Odpowiedz na ten temat

Schudnąć 15 kg = spełnić marzenie !!!

• Venusianka 2007.02.15 [11:07]
    Inke uważaj z tymi herbatkami przeczyszczającymi -raz na jakiś czas można ale podobno te herbatki a szczególnie z senesem mogą Ci rozregulować organizm tak że szok!!! Jak masz problemy z wypróżnieniami to polecam otręby granulowane (pyszne są z kawałkami jabłek lub sliwek firmy Sante ok. 2,70 zł 150g).

8.02. ---> 78kg Cel1: 31.III. ---> 70 kg Cel2: 29.V. ---> 65 kg Cel3: 31.VII. ---> 60 kg Cel4: 30.IX. ---> 55 kg Dewiza: POWOLI, ZDROWO I SKUTECZNIE !!! Zasada: MŻ
  • mloda2323 2007.02.15 [11:08]
    ja mam 23 latka usmiech.gif mieszkam obecnie w Niemczech z chlopakiem, ale pochodze z Bialegostoku. Niedlugo jade do Polski tzn. tylko do Warszawy jak sie uda to do Bialegostoku skocze usmiech.gif w Niemczech pracuje, juz po studiach jestem. Chce schudnac do lata i chce w nastepnym roku miec dziecko z moim chlopakiem usmiech.gif no oczywiscie wczesniej slub, ale najpierw cywilny usmiech.gif
  • pchelka mala 2007.02.15 [11:08]
    zostalysmy samesmiech.gif
    ja wlasnie pije moja herbatkeusmiech.gif , potem ide sprzatac i troche pocwiczycusmiech.gif

Moje rodzenstwo tez mieli spore wesela. Ale ja jestem taki rodzynek (najmlodsza) to nie musze miec wielkiegojezyk.gif Zreszta szkoda mi pieniedzyusmiech.gif

BIO drogie ale ja w nie wierzeusmiech.gif mimo ze za 2gim razem nie pomogly. Moze ja sie mniej staralam... Nie wiem juzusmiech.gif W kazdym badz razie nic nie dziala jesli sie do tego nie cwiczyusmiech.gif
  • Venusianka 2007.02.15 [11:09]
    Ja mam się uczyć a znowu siedze przy kompie wrrr...

8.02. ---> 78kg Cel1: 31.III. ---> 70 kg Cel2: 29.V. ---> 65 kg Cel3: 31.VII. ---> 60 kg Cel4: 30.IX. ---> 55 kg Dewiza: POWOLI, ZDROWO I SKUTECZNIE !!! Zasada: MŻ
  • inka malinka 2007.02.15 [11:11]
    hej pchełka hej inke usmiech.gif

ja nigdy nie stosowalam zadnych wspomagaczy wiec za siebie nie moge mówić ale wiem z doswiadczenia bliskiej kolezanki cos na temat bio cla... ona brala to przez dwa miesiace i przy lekkim wysilku fizycznym dwa razy w tyg schudla przez te dwa miesiace 10kg a w trzecim miesiacu u przy tym samym wysilku spadlo jej juz 5 kg bez wspomagania..
    moze to znaczy ze wytrwala pracamozna osoiagnac ten sam efekt?

• inke 2007.02.15 [11:13]
    venusinka dobrze ze piszesz
    bo zaczelo mnie przeczyszczac
    a nie mam problemow z wyproznianiem
    jutro zmienie na cos lzejszego sobie

z czego musisz sie uczyc?
    pchelka no jednak nie same kwiatek.gif

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wUJ7pp X/weight.png
  • inke 2007.02.15 [11:14]
    hej inka malinka!
    a Ty cos bierzesz?
    ja chcialabym tak sama z siebie schudnac, ale od tygodnia ograniczam sie, cwicze i du... waga stoi

• pchelka mala 2007.02.15 [11:16]
    jak ja zaraz musze isc to wszystkie przyszlyjezyk.gif

Musze sie Wam pochwalic ze nawet dzisiaj paczka nie zjadlamsmiech.gif no i na sniadanko tylko platkiusmiech.gif Ale juz mi cos burczypechowiec.gif

Lece cos w domciu porobic zanim moja druga polowa sie obudzi, bo potem mi przeszkadza tylkousmiech.gif

Potem sie jeszxcze odezwe, trzymajcie sieoczko.gif
  • inke 2007.02.15 [11:17]
    mala pchelka ja tez zaraz mykam
    tez paczka nie zjaldma jeszcze, tesciowa czeka az przyjde bo robila...

odezwie sie pozniej i napewno wieczorem oczko.gif

• Venusianka 2007.02.15 [11:19]
    Inke w przyszłym tygodniu mam obrone licencjatapechowiec.gif
    Teraz jestem na etapie patologii w życiu społecznym gospodarczym politycznym pechowiec.gif
    Potem zacznę prawo pracy pechowiec.gif
    Ale i tak będe tu zaglądaćjezyk.gif

• Venusianka 2007.02.15 [11:20]
    Dobra jak Wy znikacie to ja też oczko.gif
    Napewno dzisiaj się jeszcze zjawię papapa

