Odpowiedz na ten temat

Schudnąć 15 kg = spełnić marzenie !!!

• anonimowa32 2012.08.03 [08:09]
    Ja stosowałam dukana, ale żałuję teraz, Ciekawą dietę znalazłam tutaj http://www.sekretyzdrowegojedzenia.pl Dieta musi byc zbilansowana, a dukan taki nie jest.
  • Paulina . 2013.01.21 [12:15]
    xxx
  • Paulina . 2013.01.21 [12:18]
    Witam prawie po rocznej przerwie. Wraz z tym watkiem zgubilam ponad 20 kg. Z racji tego, ze przytylo mi sie ok 12 kg wracam na strone usmiech.gif Do wakacji wyznaczylam sobie cel 50 kg(wzrost 162). Mam nadzieje, ze sie ktos przylaczy. start 21.01.13 r usmiech.gif
  • paczuswaw1987 2013.01.22 [09:43]
    Hej, więc i ja się przyłączę może będzie raźniej smiech.gif Kiedys na tym schudłam 8kg. A teraz chciałabym zrzucić jakieś 11 smiech.gif
    A piłam tylko wodę bez syropu i jadłam jabłka jezyk.gif
    Pozdrawiam
  • Paulina . 2013.01.23 [13:49]
    Ja jem śniadanie, drugie sniadanie i obiad i na tym koncze. Ostatni posilek kolo 16 pozniej pije tylko zielona herbate, jakies inne herbatki bez cukru i wode nieazowana usmiech.gif Narazie sie nie waze nawet nie jestem w stanie powiedziec ile dokladie waze bo az sie boje wejsc na wage usmiech.gif Zaczelam skakac na skakance i chodzilam na jogging 20-30 minutowy ale z racji tego, ze czuje sie jak by mnie mialo grypsko jakies zlapac narazie sobie odpuszczam i trening tylko w domu usmiech.gif Na sniadanie jem bulke pelnozianistą z warzywami, a obiad to przewaznie normalnny, wczoraj kasza z sosem i piersia z kurczaka a dzisiaj zupa pomidorowa z ryzem usmiech.gif chcialam przejsc jeszcze na kilka dni na jakas diete oczyszczajaca ale to chyba od nowego tygodnia 3 oczyszczajace dni sobie zrobie usmiech.gif
  • Gdynianka34 2013.03.30 [15:42]
    ......Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych.
    Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp. Chińskie wynalazki.
    Zawsze tylko naturalny susz ziołowy.
    Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę.
    Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów.....
  • mateusz9393 2013.07.01 [23:17]
    Przedstawię wam mój sposób na schudnięcie. Nie będzie tu mowy o żadnych pigułkach czy coś, jestem zwykłym człowiekiem który zrzucił samodzielnie zbędne KG za pomocą prostej domowej diety i zwyczajnym bieganiem. Zapraszam do lektury usmiech.gif . Powiem tak, jak chcecie schudnąć to zacznijcie biegać codziennie rano lub wieczorem jak kto woli dorzućcie też jazdę na rowerze zwykłym lub stacjonarnym początkowo zacznijcie biegać i jeździć stopniowo zacznijcie od 15min jak ktoś nie da rady to od 10min starajcie się stopniowo wydłużyć czas biegu i jazdy. To by było tyle co do ćwiczeń, nie róbcie brzuszków bo większość osób robi je po prostu źle i niszczy sobie kręgosłup(chyba że umiecie robić to róbcie usmiech.gif . Co do żywienia ja osobiście sobie sam ułożyłem dietę nie szukałem jej w necie, nie pytałem się lekarza. Napisze wam jak ona wyglądała. 6.00 pobudka, na śniadanie 2 wafle ryżowe(można je kupić w DINO smiech.gif ) następnie o 6.30 wychodziłem na autobus o 7.30 byłem w szkole, starałem się nic nie jeść aż poczuję głód i burczenie w brzuchu w międzyczasie piłem wodę niegazowaną. Kiedy byłem głodny jadłem te wafle ryżowe ponieważ one są sycące i nie maja prawie w ogóle kalorii. Do domu wracałem 14/15 jadłem obiad gotowany na parze, jakieś mięsko chude, kurczak, pulpet gotowany do tego spora ilość warzyw też gotowanych, na podwieczorek jakiś owoc oczywiście między posiłkami starałem się pić dużo wody niegazowanej. Na kolacje jadłem płatki owsiane na