Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anahi__barbie

Schudnąć 10kg, jak najszybciej ... !!!

Polecane posty

Gość anahi__barbie

Cześć. Jestem Marta. Chciałabym zrzucić 10kg. Nie pytajcie się ile waże i ile mierze, bo to nie jest ważne. Chcialabym sie Was zapytać, czy znacie jakies diety, które pozwolą mi zrzucić 10kg w jak najkrótszym czasie ... [?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym anahi wnioskuje kim jes
tes ale nie o tym, dieta 500 moze i daje efekty ale bardzo szybko staje na niej waga i wtedy juz praktycznie nic sie nie da zrobic.nie radze.a szybsze efekty daje kopenhaska niz 500, norweska i amerykanska z czego ta ostatnia mniejsze,ok 2 kilo na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymająca kciuki
Kurcze,znowu ktoś zaczyna o tym jojo-ile można?Dziewczyny chcą się odchudzać-ich sprawa,a tu na każdym temacie znajdą się jakieś nawiedzone co tylko o jojo piszą.Tylko nie wiem po co?Myślicie,że żadna z dziewczyn zaczynających dietę nie ma rozumu,tylko wy się na tym znacie?Każdy robi co uważa dobre dla siebie i skończcie już z tymi waszymi złotymi radami,bo ile można?! Ja schudłam 20 kg w pół roku i jakoś żyję bez jojo,więc darujcie sobie te uwagi,bo jak widać-ktoś oprócz was też myśli! Pozdrawiam i trzymam kciuki za dziewczyny-dacie radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeRa662
Trzymająca kciuki --> Dzieki :) wlasnie takie wypowiedzi, dodaja wiary :) Kazdy tylko krytykuje i odradza, a my potem tracimy wiare i sie nie odchudzamy... ;/ Co do tego jojo, to ja potem chce dodawac co tydzien 100 kcal, az dojde do 1500. No i przy tym cwiczyc. Wierze, ze mi sie uda, mimo ze inni w to wontpia. Dzisiaj jest 2 dzien mojej diety, wczoraj zjadlam 700 kcal i bylam godzine na rowerze, do tego jeszcze 120 brzuszkow, dzisiaj w jadlospisie mam 600 kcal i byc moze tez pojde na rower.. :) Musi sie udac :D:D I jeszcze raz dzieki za slowa wsparcia :) No i gratuluje, ciesze sie, ze Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołaczam sie tez zalezy mi
zeby do konca maja miec z 8 kg mniej 20 czerwca ide na wesele tak wiec chce ładnie wygladac :)) Trzymam za nas kciuki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeRa662
Wy macie sie lepiej, bo amcie mniej kg do zrzucenia.. Ja waze jakos 56 kg i mam 162 wzrostu.. Chce zejsc do 46...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 59kg na 54kg
no to i ja sie przylacze, mam 5 kg do zrzucenia ,jak na razei to jestem na diecie niskoweglowodanowej. jak bede miala wiecej czasu to zazne chodzic na aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeRa662
A jaka diete macie zamiar zastosowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
Chcę ważyć 52 kg- > ty to przy takim wzroście to już masz niedowagę. Nie bardzo wiem dlaczego jeszcze chcesz się do 49kg odchudzać. Jak tak dalej to ja tu widzę anoreksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeRa662
qwer--> To, ze ktos np chce wazyc 49 kg, nie znaczy odrazu ze ma anoreksje.. Anoreksja to jest zupelnie cos innego, a po za tym po czym niby to wywnioskowalas ? Po tym jaki ma wzrost i jaka wage ? Troche to smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
to się tak zaczyna -najpierw 2-3 kg potem kolejne i nadal za dużo na wadze. Jeśli ktoś o takich proporcjach twierdzi że musi schudnąc to już to powinno zastanowić. Ale to tak jak z alkoholikiem on też nie powie że ma problem. A celulit nie jest zależny od wagi -więc możesz ważyć mało a i tak będzie. Odchudzanie tu nie pomoże. Ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja bym tak chciala
Zazdroszcze Wam tych 52,54 kg. Jak ja juz bym chciala tyle wazyc!Juz sie nie moge doczekac,a wiem,ze bede juz niedlugo:) Wiara i motywacja przede wszystkim. Ja probuje na diecie Beyonce. Zobaczymy ile wytrzymam. W pierwszych 2 tyg mam nadzieje 10kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek0203
Witam mam 13 lat, mój wzrost to 164 a waga 64 kg. Odkąd pamiętam tak miałam że jak wzrost 156 to waga 56 lub wzrost 140 to waga 40 MAM TEGO DOSYĆ niedługo wakacje a ja nie moge nawet 2 częściowego stroju założyć bo sie wstydze mojego ciała myśle że waga 64 kg. jak na 13 latkę to za dużo chcę schudnąć 10 kg i to szybko macie jakieś skuteczne diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dieta? nie jeść słodyczy ( pozwolić sobie na jakieś ciastko lub batonika raz na tydzień, najlepiej rano) i biegać ! biegać biegać i jeszcze raz biegać :) dzięki temu schudłam z 64 kg do 47... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
By schudnąć w najkrótszym czasie to tylko z tabletkami odchudzającymi bo diety są długoterminowe i nie zawsze skuteczne, ćwiczenia tak sami ;/ Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam bieganie jest naprawdę świetną sprawą na schudniecie....w rok schudłam 16 kg, ale miesiąc temu rozmawiam przez to skutecznie kolano.... i już czuje, że brzuch robi się większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannajoannnna
