Odpowiedz na ten temat

Schudnąć 15 kg = spełnić marzenie !!!

• Yuki 2007.02.16 [21:34]
    jeszcze na chwilkę do Was dzisiaj wpadłamusmiech.gif bo za niedlugo do łożeczka lulaćusmiech.gif

Tak sobie mysle i.. kurcze muszę zacząć ćwiczyć.. Od jutra. Cholerny okres- nic mi sie nie chce, najchętniej przeleżałabym cały dzień w łożku. Ale od jutra musze to zmienićusmiech.gif Chociaż 30minutek ćwiczek każdego wieczorausmiech.gif i myśle tez nad kupieniem balsamu(?) wyszczuplającego NIVEA, Good-Bye Cellulite (tego nowego, ale narazie nie mam kaskismutas.gif -cena ok 40zł :/ ) Póki co muszą mi wystarczyć peelingi z kawy ehh)

Mam nadzieję, że od jutra bede miała wiecej siły do wali z tłuszczykiemusmiech.gif

Pozdrawiam Was gorąco:*

Było 60kg Jest 55kg Cel nr.1 50kg Cel nr.2 48kg Cel nr.3 45kg
  • Yuki 2007.02.16 [21:37]
    Zmiana stopki (pomyslalam sobie ze narazie 50kg mi starczy usmiech.gif a pozniej zobaczymy) Dobranoc:*

Było 60kg Jest 55kg Cel 50kg
  • Venusianka 2007.02.16 [22:32]
    Dobranoc, kolorowych snów kobietki dla Was i Waszych rodzin :*

Oby następny dzień był dużo lepszy niż poprzedni...
  • pchelka mala 2007.02.16 [23:10]
    Czesc dziwczynki,widze ze tylko ja tutaj rano nie siedze,a tylko po nocachsmutas.gif
    Przyznam sie Wam, ze w pospichu tylko przelecialam Wasze dzisiejsze wpisypechowiec.gif

Jesli chodzi o wypadki takze dobrze wiem co to znaczy. Po kilku letnim zwiazku stracilam w ten sposob chlopaka. Wjechal w nas pijany facetpechowiec.gif Jako jedyna przezylam.
    Jak juz bylam z moim przyszlym mezem takze zaliczylismy 2 powazne wypadki. Za kazdym razem w pierwszym momecie mysl: czy on zyjepechowiec.gif ? Nie mam prawo jazdy i nie umiem wsiasc do auta w zieme, snieg. Wszystkie wypadki mielismy gdy bylo sliskopechowiec.gif

Jesli chodzi o jedzonko, dzisiaj sobie zaszalelismy. Poszlismy ogladac obraczkioczko.gif i moje Kochanie zaciagnelo mnie do lokalu. Co prawda troszke pieniazkow poszlo,ale dlugo juz nie pojdziemy nigdzie. No i jakby nie bylo to byl moj jedyny dzisiejszy posilek. Ale nie pytajcie ile kalorii bo z pewnoscia za duzooczko.gif
  • uuuuuuuuuppppppppppppppppp 2007.02.17 [01:35]

• inka malinka 2007.02.17 [09:14]
    witam wszystkie juz niedlugo szczuplutenkie panie usmiech.gif w ten piekny sobotni poranek

mam nadzieje ze wszystkie sie tak dobrze czujecie jak ja i macie tyle zapalu do dalszej walki... bo to w sumie u wielu z nas dopiero poczatek usmiech.gif ale glowki do gory, sadze ze jak juz tylko zaczolysmy to juz jest superusmiech.gif

tak w pospiechu przeczytalam wasze posty i chyba sie musze powtorzyc!!! dziennie nie mozna spozywac mniej niz 800kcal!!!
    a niestety platki i jogurt to nawet nie 200kcal wiec plissssss przemyslcie to jeszcze raz bo boje sie ze po pewnym czasie kiedy przestaniecie wytrzymywac na tych drakonskich dietach to zostanie nas tu bardzo niewiele a przeciez w maju wszystkieeeeeee mamy byc szczuple!!!

dla wszystkich was smacznego przy sniadanku i porannej kawce lub herbatce, jak kto woli usmiech.gif