wodzie(ochydnie smakują ale są skuteczne), po nich nie czułem wydęć, sytości, brzuch robił się płaski i wgl czułem się super. Więc taką dietę zacząłem stosować codziennie przez miesiąc i jak się okazało w miesiąc schudłem prawie 10kg tylko że ja 4 razy w tyg. miałem treningi tzn przygotowanie do sezonu bardzo dużo biegaliśmy w koło boiska ok. 1h i 20min trwał cały trening z czego 1h było samego biegania, jeżeli napisać komusś rozpiskę biegania podaje gg 22545903 piszcie nawet jak jestem offline a odpiszę. Podsumowując dieta może się wydaje śmieszna ale naprawdę działa, miałem siły na treningi i wgl oczywiście raz dziennie można zjeść jakiegoś snikersa dla węglowodanów i jeszcze można pić witaminy rozpuszczalne ja piłem Pluszzza nie kupujcie tych z biedronki bo to szajs idźcie do apteki kupcie plusza i codziennie po wysiłku go pijcie. Jak ktoś chce pogadać na ten temat to moje gg 22545903
  • gość 2013.08.11 [16:50]
    Zobacz sobie te info o odchudzaniu http://marislim.simplelander.com - podziękujesz później.
  • gość 2013.08.25 [22:15]
    Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Różne diety typu:
    Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
    Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny.
    TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę.
    Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania.
    Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.
  • Venusianka powraca 2013.10.25 [16:52]
    Hejusmiech.gif Aż wstyd się przyznac, ale to znowu ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę reaktywować topic. Tyle tu wspaniałych wspomnień, ehhh. Ktoś dołączy? Aktualnie u mnie waga sloniowa!
  • Venusianka powraca 2013.10.28 [11:53]
    Dzisiaj na wadze 80,1 smutas.gif Parę dni temu było już 79,2... No ale stwierdzilam, że jak nie teraz to już nigdy i zawsze będę nieszczęśliwa z powodu swojej wagi.
    Śniadanko: 2 jajka + wafel ryżowy+ tekturka+kawałek kromki z białego pieczywa z żółtym serem(resztki po synku;/ )
    Teraz mój młody spi, a ja popijam zieloną herbatkę. Uciekam się kąpać, dopóki śpi twardym snemoczko.gif
    Po kąpaniu II śniadankoędzie : filizanka duszonych jabłek z cynamonem usmiech.gif może kawka z mlekiem do tego, Taka namaiastka czegoś słodkiego w chwili wytchnienia!!!!!!!!
    Wpadnę później i będę pisała dalej sama do siebie ;P
  • Qtalent 2013.10.29 [10:45]
    Witam,
    roślina o nazwie stewia mimo tego że nie ma kalorii, jest o wiele bardziej słodka od tradycyjnego cukru.
    Polecana osobom dbającym o zdrowie, na diecie, diabetykom.
    Chcesz zyskać maximum informacji na temat STEWI?
    20 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie p.t. "Stewia alternatywa dla cukru i słodzików", więcej informacjiwww.qtalent.pl/szk...%82odzik%C3%B3w
  • gość 2014.03.23 [20:51]
    za nim wezmiesz sie za odchudzanie polecam bloga http://briiiibeautyy.tumblr.com
  • rieczka 2014.04.24 [11:18]
    Mam 165 cm i jeszcze dwa m-ce temu ważyłam 80kg. Teraz waga pokazuje 70, a ja się nie poddaję i zamierzam jeszcze 10 zrzucić. Zaczęło się od tego, że zobaczyłam swoje zdjęcia z urodzin brata i się załamałam. Tak mną to walnęło, że od razu poleciałam do apteki i kupiłam sobie naturalny suplement figura no-apetite, żeby ograniczyć to ciągłe uczucie głodu. I rzeczywiście po jakimś czasie zauważyłam różnicę, że już nie siedzę ciągle w lodówce oczko.gif No, a potem zaczęłam też chodzić na fitness i tak powoli, powoli ta waga sobie spada usmiech.gif Czuję się coraz lepiej i widzę w lustrze, że zaczynam coraz lepiej wyglądać.
