Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasibrzuchhhhh

--Schudłam- brzuch pozostał---- co dalej??

Polecane posty

Gość pasibrzuchhhhh

schudłam w 8 tygodni 9kg. chciałabym dobić do 10. Moim odwiecznym problemem jest brzuch, zwłaszcza jego górna część- nad pępkiem. Jest po prostu duży, jest na nim dużo tłuszczu. I mimo schudnięcia brzuch nadal jest brzydki. Owszem, jest duża różnica, w bluzkach widać, ze jest go zdecydowanie mniej. Ale niedługo chciałabym wyjśc na plażę w dwuczęściowy stroju, a brzuch nadal pozostawia wiele do życzenia. Kiedyś ćwiczyłam brzuszki- nie było efektów. Jedyna skuteczna metoda, która już keidyś się sprawdziła to kręcenie hula hopem z masażerem, chyba czas do tego wrócic. A moze macie jakieś inne pomysły. tylko nie A6W bo nie kumam tych cykli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie odpowiedzialas:) hula hoop brzuszki i a6w :) nikt nie mowil ze bedzie latwo i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasibrzuchhhhh
Jak to zrobiłam? Dzisiaj się wazyłam- wyszło 9,5 kg w 8 tygodni. Zaczynałam od diety nieskiego indeksu glikemicznego, ale potem dodatkowo zaczęłam liczyć kalorie i starałam się nie przekraczać 1000 dziennie. Chociaż dośc często miałam w tym czasie różne imprezy rodzinne i wtedy było kiepsko z moją dietą (dzisiaj znowu ide na wesele :O). Ale ogólne zasady jakie stosuję to: - 5 niewielkich posiłków dziennie, - z pieczywa tylko wasa, - ograniczenie słodyczy (całkowite ich wyeliminowanie jest nierealne w moim przypadku) :), - nie jadłam wieprzowiny (bardzo rzadko chudy schab), - dużo drobiu i ryb - liczenie kalorii- polecam strone www.ilewazy.pl I w ten sposób mi się udało pomimo chorej tarczycy. Chciałabym jeszcze 1,5 kg schudnąć, choć pierwotny cel już osiągnęlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasibrzuchhhhh
zapomniałam jeszcze dodać, ze bardzo unikam tłuszczu. Czasem dodam kropelke oliwy z oliwek do sałatki, ale ogólnie odrzucam wszystko, co tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuch pozostał, bo nie
spaliłaś tłuszczu tylko mięśnie. Stąd ten spadek wagi, ale brzydki wygląd ciała:O Treaz siłownia i budowanie mięśni+racjonalna dieta, a raczej zmiana sposobu żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuch pozostał, bo nie
spaliłaś tłuszczu tylko mięśnie. Stąd ten spadek wagi, ale brzydki wygląd ciała:O Treaz siłownia i budowanie mięśni+racjonalna dieta, a raczej zmiana sposobu żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuch pozostał, bo nie
I w każdym postem potwierdzasz, że stosujesz idiotyczną dietę. Efekt w postaci sterczącego brzucha już masz:O Tłuszcze są potrzebne, bo jak inaczej przyswajasz witaminy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasibrzuchhhhh
a co myślisz, ze ja w 100% tłuszcze wyeliminowałam? Chyba tak się nie da nawet. W każdym produkcie masz jakąś zawartośc tłuszczu, ja unikam tłuszczu wieprzowego, ale przeciez w kurczaku, a jeszcze więcej w rybach, (np.. łosoś, makrela, których jem dużo) są tłuszcze dobre dla organizmu. I nie zgadzam się z brzydkim wyglądem skóry, wszystko jest ok, tylko najgorzej mi schudnąć z brzucha, bo to mój najsłabszy pukt, ale i tak straciłam w tym miejscu 8cm. Rozwalają mnie takie osoby, co wszystkie rozumy pozjadały. Miałam andwage, udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. teraz bedę stosować dietę dostarczająca mi tyle kalorii, na ile mam zapotrzebowanie, a do tego będe cwiczyć z hula hopem i latem dużo pływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasibrzuchhhhh
i nie wydaje mi sie, zeby dieta ograniczająca węglowodany proste i na której je się dużo ryb, warzyw, owoców, chudego miesa była idiotyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossskowska
Ja jeszcze do tego dokładam cos co na pewno pomoże nam również zadbac o nasza sylwetkę i pozwoli kontrolowac wagę http://aqua-aerobik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudniesz, a mimo to brzuch zostanie to najlepszy spsób jaki znam to liposukcja plus dermomasaż. Wystarczy kilka zabiegow, nic nie boli, moja znajoma chodziła na takie zabiegi i w 6 tygodni straciła 7 cm w pasie i 8 cm trochę poniźej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdego stac na takie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Jesli jeszcze włączymy do tego odpowiednią aktywość fizyczną to na efekty na pewno nie bedziemy dlugo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na brzuch dieta niskoweglowodanowa, z niskim indeksem glikemicznym , mnie brzuch na takim odzywainiu spadł i mialam plaski jak deska , a dokladnie to zrobilam sobie wtedy diete sb. teraz po kilku latach mam mala oponke i zaczynam od jutra taka diete oparta na niskim indeksie , ale nie sb , bo 2 raz cos nie moge sie zmusic , wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miejscową tkankę tłuszczową można zastosować zabiegi lipolizy. Zabiegu nie stosuje się w ogólnej redukcji masy ciała. Wykonuje się go miejscowo, w celu uzyskania efektu estetycznego. Do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystuje się również technologię Maximus TriLipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz planuje taki zabieg, czy myslicie ze na wrzesień wszystko sie zdąży wygoić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to sukces schudnąć z brzucha. Ale ja powiem szczerze własnie gdyby mi sie to juz udało to też bym przyjmowała własnie taki suplement dla podtrzymania efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję dietę niskoglikemiczną. Jest bardzo skuteczna. Nie jest sie głodnym. Pięć posiłków dziennie, sok pomidorowy, zero białego pieczywa, tylko ciemny, albo pumpernikiel, chude mieso, dużo ryb zero słodyczy i bałego cukru. Oczywiście ćwiczenia, głównie rowerek.Na początku diety stosowałam jeszcze Błonnik Witalny Aliness. Bardzo mi pomógł. Teraz stosuję okresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mam schudlam wszedzie i brzuch zostal, ale nie chce juz chudnac jedynie z brzucha, ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kriolipoza, dziąła cuda uwierz i poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebym to miala czas na turnusy , jak ja nie mam chwili wolnego. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie jakbym miała jeszcze troche wolnego to kto wie, moze własnie i bym sie tam wybrala, bo przynjamniej jakąś dobra diete z pewnościa by dla mnie tam ułożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×