Odpowiedz na ten temat

Schudnąć 15 kg = spełnić marzenie !!!

• logik 2007.02.15 [09:41]
    ups pomyliłam się i wpisałam adres mailowy jakiegoś chłopaka sorki :/
  • Venusianka 2007.02.15 [09:43]
    A tak w ogóle to dzisiaj wyłączam kompa i chce włączyć dopiero wieczorkiem, bo w przyszłym tygodniu mam obrone licencjata, a nic jeszcze nie ruszyłam, nauki fulllllllllllllllllllllllll. Możecie do mnie pisać, a ja jak tylko włącze kompa to odpowiemusmiech.gif
    Dzisiaj zaplanowałam sobie że będę się cały dzień uczyć, ale siostra dzwoniła i wyszło na to że musze zając się jej 4 miesięcznym synkiemusmiech.gif Strasznie go kocham , ale nic przy nim nie zrobię!!! mam nadzieję, że szybko go odbiorą ode mnie bo ja naprawde nie mam czasu dzisiaj na babysittingpechowiec.gif

Walka rozpoczęta !!!
  • Venusianka 2007.02.15 [09:44]
    Witaj logik, Jaką dietkę stosowałaś?

Walka rozpoczęta !!!
  • logik 2007.02.15 [09:49]
    hej usmiech.gif
    zajęło mi to 3,5 m-ca, jadłam 4 lub 5 posiłków dziennie i trzymałam się żelaznych zasad typu:
    - pić 2 litry wody dziennie,
    - ćwiczyć,
    - jeść różnego rodzaju warzywa, owoce (ale w małej ilości), różne mięsa, np. jednego dnia udko kurczaka w zupie niezaprawianej, na drugi dzień rybka, na 3 wołowina.
    - drobne posiłki,
    - odpowiedni podział porcji dzienniej węglowodanów, białek i tłuszczy itp.

Jak mnie zważyli w Instytucie to straciłam tylko tłuszcz, nic wody, nic mięśni, wyglądałam super, gubi mnie moje zamiłowanie do słodyczy.
  • logik 2007.02.15 [09:51]
    aha i zapomniałam dodać że mogłam zjeść kawałek ciasta drożdżowego, bądź sernika, ale zamiast jakiegoś posiłku.
    Cukier tylko 2 łyżki dziennie, bo wiadomo że cukier ukryty jest jeszcze w masie innych produktów.
    Najbardziej na podwieczorek lubiłam jeść małą miseczke budyniu usmiech.gif
  • inka malinka 2007.02.15 [09:56]
    czesc dziewczyny!
    nie ma bata zostaje tu z wami na dobre!!!
    też mam do zrzucenia 15kg i albo zrobie to z wami albo wcale usmiech.gif

moja historia z odchudzaniem zaczela sie juz dawnoooooo temu, ale jakos nigdy bardzo nie przeszkadzaly mi te kg i nie mialam wystarczajacej motywacji do pozadnej diety, teraz mam... ŚLUB W PAŹDZIERNIKU.. własny....

wiec same widzicie ze teraz juz naprawde muszeeeee schudnać!!!
    mam bardzo podobna sytuacje jak załozycielka topiku bo
    164cm i 70kg

tak wiec obecna waga 70kg, wymarzona 55kg do lipca bo wtedy bedekupowac suknie i waga juz musi byc ok
    dziewczyny przyjmijcie mnie prosze... pozdrawiam a i bede czesto..bardzo czesto do was zagladac bo mam internet w pracy przez9h dziennie i bardzoo duzo wolnego czasu usmiech.gif

