Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość quqiex

Schudlam I przytylam

Polecane posty

Gość quqiex

16 lat 170 - aktualnie 88 kg Od kilkunastu misiecy probowalam schudnac Wreszczie rok temu przekonalam mame abym zapisala się do dietetyka Schudlam 12 kg w 6/7 miesiecy (78 kg z 90kg) Potem zaczely sie wakacje i zakonczylam stabilizacje aby nie przytyc za mocno bez diety Wiadomo - wakacje, spotkania, wyjscia na lody itp Pozniej już bylo juz tylko gorzej :) Nie bylo radykalnego wzrostu wagi Ciagle sie wachala.. Teraz po swietach nie wiem co zrobic Przytylam 8 kg Czuje sie fatalnie !!! Chcialabym szybko schudnac Mam na to 7 miesiecy.. Czy macie jakies rady, wspomagacze?? I darujcie sobie takie typowe przykłady typu pic 2/3 l wody Czy spożywać 6 posiłków dziennie.. Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha niby piszesz, że chcesz szybko ale jednak masz 7 miesięcy :D ludzie w pół roku osiągają takie efekty że ohohoh ^^ więc te 7 miesięcy to tak naprawdę dużo czasu.. Ja osobiście właśnie jestem AŻ 2-gi dzień na diecie A szczerze mówiąc zbyt tego nie odczówam a czuje się rewelacyjnie! *_* wspomagacze? No nie wiem może chrom organiczny? U mnie po prostu po nim nie mam ochoty na słodycze.. Mogę Ci też zaproponować ocet jabłkowy (2 łyżki octu na szklankę wody) przed sniadaniem, obiadem i kolacją .. No ale napoczątku sam nie jest ciekawy... Nawet gorzej haha ale szczerze ja się do niego przyzwyczaiłam a nawet lubię go... Taka dumna jestem jak wypije go :D osobiście też preferuje zieloną herbatę między posiłkami a po każdym posiłku pijam czerwoną herbatę, której udowodniono, że zapobiega wchłanianiu tłuszczy dlatego warto ją pić w ciągu godziny po posiłku :D dobrymi wspomagaczami spalania tłuszczu są przyprawy takie jak : cynamon, pieprz cayenne, imbir, kurkuma, dlatego warto je dodawać do czego tylko jest możliwość :D polecam Ci także jeżeli zrezygnowałaś z cukru a nie wytrzymasz bez niego zastąpić go slodzikiem. Tylko żeby nie było to jakieś g****o jak aspartam itp. Osobiście polecam stewie. Dobrym rozwiązaniem jest zakup w płynie ponieważ jest bardzo łatwy w użytku... Lejesz parę kropel i słodkie... Teraz używam tabletek bo zapłaciłam 30 zł za 1500. Moim zdaniem się oplacalo ^^ Nie wiem co Ci jeszcze napisać narazie starczy ;3 wierzę w Ciebie i jestem z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoona99
w 7 miesięcy to ty możesz tyle zrzucić że hoho.... :D ja w dwa miesiące zrzuciłam 12 kg, nie stosowałam żadnej specjalnej diety, po prostu starałam się jeść zdrowo, a jeśli nie wiesz co jeść to w internecie jest mnóstwo przykładowych jadłospisów. z tego co kojarzę to nawet Chodakowska wrzuca coś takiego raz na tydzień także jest z czego wybierać. do tego chociaż minimum ruchu i efekt będzie zadowalający. u mnie najciężej było zacząć bo metabolizm miałam w koszmarnym stanie, potrzebowałam czegoś na jego ruszenie i brałam tabletki iqgreen dzięki którym na pewno też schudłam szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzdrowsze chudnięcie to 2-4kg w miesiącu. Czasem na początku stosowania zdrowej zbilansowanej diety redukcyjnej utrata masy jest większa. Często jednak pojawia się okres, w którym organizm broni się przed oddawaniem zapasów i nie chudniemy w ogóle. O zdrowym chudnięciu możecie przeczytać tu: http://www.dietetykmagda.pl/2015/12/08/odchudzaj-sie-skutecznie-i-madrze/ Jeżeli masz wytyczne od dietetyka i