Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oliwia2004

Schudłam 2,5 kg! Jak mama się o tym dowie to mnie zabije...

Polecane posty

Cześć. Mam 13 lat, mój wzrost to 154 cm, ważę 29 kg. Jeszcze miesiąc temu ważyłam 31,5 kg a przed chwilą się zważyłam i tu nagle 29 kg:/ Moja przyjaciółka, która ma tyle lat co ja i taki sam wzrost waży 48 kg, nie jest za gruba ani nie widać jej kości. A mi to widać wszystkie żebra, kręgosłup (kość) i kości biodrowe, które wystają:/ Jem 3-4 posiłki dziennie, od początku tego roku nie zdarzyło mi się przekroczyć 1200 kcal na dzień, zazwyczaj zjadam 1000 - 1100 kcal na dzień. Odżywiam się w miarę zdrowo, bo od jakiegoś czasu nie jem czekolad mlecznych, cukierków itp. ogólnie słodyczy prawie nie jem w ogóle. Ja chyba mam anoreksję tak czuję, bo mam wstręt do jedzenia, jem je niechętnie i ostatnio zaczęłam czytać blogi anorektyczek.... naprawdę... Mama nie wie, że schudłam i że czytam te blogi... Moja mama codziennie daje mi do szkoły do jedzenia batony typu princessa, kinder i chipsy lub żelki a ja zawsze częstuję je koleżankami i kolegami a sama w szkole kupuję wafle ryżowe i wodę bez gazu lub suchą bułkę w sklepiku szkolnym. <----- mama nie wie że kupuję wodę, bułki i wafle ryżowe w szkole. No chyba że czasem zrobi mi kanapki z almette i rzodkiewką czy ogórkiem no to wtedy je zjadam (np. dzisiaj). Obiad jem normalny - taki jaki będzie ugotowany. Na śniadanie zazwyczaj jem jakąś owsiankę typu nestle nesvita lub kupiec coś na ząb. A na kolację jej prawie codziennie serek naturalny bieluch z 1 bananem lub z borówkami. Kolację jem 3 godziny przed snem. W szkole mam dużo ruchu bo wiadomo - w-f a tam to nie ma zmiłuj potem po szkole idę 1 km do sklepu i potem kolejny 1 km i jestem w domu. Ja nie wiem co mam zrobić! Mama mówi ciagle ty nie masz anoreksji itp. Ale ja czuje ze ja mam. nie chhce isc ze mna do lekarza jakiegoś bo zawsze gada że jeszcze przyjdzie mój czas na zgrubnięcie chociaż to chyba nie jest prawda bo każda dziewczyna z mojej klasy wazy conajmnie +40 kg a ja tak malo chodze do 6 klasy co ja mam zrobic zeby poszla ona ze mna z tym do lekarza pomocy pisalam to na szybko bo zaraz zjem kolacje czyli ten serek naturalny z 1 bananem prosze o szybkie odpowiedzi dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Zaraz zaraz- czyli schudłaś mimo tego, że nie bylas na diecie? Ostatnio robilas jakies radykalne zmiany w zywieniu? Bo rozumiem ze nie uprawiasz sportu Moze przez stres schudlas Skoro odzywiasz się zdrowo to powinno byc ok, ale twoja matka nie powinna dawac ci do szkoly slodyczy, kanapka z almette ok Od dawna masz wstret do żarcia? Ale chcesz przytyc czy schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Jesli chcesz przytyc to jedz takie posilki jak teraz, tylko jedz je częściej Zawsze bylas chuda? Bo jesli tak to z trudem przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaaaaaaaa - tak, zgadza się nie byłam na żadnej diecie. Tak, robiłam ostatnio radykalne zmiany w żywieniu, bo ograniczyłam ilości spożywanego cukru prostego (cukier biały, trzcinowy itp.), teraz praiwe w ogóle go nie spożywam a spożywałam dziennie zawsze ok. 12 łyżeczek cukru białego i trzcinowego w sokach itp. Nie, oprócz w-f nie uprawiam sportu. No możliwe że przez stres. Tak, mam od dawna wstręt do żarcia, mianowicie od 26 grudnia 2016 roku, bo wtedy dostałam strasznej grypy jelitowej i wymiotowałam bardzo długo (ok. 9 godzin z przerwami 20 min). Z jednej strony chcialabym przytyć bo każdy się krzywo na mnie patrzy i mówi że jestem szkieletem chodzącym ale z drugiej strony po wyczytaniu tych blogów o anoreksji chciałabym być jeszcze chudsza (tak, wiem, to dziwne). Zawsze byłam chuda ale nie jak teraz, ostatni raz tyle ważyłam gdy miałam 10 lat. W wakacjacje 2016 roku ważyłam 35 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki ci nie urosną i miesiączki mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No ale po co chcesz być chudsza? Szkielety nikomu się nie podobają, uwierz mi. Nie czytaj tych blogów, ograniczanie cukru jest ok, ale dalsze chudnięcie jest bez sensu. Zresztą sama piszesz, że rówienicy się z ciebie śmieją. Nie chcę się bawić w dietetyka, ale mogłabyś napisać swój przykładowy jadlospis? Wiesz w sensie sniadanie: cos II sniadanie: cos obiad: cos Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia ile powinna ważyć osoba w twoim wieku, ale na pewno na necie znajdziesz taką informację. Osoby w twojej rodzinie są raczej chudsze czy grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i skuteczenie istnieje tylko jedna metoda, którą stosują aktorzy i modelki jest to dieta 21 dni. Sama na niej byłam i schudłam 10kg w 21 dni. Polecam każdemu kto chce szybko i skutecznie schudnąć bez jojo! http://dietoholicy.pl/dieta-21-dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×