12.02--->70kg 16.02--->68,5kg 12.03--->?
  • Yuki 2007.02.17 [10:03]
    Witamusmiech.gif Ja tylko na minutke, przywitać sie :*

Od dzisiaj odchudzam sie \"pełną parą\" ajjj ale mam energii !!! smiech.gif Właśnie pije kakao, a o 13 - sałatka owocowa smiech.gif a na kolacje ok 15 jednak zamiast mleczka- warzywka z patelni , z kawaleczkami piersri z kurczaczkausmiech.gif i mam nadzieję, że tylko tyle dzis zjem usmiech.gif w sumie chyba z 900kcal usmiech.gif Pozdrawiam. Odezwe sie pozniej:*

• Raiqa 2007.02.17 [10:23]
    Miłe poranne powitankousmiech.gif no więc ja tez witam w ten słoneczny(przynajmniej u mnieoczko.gif ) poranekusmiech.gif
    dzisiaj troszke się załamałam bo moja waga pokazała więcejsmutas.gif sama nie wiem czy to przez wizytę mojego Słonka czy przez okres który się zbliża:/ póki co nie załamuje się i kolejne wazenie po okresie

póki co jestem po sniadanku z otrębów owsianych, odrobiny musli i jogurtuusmiech.gif inka coś mi się wydaje, że jogurt i płatki mają więcej niż tylko 200kcal..sam jogurt w całekiem nie duzych ilościach ma tyle..ale fakt, że jeżeli chcemy jechać tylko na tym, to jest to stanowczo za mało.

oki juz nie gledzejezyk.gif miłego dnia dziewczyny:*

• Yuki 2007.02.17 [21:10]
    Ale pustkismutas.gif Buu aż smutnosmutas.gif

No nic, napisze chociaż ja co dzisiaj zjadłam:
    * kakao
    * sałatka owocowa (tj. pomarancza, 1/2 jablka, 1/2 banana + 1/2 jogurtu naturalnego)
    * warzywka z piersia z kurczaka (na małym talerzyku)
    *jajecznica z papryką, pieczarkami, szyneczką chudą, cebulką (maly talerzyk) bez chlebka oczywiscie

Jak myslicie duzo? Po 19 juz nic nie jadlamusmiech.gif do tego 30minutowy spacerekusmiech.gif

• inke 2007.02.17 [22:59]
    Yuki malutko usmiech.gif -wg mnie
    ja dzis zjadlam:
    sniadanie
    jogurt, herbata
    obiad
    3 gotowane klopsiki-male
    pozniej zjadlam jeszcze 3 smutas.gif
    i nic juz wiecej
    no napoje, herbatki itp

a ja nie mam ostatnio czasu wogole, a chcialam jeszcze zaczac cwiczyc-juz to widze....

jutro mam gosci i chyba wieczorem wkoncu usiade -mam taka nadzieje
    nie lubie weekendow, taka zalatana jestem, na nic czasu wtedy nie mam smutas.gif

usta.gif

jestem lzejsza o : http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wDUWJ2 H/weight.png 09.02.------> 78 09.03-------> ?
  • pchelka mala 2007.02.17 [23:58]
    az sie zdziwilam ze dzisiaj tak malo naskrobalyscie...
    Czy to dlatego,ze mamy sobote i kazda poza domemoczko.gif ?

Jak czytam co Wy jecie to jestem przerazona. Ja naprawde żrepechowiec.gif
    A jutro na obiad do rodzicow i znowu pyszne jedzonkosmutas.gif
  • Yuki 2007.02.18 [09:46]
    Witamusmiech.gif Ja już po śniadanku usmiech.gif Wypiłam zimne kakao+ sałatka owocowa (mniej niz wczoraj , 1/2 małego jabluszka, 1/2 pomarancza, 1/4 banana i tylko 3 łyżki jogurtu naturalnego) smiech.gif

Na obiad planuje dzisiaj: brokułki + rybka panga z piekarnika smiech.gif
    A na kolacje hm.. jeszcze nie wiem smiech.gif

A Wam dziewczyny jak idzie?usmiech.gif Buu jescze tylko tydzien ferii przede mną smutas.gif Pozdrawiam.