  • gość 2015.02.05 [15:25]
    Mi się udało schudnąć z 70 kg do 62 w dwa miesiące. usmiech.gif Ćwiczyłam aerobic raz w tygodniu, piłam dużo wody, unikałam węglowodanów i stosowałam preparat Slim Expert, który kupiłam na http://swiatsupli.pl . Jestem zadowolona jeszcze tylko 2 kg mi zostały do wymarzonej wagi. usmiech.gif
  • gość 2015.05.11 [09:45]
    Schudłam 9kg przy czym minus 10kg to moje marzenie, nie było wcale tak trudno jak myślałam, dużo aktywności fizycznej i racjonalna dieta plus http://www.acetomale.pl/
  • Milenka18 2015.05.31 [14:38]
    Ja w momencie gdy uświadomiłam sobie że pora się za siebie wziąć sięgnęłam po tabletki raspberrybio5 i od razu poczułam różnicę. Bardzo szybko powróciłam do formy i przestałam mieć problemy z jedzeniem.
  • gość 2015.12.22 [07:12]
    a ja tam nikomu nie polecam żadnych takich specyfików jak wyżej. To jest zwykłe naciągactwo. Po prostu trzeba najpierw w głowie sobie uświadomić, że trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe, a waga sama poleci. Do diety można prowadzic gotowe smaczego salatki z fit&easy i obiady można robic na wzor ich przepisow http://www.fitandeasy.pl/pl Jest ich cala masa i każdego dnia można jesc co innego!
  • Venus32 2016.01.25 [19:32]
    Znowu ja... powracam tu jak bumerang. Z każdym powrotem mam więcej na wadze.. Jakaś masakra. Dzisiaj moje marzenie to -20kg. Szukam wsparcia na dłuuugi czas... Wolałabym nie pisać sama do siebie...
  • dieta dieta 2016.01.25 [19:39]
    Hej, wiesz..mysle zeby zwracac uwage na to jak jesz. regularne jedzenie, pij duzo wody, zero slodyczy, tluszczow. nie glodz sie. wprowadz cwiczenia.
    Ja znalazlam fajny kanal na youtubie.
    np jeden film
    https://www.youtube.com/watch?v=XizNc01QAhE
  • dieta dieta 2016.01.25 [19:40]
    A tutaj np, jak dbac o swoje cialo
    https://www.youtube.com/watch?v=stWIQEa3vUU
  • dieta dieta 2016.01.25 [19:41]
    jak schudnac
    naprawde ciekawe odcinki
    https://www.youtube.com/watch?v=2_5ep0VexyQ
    posluchaj i wyciagnij wnioski.
  • julitka124 2016.07.18 [13:17]
    Ja jem 5 posiłków dziennie i stosuję suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem wam,że chudnę i moim zdaniem 2kg tygodniowo to jest dobry wynik wcześniej nawet 1kg nie udawało mi się zgubić a terazoczko.gif Sukcesoczko.gif
  • gość 2016.07.18 [18:05]
    Osobiscie polecam tabletki ForeverSlim. Dla mnie idealny srodkiem na zrzucenie niepotrzebnych kilogramow. Schudlam 5 kilogramow w 3 tygodnie. Tak jeszcze z drugie 5 kg i bede w pelni usatysfakcjonowana. I to wcale nie jest zadna sciema.. widze po sobie
  • ZdrowiePrzedeWszystkim 2017.03.19 [13:29]
    Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Różne diety typu:
    Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
    Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY.
    TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.
  • zbijamywage_pl 2017.03.20 [09:19]
    Może pomogą w spełnieniu marzeńusmiech.gifhttp://zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudza niu/5-roslin-wspomagajacych-odchudzanie
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • gość 2017.03.22 [20:14]
    W moim przypadku Slimunox spisał się znakomicie, w końcu udało mi się schudnąć...., mało tego, waga nada się utrzymuje na nazwijmy to niskiem poziomie (chodzi mi o tym że nie wzrosła)
  • Agnieszka_Dietomat 2017.03.23 [13:26]
    Daleko od reklam - http://dietomat.pl/artykul/zmotywuj-sie-i-zad baj-o-organizm
    Zapraszam po rzetelną wiedzę http://dietomat.pl/artykuly/
    www.dietomat.pl - sprawdzone diety odchudzające online oraz dieta Hashimoto i tarczyca - dietetyk Poznań. Zaufaj profesjonalnej marce i specjalistom w odchudzaniu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...