• mloda2323 2007.02.15 [10:01]
    czesc wam dziewczyny usmiech.gif jeszcze dzisiaj nic nie zjadlam, a jutro nie bede mogla sie wazyv, bo mam miesiaczke i lepiej sie nie wazyc usmiech.gif hehe ja zawsze wazylam 55 kg. niestety tabletki mnie tak zalatwily, ze musze walczyc caly czas z waga. Ale jak dojde do tych 55 to nie pozwole juz utyc usmiech.gif pozdrawiam
  • logik 2007.02.15 [10:01]
    hej Inka malinka usmiech.gif

gwarantuje Ci że to nie jest trudne i na ślubie będziesz wyglądała bosko, wiem sama po sobie że nie jest trudno schudnąć tylko utrzymać tą wymarzoną wagę.
  • logik 2007.02.15 [10:02]
    do młoda 2323

nie opuszczaj żadnego posiłku, bo prędzej czy później da to o sobie znać, jesz więcej za 3 dni.
  • Yuki 2007.02.15 [10:04]
    Inka Malinka witaj:* Pewnie, że Cie przyjmiemyoczko.gif Każdy jest tu mile widziany usmiech.gif

Dzisiaj tłusty czwartek, weszłam z rana na wage, patrze waga ani drgnela, zamurowalo mnie.. ale po chwili dostalam okres.. pewnie to przez ten okres , jak myslicie?

Ja już po śniadanku, zjadłam kromeczke fitness light + masełko (malutko) + ser zółty wędzony+ sałata+ rzodkiewka. A teraz pije herbatkę z bratka usmiech.gif nawet nie jest taka zła.

Co do obiadu prawdopodobnie zjem Kinderka, no bo wkoncu tlusty czwartek, cos slodkiego wypada zjesc, a pączków nie lubieusmiech.gif

Pozdrawiam. Odezwe sie pozniej:*

Było 60kg Jest 55kg Cel nr.1 50kg Cel nr.2 48kg Cel nr.3 45kg
  • Venusianka 2007.02.15 [10:05]
    Inka malinka miło, że jesteś z nami! Będę mówiła na Ciebie Malinka bo jedną Inke już mamyusmiech.gif
    Jest już nas naprawdę sporo i mam nadzieję, że nikt się nie wykruszyusmiech.gif
    Zaczynam się naprawde cieszyć, że założyłam ten topic!!!!!!!!!!!

Mam pytanie do dziewczyn, któe już kiedyś schudły-po straceniu ilu kilogramów zauważyłyście różnice? Np. kiedy zaczęły się robić lekko luźne wasze ciuchy??

PS przypominam, że jutro robię tabelkę z Naszym wzrostem i wagą.

A tak w ogóle to piszcie też coś o sobie, z jakiej części Polski i w ogóle piszcie wszystko co Wam przychodzi do głowy!!!usmiech.gif

Walka rozpoczęta !!!
  • Venusianka 2007.02.15 [10:08]
    Logik masz racje -młoda 2323 nie opuszczaj posiłków a juz napewno nie śniadania!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże dopaść Cię niedługo wilczy apetyt...

Walka rozpoczęta !!!
  • logik 2007.02.15 [10:12]
    ja jestem z Konstancina, pod Warszawą, studiuje i pracuje, a dziś jade po ROWER, tzn. kupić bo teraz są wuprzedaże duże. Chce schudnąć , złapać kondycje i się dotlenić mam dość zamkniętych pomieszczeń !
  • inka malinka 2007.02.15 [10:16]
    ja też sie ciesze Venusianko, ze załozyłaś ten topik!!!
    Ja jestem z województwa łódzkiego ale na szczeście nie mieszkam w miescie wojewódzkim usmiech.gif
    Mam 22 lata i ogólnie rzecz ujmując jestem szczesliwa, optymistycznie nastawiona i troche pokrecona... dlatego moze nigdy nie zwracalam szczegolnej uwagi na swoja wage .. niestety smutas.gif
    ale chodz kg mam sporo to musze wam powiedziec ze nie wygladam tak strasznie. z pewnoscia w udach jest troszke za duzo cialka ale reszta moze zostac jak dla mnie ale te uda... moze uda sie zgubic hihi.
    interesuje sie troche astrologia, wrozbami.. ogolnie ezoteryka i musze wam powiedziec ze ten rok ogolnie dla wielu znakow bedzie szczegolnie sprzyjajacy dla zmian w zyciu usmiech.gif wiec sprzyjaja nam rowniez gwiazdy usmiech.gif lepiej byc nie moze usmiech.gif

• logik 2007.02.15 [10:18]
    malinka, ja to ostatnio miałam jakiegoś bzika na punkcie TAROTA sporo prawdy mówi, aż przeraża....
  • Venusianka 2007.02.15 [10:18]
    Ja jak już wcześniej pisałam mam 23 lata, mieszkam niedaleko Kalisza(wielkopolskie jakby ktoś nie wiedziałjezyk.gif ), kończę studia licencjackie (w przyszłym tygodniu mam obronępechowiec.gif ). Po obronie szukam pracy....