mniej mniej jeść, 1500-1600 kcal dziennie i do tego cwiczenia z wspomagaczami czyli termogenikami jak figura extraslim zeby tluszczyk sie spalal szybciej, cwicz aerobowo, biegaj, maszeruj, pływaj <3, fitness. Nie jedz chleba i makaronow, za to duzo warzyw i owoców.bedzie dobrze:) nie poddawaj się tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Co do diety polecam bloga : http :// slim-style. blogspot. com/ (z boku wybrac: moja wlasna i sprawdzona dieta) :D Jest to blog mojej kolezanki, znajduja sie tam niskokaloryczne posilki i przepisy!! Pozdrawiam :) A i jest tam dobry sposob na pozbycie sie celulitu. P.S Sama na niej jestem. Polecilam znajomemu i schudl 8kg w miesiac. Mowi ze sie dobrze czuje itp. (po 16 juz nie je)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuu
mam 13 lat i jestem o 10 kg za gruba :( .... może wiecie jak skutecznie i na zawsze mogę pozbyć sie tego problemu.....mam duży proble z podjadaniem ;/ masakra pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najszybciej ale nie ryzykując zdrowia 2.5-3 miesiace minimum. Metoda? Ciężka praca na siłce i normalne odżywianie(bez presady też). Kato-dieta i lekka aktywność fizyczna. Ew szukanie złotego środka i wpomaganie sie tabletkami. Dla mnie dieta 1200kcal, 2 razy w tygodniu siłownia i tabletki slimcea. W suumie nie był tygodnia żębym nie straciła kilograma. Byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZACZNIJ ZDROWO KAŻDY DZIEŃ! Szczęście Wspaniałe produkty z których korzysta także świat sportu który docenia różnice w organiźmie który musi być gotów do działania na najwyzszym poziomie przez cały rok. M.in do takiego grona można zaliczyć takie postacie jak Leo messi z zespołem FC Barcelona czy david becham z la galaxy. a także szereg olimpyjczyków i innych sportowców. Odżywczy koktaj formuła 1 w prosty i smaczny sposób zastępuje posiłek daje organizmowi całą gamę witamin i w niesamowicie wygodny sposób pozwala kontrolować swoją wagę i czuć się zdrowo i świetnie bez względu na wiek. Wysokiej jakości KOntrola w procesie od ziarna do posiłku a także obowiązek spełnienia we wszystkich ponad 80 krajach na świecie surowych norm dla żywności oznacza, że klienci mają gwarację, że ich organizm otrzymuje wszystko co jest na etykiecie w najwyższej jakości. Twój organizm nie może pozwolić sobie na półśrodki. dlatego najwyższa technologia pozwala wyciągnąć ze wszystkich upraw i roślin extrakty o najwyższej jakości i przydatności dla każdego organizmu. bez względu na wiek twój organizm potrzebuje witamin i minerałów aby czuć się świetnie. Herbalife może realizować zobowiązania dotyczące dostarczania wiodących na rynku produktów wellness, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom nad rozwojem nauki o odżywianiu. Herbalife współpracuje w tej dziedzinie z nowo utworzoną Radą Naukową Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego & Molekularnego im. Marka Hughes. Naukowcy z Rady Naukowej Herbalife nadzorują przełomowe badania dotyczące wykorzystania produktów odżywczych do poprawy zdrowia i kontroli wagi. Dzięki badaniom nad synergicznym łączeniem ziół stanowią siłę napędową rozwoju naszych produktów. Ich dane kliniczne potwierdzają korzyści zdrowotne pewnych rodzajów ziół i przyczyniają się do ulepszenia formuł naszych produktów. Członkowie Rady zarządzają naszymi badaniami nad produktami, nadzorując ich rozwój oraz ekspansję, ale także zapewniając ich jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. Rada Naukowa stanowi nieocenione źródło rozległej wiedzy o korzyściach płynących ze stosowania naszych produktów i programów. Zacznij swój dzień od zdrowego, smacznego i zbilansowanego posiłku formuła 1 i ciesz się swoimi efektami przez całe życie. SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!!! aandziulaa@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co uważasz za szybko, z slimcea jestes w stanie to zrzucić w maksymalnie 3 miesiaće. Oczywiście do tego jakiś wysiłek, albo terningi na siłowni(jak ja) lub treningi w domu(jak moja mama). Oczywiście ja miałem lepsze wyniki niż mama;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzucenie ok 7 kilo zajęło mi około 1.5 miesiąca. Dieta + wizyta na siłowni 2 razy w tygodniu. Odchudzałam się sama bez pomocy dietetyka, informacji najczęściej szukałam w necie np tutaj http://www.menudomowe.pl Do odchudzania nie są konieczne wizyty u dietetyka, ja się odchudzałam bez tego i wyszło mi to na dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz napisac co jadlas przykladowy jadlospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlizi
Najszybciej 10 kg udało mi sie zrzucić po upływie dwóch miesięcy.Podstawą była zmiana nawyków żywieniowych a dużą rolę również odegrały tabletki Foreverslim.W sumie przez całą kurację czyli trzy miesiące schudłam 14 kg.Dla mnie ogromny sukces tym bardziej że do dnia dzisiejszego utrzymuje taka wagę jak po skończonej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×