Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudłam a czuje sie grubsza

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Nie wiem co sie dzieje Schudłam z wagi około 6 kg od stycznia Teraz byłam na wakacjach i schudłam 1kg a patrząc na siebie wydaje mi sie ze jestem gry dzis niż wcześniej ...... Czy jest możliwe żebym chudła z wagi a wizualnie przytyła ? Wiem ze to głupie co mowie ale tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz co się dzieje?odchudzanie już na dekiel ci się rzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak twoje wymiary? mierzyłaś się? A jak sie odchudzałaś? Możliwy jest wzrost obwodów jeśli spalisz mięsnie a obrośniesz w tłuszcz wtedy na wadze będzie mniej bo tłuszcz jest lżejszy od mięsni ale obwody wzrosną bo mięśnie są mniejsze niż tłuszcz objętościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam że Foreverslim jest taki skuteczny nie spodziewałam się takich efektów.Na żadnej diecie nie udało mi się schudnąć tyle ile przez niecały miesiąc na tych tabletkach.Dla mnie to efekt jest piorunujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneMilionDolars
eee tam ;) Ja schudłam , ale dzięki mojemu trenerowi personalnemu a dokłądnie dzięki pani Katarzynie Gryko http://katarzynagryko.pl/metamorfozy/ , ułożyła dla mnie dietę sportową oraz plan treningowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, nie napisałaś nic o tym w jaki sposób udało Ci się schudnąć, jak wygląda Twoje odżywianie, ćwiczenia i czy pijesz odpowiednią ilość wody, bo to też jest bardzo ważne. Być może przyczyną Twoich problemów jest zatrzymanie wody w organizmie. Objawami może być opuchlizna, zwłaszcza w okolicach brzucha, ale także obrzmienia dłoni i stóp, wrażenie ciężkości, uczucie zmęczenia, rozdrażnienie, bóle głowy oraz obniżenie koncentracji. Dlatego może Ci się wydawać, że wizualnie przytyłaś, pomimo tego, że waga całkowicie temu przeczy. Przyczyn takiego stanu może być wiele – zbyt mała ilość przyjmowanych płynów, nadmiar soli w diecie, zmiany hormonalne, a nawet niektóre leki. Na pewno pomoże Ci picie większej ilości wody. Powinnaś przyjmować około 2 litrów płynów na dobę. Bardzo ważna jest także aktywność fizyczna. Codziennie przeznaczaj minimum pół godziny na ruch – mogą to być zwykłe spacery czy jazda na rowerze, a nawet rezygnacja z windy czy komunikacji miejskiej na rzecz chodzenia pieszo. Jeśli jednak chcesz szybciej pozbyć się wody zalegającej w Twoim organizmie, zalecany jest intensywniejszy wysiłek. Bardzo dobrze sprawdzi się tu orbitrek, który oprócz spalania tłuszczu, pozwoli Ci także ładnie wyrzeźbić mięśnie nóg, pośladków i ramion. Z artykułu na naszym blogu https://www.abcfitness.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku-ba7 dowiesz się więcej o zaletach ćwiczenia na orbitreku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Foreverslimi i to właśnie dzięki niemu udało mi się schudnąc.Ważne są również ćwiczenia.Bo co z tego że schudniemy skora nasza sylwetka nie będzie ładna.Polecam ćwiczenia aerobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o tabletkach wspomagających odchudzanie mogę powiedzieć sporo.Brałam kilka różnych.Teraz biorę Foreverslim i widzę różnicę.Ale żeby działał trzeba się zastosować do kilku zasad.Na razie efekty są niezłe 8 kg w dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×