Walka rozpoczęta !!!
  • Venusianka 2007.02.15 [10:20]
    Malinka a co powiesz o Koziorożcu smiech.gif

Inka gdzie jesteś, czyżby dziecko nie kazało Ci siedzieć przy kompieoczko.gif ?

Walka rozpoczęta !!!
  • pchelka mala 2007.02.15 [10:42]
    Czesc dziewczynkismiech.gif
    widze ze jeden dzien mnie tu nie bylo i juz tyle stron do nadrobieniausmiech.gif
    Ja dzisiaj zjadlam nawet sniadanko(co mi sie czesto nie zdaza). Pierwszy punkt rto zmienic przyzwyczajenia zywieniowe. Cwiczenie swoja droga bo w zasadzie ja cale zycie cwiczeusmiech.gif Tyle ze potem zapal w pewnym momecie na troche tracejezyk.gif

Wlasnie wrocilismy od ksiedzausmiech.gif Juz mamy ustalony termin slubusmiech.gif
    2 czerwca - myslicie ze uda mi sie w takim czasie?usmiech.gif
    Musi mi sie udacusmiech.gif Teraz pelno zalatwiania wiec pewnie nie bede miala czsu myslec o moim wiecznym podjadaniuusmiech.gif
    A no i pije cherbatki 3 etapowe. Jestem na 2gim etapie i musze Wam powiedziec ze widze ze tyroszke brzuszek mi sie poprawilusmiech.gif
    Ale sie rozpisalamusmiech.gif Teraz musze ostatnia strone nadrobic bo przyznam sie Wam ze na 3ciej skonczylam czytacjezyk.gif
  • inka malinka 2007.02.15 [10:46]
    venusianka ale zbieg okolicznosci.. ja tez jestem koziorozcem usmiech.gif
    ten rok bedzie dla nas dobry zwlaszcza na trwale zmiany, typu malzenstwo usmiech.gif albo trwała zmiana wagi usmiech.gif
    ale musimyuwazac na zdrowie zwlaszcza i na wplywy z zewnatrz. to tak bardzooo w skrocie

• Venusianka 2007.02.15 [10:46]
    Pchelka mala gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    Wszystkie się wprosimy na Wasz ślubjezyk.gif
    Pewnie że dasz rade!! Przecież jesteśmyz Tobą!! smiech.gif

8.02. ---> 78kg Cel1: 31.III. ---> 70 kg Cel2: 29.V. ---> 65 kg Cel3: 31.VII. ---> 60 kg Cel4: 30.IX. ---> 55 kg Dewiza OWOLI, ZDROWO I SKUTECZNIE !!! Zasada: MŻ
  • Venusianka 2007.02.15 [10:49]
    malinka w moim przypadku to małżeństwo odpada oczko.gif Nawet faceta nie mam hehe Ale z tą wagą to kto wie oczko.gif

8.02. ---> 78kg Cel1: 31.III. ---> 70 kg Cel2: 29.V. ---> 65 kg Cel3: 31.VII. ---> 60 kg Cel4: 30.IX. ---> 55 kg Dewiza: POWOLI, ZDROWO I SKUTECZNIE !!! Zasada: MŻ
  • pchelka mala 2007.02.15 [10:51]
    Venusianka dzieki wielkiesmiech.gif
    Malinka, widze ze jestesmy w podobnej sytuacji - zyciowejoczko.gif
    Tylko ja sie pospieszylam bo dopiero 12go wpadl nam do glowy pomysl slubujezyk.gif Ale dzidziusia sie nie spodziewamoczko.gif - kazdy mnie o to pyta na wstepiesmutas.gif