• Yuki 2007.02.18 [10:03]
    Wlasnie sprawdzałam ile cm mi spadło i... UWAGA:
    Z talii z 68 na 64 smiech.gif 4cm!!!!!!
    Z ud z 54 na 52 .. 2cm
    Z bioder NIC !!!!!! Jak to mozliwe smutas.gif

• Yuki 2007.02.18 [10:03]
    A i ważyć bede sie jutro ranousmiech.gif

• inke 2007.02.18 [17:30]
    no hej
    ja mialam dzis gosci, dopiero teraz sie doepdzilam i mam chwilke wolnego, ale zaraz musze malego kapac i spac polozyc...

u mnie w talii zlecialo 3 cm
    a reszty nie mierzylam nawet, jutro sie zmierze

a ja dzis na sniadanie:
    2 biale parzone hmmm
    obiad
    2 skrzydelka w miodzie-z piekarnika-bez oleju

w miedzy czasie woda, herbatki, 2 ciasteczka

dzis chce pocwiczyc na rowerku

gratuluje ubytku cm oczko.gif

jestem lzejsza o : http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wDUWJ2 H/weight.png 09.02.------> 78 09.03-------> ?
  • inke 2007.02.18 [17:35]
    mala pchelka no cos Ty, jesz prawidlowo!
    dobrze wiem jak to jest jesc u mamy, jak ja ide do swojej to zawsze kawka ciasteczka, obiad itp
    ehhh te mamusie oczko.gif

ale ostatnio jej unikam jezyk.gif juz pare dni u niej nie bylam ,tylko na spacerek razem gdzies wyjdziemy

dziewczyny ile macie lat?
    bo nie pamietam smutas.gif
    ja mam 21, a reszta?
    moze jakas tabelke zrobimy?

• Yuki 2007.02.18 [21:57]
    Witamusmiech.gif Czemu tak mało wpisów dzisiaj? Buu smutas.gif
    Dzisiaj mam za sobą 2 godzinny spacerek usmiech.gif zaraz po obiadku, także troszkę kcal spalilam ale niestety zaraz po przyjsciu zjadłam dodatkowo 2 pulpeciki smutas.gif ehhh ale na szcescie same ( bedzie gdzies z 300kcal dodatkowo) a teraz pije mleczko zimneusmiech.gif Mam nadzieje ze jutro na wadze zobacze przynajmniej ten 1 kilogram mniejsmutas.gif w co szczerze wątpiesmutas.gif

Ehh ta dieta 1000kcal chyba nie jest dla mnie odpowiedniasmutas.gif Jak jutro (po tygodniu bycia na 1000kcal nie schudnę kilograma- przechodze na 800kcal)

Pozdrawiam.

• inke 2007.02.19 [08:35]
    Yuki ja Ci powiem ze dla tez nie jest ta dieta
    u mnie sprawdza sie tylko ograniczanie jedzenia i absolutnie nic na wieczor, żadnej malej kolacji
    wczoraj na kolacje zjadlam salatke taka-czerwona fasola, kapusta, ogorek, por pomidor i ciut majonezu
    no i dzis na wadze 75,4
    a wczoraj rowne 75
    wiec od dzis znowu zero podjadania na wieczor !

teraz pije jogurcik, ma jeszcze herbatke
    maly jeszcze spi-szok smiech.gif

pozniej pojde na spacer-kupie cos na obiad

a co reszta robi? cos malo sie udzielacie ostatnio smutas.gif

• Yuki 2007.02.19 [09:00]
    No i jestem zła zly.gif .. BARDZO ZŁA wsciekly.gif Zwazylam sie i co? Waga ani drgneła. 55 kg. Ta dieta 1000kcal nie jest dla mnie..