stosowałaś już zalecenia, które Ci pomogły, może warto wrócić do tego i spróbować jeszcze raz, tym razem samemu, masz pewnie jeszcze przepisy i wspólnie wypracowane zasady, których powinnaś się trzymać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trzeba zmienić nieco dietę. Najlepiej skonsultuj to z jakimś dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto do diety włączyć ziołowe herbatki które oczyszczają organizm i wzbogacają go o potrzebne pierwiastki. Do tego ekologiczne kasze czy zdrowe słodycze znajdziecie w sklepie espozywczak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka83
Po pierwsze zrób badanie Genetic Lab dzięki,któremu dowiesz się o predyspozycjach swojego organizmu do uprawiania różnych dyscyplin sportowych oraz o najefektywniejszych dla niego metodach dbania o linię i odchudzania.Po drugie wybierz się z raportem z tego badania do trenera personalnego oraz dietetyka-oni ustalą dla Ciebie najlepsze treningi oraz dietę.Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.Wejdź na stronę geneticlab.com i tam już uzyskasz pełne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby efekty były trwale musisz zmienic na stale zmienic styl zycia, zdrowo się odżywiać i regularnie uprawiac sport. Polecam konsultacje z dietetykiem i trenerem personalnym, specjaliści najlepiej Ci doradza. Jeśli zdecydujesz się ćwiczyć na silowni możesz po jakims czasie zaczac wspomagac się spalaczami z http://www.elitesportfood.pl/#start, przyspieszysz efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka293
Ja również chodziłam do dietetyka ale po schudnięciu efekt jojo był bardzo szybki;/ i to z 2x więcej ważyłam niż przed odchudzaniem;/ byłam załamana,ale moja przyjaciółka mnie wspierała i była zawsze przy mnie i tak przyszła do mnie z małym prezencikiem. Miałam wtedy urodziny... Przyniosła mi African Mango http://szczupla-kobieta.pl powiedziała bym spróbowała a jak nie pomoże to coś innego wymyślimy,ale nie musiałyśmy bo pomogło i to w bardzo szybkim czasie bo już w 1 miesiącu zgubiłam 8kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wspolczuje Ci, niestety tak to juz jest jak sie przechodzi na takie diety". Ja nie mam tego problemu, bo przestalam przechodzic na diety" , tylko zmienilam swoj sposob odzywiania się i po prostu jem zdrowiej i lepiej. Ale udalo mi sie tylko dzieki temu ze zaczelam zamawiac catering dietetyczny z www.fitandeat.pl od brzezińskich, gdyby nie to, to dalej bym byla gruba:/ Polecam kazdmu kto chce schudnac, dania przepyszne, kurier zawsze na czas, zdrowo , ekologicznie ! Efekt jest szybki, nie ma meczenia sie z ta dieta. Polecamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w 7 miesięcy to ty możesz tyle zrzucić że hoho.... 😄 ja w dwa miesiące zrzuciłam 12 kg, nie stosowałam żadnej specjalnej diety, po prostu starałam się jeść zdrowo, a jeśli nie wiesz co jeść to w internecie jest mnóstwo przykładowych jadłospisów. z tego co kojarzę to nawet Chodakowska wrzuca coś takiego raz na tydzień także jest z czego wybierać. do tego chociaż minimum ruchu i efekt będzie zadowalający. u mnie najciężej było zacząć bo metabolizm miałam w koszmarnym stanie, potrzebowałam czegoś na jego ruszenie i brałam tabletki iqgreen dzięki którym na pewno też schudłam szybciej.

Witaj ja zrzucilam 10 kg od stycznia do maja bez diet .tylko zdrowe jedzenie o regularnych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×