Widze wszystkie cos o sobie piszecie a ja tylko o tym slubiejezyk.gif
    No wiec 2 dni przed slubem skoncze 23 latausmiech.gif , wzrost 170cm, waga 90-100 (wole jednak sie nie wazyc i miec nadzieje ze mam blizej 90tkiusmiech.gif )
  • inke 2007.02.15 [10:54]
    hej!
    witam nowe kolezanki
    czyli mamy przybedzie nam mezatka usmiech.gif
    a tak wogole to chyba tylko ja narazie mam meza od 1,5 roku i malucha
    napiszcie ile macie lat
    ja chce na roczek mojego szkraba schudnac, nie moge patrzec na moje szwagierki, kazda mniej niz 50 kg, jedna wazy 43... ehhh

Adipex to tabletki, dokupialm je od kolezanki-mam 20 tych tab, zmierzam po nich pzejsc na 1000 kalorii i do kwietnia byc szczupla-w miare jezyk.gif
    cale opakowanie 30 tab kosztuje cos w granicach 60 zl
    ja za 20 dalam 30 zl-ale to od kolezanki

wzielam 1, czualam ze zaraz padne-to chyba bardziej ze strachu, a potem dostalam takie powera ze szok, cala szafe w sypialni wysprzatalam-a tu musze dodac ze jest calkiem sporawa
    jeszcze szafki malucha i wsio
    tesciowa zaprasza mnie na paczki.....

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wUJ7pp X/weight.png
  • inke 2007.02.15 [10:55]
    pchelka mala do slubu dasz rade-niezla motywacja co? wlasny slub
    ja na swoim bylam w 5 miesiacu ciazy... wazylam 62 kg
    ale malo kto wiedzial ze bylam w ciazy bo brzucha nie bylo widac
    na ile robicie wesele-gosci?

• inke 2007.02.15 [11:00]
    no fajnie nikogo nie ma smutas.gif
    venusinka ja czerwona herbate mam w tabeltkach, teraz poje figure z sensenem -chyba tak sie pisze

• pchelka mala 2007.02.15 [11:02]
    ja kiedys bralam bio cla
    na miesiac takie kosztuja tez vos 60-80, juz nie pamietam
    za pierwszym razem stracilam po nich 10kilosmiech.gif
    Ale jak drugi raz postanowilam zrobic sobie taka kuracje to wcale nie podzialalysmutas.gif
    Postanowilam wiecej cwiczyc, inaczej jesc i pic herbatkioczko.gif

inke to Ty w ciazy mniej wazylas niz ja terazsmiech.gif Zreszta taka wage to ja nie pamietam kiedy mialamusmiech.gif
    Cale zycie mialam tak 65-74
    Potem zamieszkalam ze swoim mezczyzna (2 lata temu), przestalam pracowac. Tzn pracuje w domu przed komputerem. Wiec "dupsko" rosniesmutas.gif

Wesela nie robimy. Skromnie bedzie. Tzn najskromniej jak tylko mozna a i tak mi ich za duzojezyk.gif
    Bierzemy koscielny, pozniej do jakiegos lokalu. Beda rodzice, rodzenstwo z rodzinami. Niby najblizsi,ale wyjdzie jakies 20osobpechowiec.gif
    Ja nigdy nie bylam przekonana do tego zeby byc w centrum zainteresowaniaoczko.gif
  • pchelka mala 2007.02.15 [11:02]
    z senesemoczko.gif
    Ja zawsze mowie ze to sedesjezyk.gif
  • inke 2007.02.15 [11:03]
    ehh ja juz chyba sie nie naucze jezyk.gif
    chcialabym pocwiczyc, ale maly nie spi smutas.gif a Wy co robicie?

• inke 2007.02.15 [11:06]
    mala pchelka liczy sie ze Wy bedziecie zadowolone z wesela
    moja szwagierka miala na 50 os i tez bylo ok
    ja mialam na..120 i to juz sporawo, ale ja mam liczna rodzine i nie dalo sie inaczej...a tez nie chcialam az tyle

tez myslalam o biocle ale drgie sa widze smutas.gif

• inke 2007.02.15 [11:07]
    zadowoleni mialo byc
    za szybko pisze i nie patrze smutas.gif
    wogole jakiegos powera dostalam
    nie wiem co mam ze soba zrobic...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...