• inka malinka 2007.02.15 [11:20]
    pomyslalam sobie, zejesli wypisze tu wszystkie moje dotychczasowe postanowienia na temat diety MŻ to bedzie mi latwiej ich dotrzymac wiec zaczynam :
    -> zero jedzenia po 18.30
    -> zero słodyczy
    -> zero ziemniaków
    -> zero makaronów
    -> zero pieczywa
    -> zero napoi gazowanych
    -> wiecej ruchu, wiecej wody, wiecej sexuusmiech.gif , wiecej kremów wyszczuplajacych, wiecej usmiechuusmiech.gif
    ->MNIEJ KILOGRAMÓW

• inka malinka 2007.02.15 [11:22]
    milego dnia dziewczynki usmiech.gif

• Vesper 2007.02.15 [11:35]
    hey kobietkiusmiech.gif
    ja dzis na sniadanko wypilam herbate(nieslodzona) jogurt jogobella mały i batonik musli corny!musze sie chyba napic kolejnej herbatki bo to sniadanko to bylo wczesnie a teraz cos bym zjadla ale sie nie damjezyk.gif . Czy ktoras z was stosowala takie 3 herbatki Herbapolu chyba ,czy dawaly one jakies efekty??bo sie zastanawiam czy sobie nie kupicusmiech.gif pozdrawiam
  • inka malinka 2007.02.15 [14:16]
    hej dziewczyny, ale sie rozeszlyscie to juz pol dnia was nie ma
    ja to mam zycie, pracuje w takim miejscu, ze mam staly dostepn do netu i tylko raz na jakies pol godziny wejdzie ktos to raptem 5minut i znowu wolne.. fajnie nie??
    tylko ze taka praca caly czas w miejscu siedzenie i tyle godzin to raczej przy moim temperamencie nie bardzo ale nie wybrzydzam, mam prace i narazie sie ciesze!
    ja juz dzis wszamalam paczka oczywiscie nie moglam sobie darowac, jogurcik naturalny i salatke z kurczaka i brokulów... mmmm pychaaa i jestem pelniutenka wiec do kolacji juz absolutnie nic nie zjem
    a jak wam dzionek mija?

• smerfetka22 2007.02.15 [14:34]
    wczoraj duzo nastukalyscie, jescze nie przeczytalam wszystkiego ae juz witam nowe towarzyszace nam dziewczyny

rano bylo spotkanie w firmie razem ze sniadaniem i wszamalam dwie bulki pelnoziarniste smutas.gif
    teraz troche salatki i do wieczorka juz nic, chyba ze jakis owoc

Bielefeld, 10.09.1984, od 10-ciu lat w DE, slub cywilny 11.08.2006 slub koscielny 29.09.2007
  • inke 2007.02.15 [15:10]
    no hej!
    ja worcilam, bykam na spacerze, u mamy zjadlam 4 chrusciki
    a na allegro wlasnie kupilam sobie :
    GALENIC Elancyl - krem na rozstępy
    na boczkach mam pare paskow, ktorych co prawda nie widac, ale po naciagnieciu skory czuc, nienawidze tego uczucia smutas.gif

• inka malinka 2007.02.15 [16:04]
    no hej inke.. musze cie zasmucic smutas.gif
    nie odkryto jeszcze zadnej metody na pozbycie sie rozstepów a jedynie mozna uniknac ich w fazie zapalnej czyli okolo tygodnia od pojawienia sie czerwonych roztepow i to tez tylko za pomoca srodkow farmakologicznych.. wiem to bo skonczylam kosmetologie
    a jezeli chodzi o rozjasnienie rozstepow to niewiele srodkow jest to w stanie uczynic w zadowalajacym stopniu, najczesciej rozstepy maja odcien zblizony do odcieniu skory i uwazaj aby np nie za bardzo zbielaly bo wtedy takie bialo zlote kreseczki beda sie bardziej rzucaly w oczy niz wczesniej..
    mam nadzieje ze absolutnie nie pomyslisz ze sie wymadrzam
    zwyczajnie nie ma leku na rozstepy pozdroweczka
    a swoja droga to narobilas mi ochoty na faworki usmiech.gif

• smerfetka22 2007.02.15 [16:57]
    inka malinka- to jako kobieta z fachu moze wiesz czy moge umyc twarz sokiem z cytryny??? po pryszczach zostaja mi dlugo plamy na skurze i niewiem jak sie tego pozbyc. wiadomo, najlatwiej byloby nie rozdrapywac i nie cisnac ale to juz taki cholerny nawyk.
    ???
    wszystkim zycze molego popoludnia, oczywiscie bez grzeszkowi do jutra
    lapka.gif