Inkelapka.gif masz racjeusmiech.gif Trzeba bardziej ograniczyć jedzenie. I zapomnieć o kolacjiusmiech.gif Także ja dzisiaj zjem/wypije tylko kakao, sałatke owocowa i troszke maslanki i tyleusmiech.gif

• mloda2323 2007.02.19 [11:02]
    witam dziewczyny!!troche na weekend nagrzeszylam, bo mialam gosci i jak tu nie zjesc nic??ale dzisiaj sie za siebie wzielam. Od dzisiaj zaczynam diete ta z zupa z kapusty. Moja siostra po ciazy na niej schudla 9 kg. potem jeszcze 4 kg. i do dzisiaj trzyma wage, a wiec zobaczymy czy mi sie uda. Dieta jest niby na tydzien, ale ja chce tak na dwa tygodnie zrobic, a pozniej 1000 kcal usmiech.gif a jak wy sie trzymacie??u mnie pogoda super, cieplo mam nadzieje, ze wyciagne dzisiaj chlopaka na spacer usmiech.gif aha moja siostra ta diete robila dwa tygodnie nie tydzien, dltego tyle schudla usmiech.gif
  • Yuki 2007.02.19 [14:00]
    Witamusmiech.gif 14 godzina a ja już mam na koncie 800kcal usmiech.gif i nic dzisiaj juz wiecej nie zjemusmiech.gif

Moje dzisiejsze menu:
    * kakao
    * sałatka owocowa(pomarancza,1/2jabłka, 1/2banana, 3 łyżki jogurtu naturalnego)
    * kawałeczek obwarzanka usmiech.gif Ciekawe ile to ma kcalsmiech.gif Wie ktos?smiech.gif
    * 1/2 kajzerki + odrobina masła+ troszkę Almette z Ziołamiusmiech.gif
    * 200ml maślanki

Mam nadzieję, że dobrze wyliczyłam i 800kcal to nie przekroczyusmiech.gif

• Venusianka 2007.02.19 [21:33]
    Witajcie kochane babeczki oczko.gif

Mimo że ostanio do Was nie pisałam, to czytam to co nastukałyście. Szkoda tylko, że tak mało piszecie...smutas.gif Mam nadzieję, że ten topic przezyje jeszcze troszkę...Ja już Was wszystkie polubiłam i nie wyobrażam sobie żebyście mnie zostawiły teraz!!!

Jeśli chodzi o moją dietkę to jakoś udaje mi się wytrzymywać, z mniejszymi i większymi potknięciamioczko.gif Nie mogę teraz za bardzo skupić się na diecie i ruchu bo w piątek mam obrone, a niewiele jeszcze umiemsmutas.gif Dodatkowo jeszcze dorabiałam sobie i na nic praktycznie nie miałam czasu, a jeszcze musiałam się w między czasie zająć dzieckiem....

Jest mi teraz cholernie ciężko dziewczyny nawet sobie nie wyobrażacie. Jestem strasznie zestresowana tym piątkiem i musze sobie jakoś dać radę ze stresem smutas.gif
    Jak wszystko dobrze sie skończy to zacznę porządną dietke i ćwiczenia, chociaż z dotychczasowej jestem w miare zadowolona - przynajmniej nie tyje!!
    Stwierdzam z całym przekonaniem, że nastawienie psychiczne to sprawa najważniejsza w diecie i oczywiście wsparcie, które mam nadzieję znalazłyście tak jak ja na tym topicuoczko.gif
    Dziewczyny ustaliłyśmy że będziemy się zdrowo odżywiać, a Wy chcecie przestać jeść(bo inaczej tego nie można nazwać) pechowiec.gif
    Pomyslcie co będzie jak przestaniecie się odchudzać!!! Yuki Ty już dużo schudłaś i żeby zgubić kolejne kilkogramy potrzeba czasu. Inke my chyba już na ten temat chyba kiedyś pisałyśmy...no ale ja tylko mogę przypomnieć o zasadach zdrowego żywienia, a Wy i tak zrobicie swoje jezyk.gif

Całuje Was wszystkie, piszcie cokolwiekusmiech.gif

• Venusianka 2007.02.19 [21:35]
    Dodam że dzisiaj będe się uczyć do późna i będę tu zaglądać więc stukajcie, stukajcie i jeszcze raz stukajcie!!! smiech.gif

• inka malinka 2007.02.20 [09:00]
    hej laseczki usmiech.gif

u mnie dzisiaj od poczatku odchudzania wlasnie mija pierwszy tydzien usmiech.gif i jestem lzejsza o 2,1kg i cala szczesliwa... boze jak sie ciesze z tych malenkich wzniesien hihi

a wy widze ze sie obijacie no nie ladnie, venusianka ma usprawiedliwienie bo ma teraz ciezki czas a co z reszta?

wysylam wlasnie do was wszystkich serdeczne zaproszenie do odiwedzania topicu i umieszczania wpisow....

ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez niestety mam teraz troszke mniej czasu ale obiecuje chociaz dwa razy diennie zajrzec i poklikac z wami
    pozdroweczki dla wszystkich

12.02--->70kg 16.02--->68,5kg 12.03--->?
  • Venusianka 2007.02.20 [09:12]
    Hej Inkausmiech.gif

Cieszę się razem z Tobą z tego zrzconego 2,1 kgusmiech.gif Oby tak dalej !!!

No własnie dziewczyny co z Wami Raiqa, smerfetka, młoda2323 i wszystkie pozostałe!!!

• mloda2323 2007.02.20 [10:24]
    ja jestem jestem i sie dietki trzymam jakos mi wychodzi. Boze jak ja bym chciala wazyc tyle ile wazylam kiedys, no mam nadzieje, ze mi sie to uda. Ciezko jest, ale jak widze mniej na wadze to podnosi mnie to na duchu. Okres moj sie skonczyl to mam nadzieje, ze teraz mnie do slodyczy nie bedzie juz ciagnelo usmiech.gif bo niestety w weekend troche zaszalalam usmiech.gif podobno te wakacje maja byc baaaaardzo cieeeple dlatego musze do wakacji schudnac , bo jak ja sie pokaze???
  • Venusianka 2007.02.20 [10:49]
    Moje drogie odchudzaczki, mam propozycje, ale tylko do tych stałych już bywalczyń usmiech.gif Może wymienimy się fotkami ? Byłoby chyba bardziej miło jakbysmy wiedziały z kim klikamy. Napewno to umocniłoby naszą więź !!!smiech.gif A jeśli nie to innym razem usmiech.gif
    Młoda masz racje jak widać mniej na wadze to to jest niezły kop i zachęta na dalsza walkę!!

• Yuki 2007.02.20 [11:26]
    Venusianka fajny pomysłusmiech.gif FAjnie bylo by widziec z kim sie piszeoczko.gif

A ja wlasnie jem salatke owocowa.. dzisiaj ograniczam jedzenie, bo 1000kcal jednak nie ma sensu. Pozdrawiam. Zajrze tu pozniej, na dluzej:*

• inke 2007.02.20 [11:39]
    ja tez jestem za zdj oczko.gif
    ale gdzie reszta? opuscila nas smutas.gif

a ja dzis stanelam na wadze i 74,7 kg oczko.gif
    wiec juz prawie 4 kg mniej - jupiiiiiiiii
    a jak Wasze rezultaty ?

venusinka jak nauka?
    yuki jak tam dietka? liczysz kalorie?
    ja nie licze powiem szczerze, wczoraj zjadlam chyba 4 posilki- takie male, nic smazonego itp oczko.gif

jestem lzejsza o : http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wDUWJ2 H/weight.png 09.02.------> 78 09.03-------> ? http://tickerfactory.com/ezticker/ticker_desi gner.php
  • Venusianka 2007.02.20 [11:45]
    Inke nauka powoli się posuwa do przodu, trochę za wolno jesli mieć na uwadze termin piątkowy...pechowiec.gif Ale staram się nie użalać tylko uczyć, bo użalanie nic mi nie da. Ile się nauczę tyle się nauczę oczko.gif
    Inke a Ty co porabiasz?

Jeśli chodzi o dietkę to jest w miare - najważniejsze że się nie obżeram.

No to dziewczyny ja podaję swój mail magx8@wp.pl.
    Kto też chce żeby mu przesłac jakieś fotki to niech też poda mail.
    Acha i dobrze by było w mailu napisać nick i chciałabym poznac prawdziwe Wasze imiona ale oczywiście tylko do mojej wiadomości bo tutaj używamy tylko nicków.

PIĄTEK 23.02.2007r ...koniec jednego etapu życia...drugiego początek...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...