie ostatnio liporedium potworne zaparcia wywołał jako skutek uboczny. Nie warto sobie psuć zdrowia dla zrzucenia kilku kilogramów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierze! Bierzecie leki na astmę i tarczycę żeby schudnąć? Do czego jeszcze się posuniecie ? Przed chwilą byłam na forum o dietach-zajzyjcie tam, ja na diukanie schudłam 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczk89
Nie wszystkie suplementy są nieskuteczne. U mnie kilka działało bardzo fajnie, ale podobnie jak u Sandry zdarzyło się jedno rozczarowanie bardzo konkretne - tylko akurat Calominal. Kompletnie nic nie dał w odchudzaniu a stosowałam go blisko 2 miesiące... Wrrr jestem zła, że wcześniej nie poczytałam o nim, ma sporo negatywnych opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana99
Ja żałuje zakupu innego suplementu w dużej ilości - Liporedium. Już po 2 tygodniach dał mi się we znaki - spowodował zaparcia i bóle brzucha. Warto czytać te opinie przed zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar Ty na
Ja kompletnie nie wiem już co robie nie tak. Wszystko starałam się dograć w moim ostatnim redukowaniu wagi, ale nic nie zadziałało jak powinno. Miałam dobrą dietę, chodziłam na zumbę 2 razy w tygodniu i biegałam minimum 2-3 razy. Do tego żarłam suplement Liporedium i nie udało mi się w miesiąc zrzucić nawet kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka 91
Jeden punkt na pewno był bez sensu - suplementacja. Liporedium jest kompletnie nieskuteczny. Wiele opinii jużna jego temat czytałam i prawie wszystkie są negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba zmienic swoje nawyki zywieniowe i wiecej sie ruszac, ja dodatkowo stosuje iqacai i schudlam 6 kg, chce jeszcze z 4 kg schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×