Bielefeld, 10.09.1984, od 10-ciu lat w DE, slub cywilny 11.08.2006 slub koscielny 29.09.2007
  • inka malinka 2007.02.15 [17:15]
    jesli chodzi ci o pozbycie sie przebarwien na skorze czy tez malutkich blizn to polecam bardziej zabiegi w gabinecie, np kwasy owocowe albo mikrodermabrazje lub tez peeling ziolowy

ale jesli maja wystarczyc domowe sposoby to polecam wszelkie peelingi w pierwszej kolejnosci ziarniste a pozniej juz enzymatyczne. regularne stosowanie peelingow pozwala widocznie wygladzic skore i pozbyc sie zmienionego naskorka wczesniej

sok z cytryny do mycia to chyba nie najlepszy sposob.. ale mozesz go zastosowac punktowo np na watke i tym pocierac szczegolnie ciemne mijsca.. uwazaj na okolice oczy tam skora jest juz duzo bardziej wrazliwa

ja sobie robie np dla ogolnego rozjasnienia cery maseczke ze zwyklego ogorka utartego na tarce.. to naprawde rozjasnia i pomaga w codziennej pielegnacji, ale nie ma sie co oszukiwac slady po tradziku po tym nie znikna smutas.gif

• Małgochna 2007.02.15 [17:47]
    Witam miło! Aleście sie rozpisały,wieki mi zajęlo odrobićsmiech.gif
    Ja pochodze z dolnego slaska,mam męża i 2córki-jestem z Was najstarsza!smiech.gif
    Teraz nie moge pisac,bo musze sernik upiec na urodzinki męża,ale jeść nie zamierzamusmiech.gif
    Inka.........>Adipex,to amfetamina w innej postaci!!!!!! u nas nieosiągalna,ale można ją kupić w czechach...dlatego masz tego powera!-odrzuć to cholerstwo,bo więcej namieszasz jak korzyści.Jest niebezpieczny-dziewczyny lądują w na pogotowiusmutas.gif to tyle.lapka.gif
  • inke 2007.02.15 [19:28]
    Malgocha troche mnie nastraszylas
    wiem ze to nie jest super-extra zdrowe ale narazie czuje sie ok, jak tylko bede sie zle czula to odstawie
    zdrowie najwazniejsze
    co dzis zjadlyscie laski?
    u mnie podsumowanie:
    sniadanie
    wafelek kinder
    obiadu nie jadlam, ale bylam u mamy na 4 chruscikach
    pozniej u tesciowej na 3 malutkich paczkach smutas.gif
    w miedzyczasie duzo wody

• Venusianka 2007.02.15 [19:41]
    No więc witam Was babeczki po cięzkim dniu. Zrobiłam sobie przerwę w pracy i krótko do Was napiszę.
    Menu dzisiejsze:
    pół szklanki mleka + miseczka musli z otrębami
    kromka chleba razowego + pół papryki
    udko kurczaka (duszone)+szpinak
    pół grejfruta i trochę otręb

Nie zjadłam żadnego pączka, mam zamiar jutro usmiech.gif

• Venusianka 2007.02.15 [21:12]
    Cos cicho się zrobiło...pechowiec.gif

• pchelka mala 2007.02.15 [21:51]
    Ja tylko na chwilke... Do konca tygodnia moja druga polowa ma wolne i zaczynamy zalatwiac formalnosci wiec troszke mniej czasu na pisanieusmiech.gif
    Nie moglam sie powstrzymac i zjadlam paczkasmutas.gif
    Ale z drugiej strony nacwiczylam sie za wszystkie czasy wiec nie mam strasznych wyzutow sumieniausmiech.gif

Tak sobie dopiero teraz mysle... Twierdzilam ze mam czas do czerwca, ale przeciez wczesniej musze zalatwic sukienke i sie w nia wcisnacpechowiec.gif
    Tak wiec czasu mniej niz myslalamsmutas.gif
  • Venusianka 2007.02.15 [22:00]
    Pchełka nie przejmuj się, Twój facet kocha Cię taką jaką jesteś i to jest najważniejszeusmiech.gif

• pchelka mala 2007.02.15 [22:13]
    Niby tak.. i wiem ze mnie bardzo kochausmiech.gif Ale z drugiej strony poznal mnie jak duzo mniej wazylam, zaniedbalam to (nie siebie bo to dwie rozne rzeczy). I patrzac dalej w tym kierunku, jak teraz z tym nic nie zrobie to za kilka lat bede wazyla duzo wiecejpechowiec.gif
    Tak wiec teraz albo nigdyusmiech.gif
  • Venusianka 2007.02.15 [22:15]
    Pchełka jasne-trzeba pilnować wagi ale nie za wszelką cenę!

• pchelka mala 2007.02.15 [22:18]
    Nigdy sie nie odchudzalam za wszelka ceneusmiech.gif
    Zucilam palenie bez wiekszego wysilku po paru dobrych latach ,a do odchudzania sie nie mam silnej woliusmiech.gif
    Teraz tym bardziej chce byc atrakcyjna zona i mam tylko nadzieje ze te zaciecie szybko mi nie minieusmiech.gif
    Narazie uciekam na film, pozniej tu jeszcze przyjdesmiech.gif Milego wieczorku zyczeoczko.gif
  • Venusianka 2007.02.15 [22:21]
    dzięki, wzajemnie :*

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...