Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwkowa sukienka

Schudnąć do Sylwestra|**|

Polecane posty

Gość oliwkowa sukienka

Kto sie przyłączy?:) Mam 170 cm i 75 kg,chcialabym miec chociaz te 70.,69.Juz zaczelam moja walke z apetytem i jestem na diecie Zrobilam sobie nawet warzywna zupke,stawiam na warzywa i bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htygrfds
W odchudzaniu najlepiej pić w diecie Yerba Mate- świetny sposób na skuteczne schudnięcie. Mi do tej pory nic tak nie ułatwiło odchudzania i nie pomogło jak Yerba.Hamuje głód, więc bez problemu je się mniej niż dotychczas, nie myśli się tak o jedzeniu, nie objada. Poza tym poprawia przemianę materii i usprawnia trawienie, wiec szybciej spalamy to co jemy. Chudnie się szybciej i łatwiej, a do tego Yerba pobudza i ma mnóstwo witamin. Także lepiej porzucić kawę, energy drinki, tabletki odchudzające i wszelkie multiwitaminy bo to wszystko razem ma się z Yerba Mate. Polecam zainteresowanym poczytać na blogu o właściwościach Yerby, znajdziecie tu przystępne wiadomości http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz w niecałe 3 tygodnie schudnąć 6 kg przy świętach po drodze?? załóż sobie rozsądny cel 2-3 kg i jak Ci sie uda , od nowego roku sukcesywnie dalej w dół powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam 20 lat 1,70 cm i 74 kg. Zmotywowalam sie i zaczynam od jutra diete Amerykanska dotychczas jadlam sporo nie patrzylam na kalorie pochlanialam wszystko. ALe dosc tego chce schudnac do 60 kg. Zamierzam robic okolo 150 polbrzuszkow dziennie, byc 3 tyg na diecie, brac tabletki Therm Line forte i pic dziennie ponad 2 litry wody z rozpuszczonym aqua slim. Niewiem czy to nie za duzo wszystkiego na raz. wiem ze 2 miesiace picia aqua slim po porodzie schudlam 12 kg nie jadlam prawie nic a to odbilo sie na moim zdrowiu wymiotowalam zawroty glowy itp ale niestety szybko wrocil mega efekt jo-jo czy ktoras z was stosowala diete amerykanska? pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie slyszalam ze przy tej diecie chudnie sie okolo 5 kg tygodniowo wiec w 2 tyg powinnam zrzucic 10 kg plus tabletki i aqua slim mam nadzieje ze efekt bedzie powalajacy:P marzenia matka glupich czyz nie?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierz w cuda
postaw sobie 5 paczek cukru 1kilowych i pomysl logicznie czy jest mozliwosc zeby tyle tluszczu utracic w 7 dni.musialabys stracic ponad 35tysiecy kalorii co jest niemozliwe!!na diecie 1000kalorii schudniesz maks 1.5kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarumbo
na diecie 200 kalorii na pewno straci te 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dolaczam do Was jesli pozwolicie, waga wzrost w stopce, do sylwestra chce zrzucic 4-5kg. dieta 1000 kcal, +ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do sylwka chce pare kilo schudnac mozna sie dolaczyc? jestem teraz na 500 kcal od dzis ale dzis mi wyszło 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelka tez sie zastanawiałam nad 1000 bo boje sie w swieta po 500 kcal zjesc wiecej tylko ja nie cwicze teraz jak myslisz zwiekszyc te 500 na 800-1000 czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja uważam że znacznie lepsza od 500-600 bedzie 1000kcal. im mniej sie je tym gorzej,spowalnia sie przemiana materii, nie ma co tak restrukcyjnie. Na prawde wiem po sobie na dluzsza mete to nie ma sensu bo najgorzej sie glodzic a potem rzucac na jedzenie i w efekcie nabrac drugie tyle. 1000 kcal jest dobra ale nie na dlugo powinno sie jesc 1200-1500 kcal i tez sie bedzie chudlo.zdrowo. ale ja na poczatek zdecydowalam sie na 1000 bo wiem ze na niej schudne ladnie do sylwestra. a tez nie bede sie glodzic. 1000 kcal mozna sie nasycic. I polecam wam sposob wegowodany na sniadanie na kolacje bialko- powoduje przynajmniej u mnie brak ochoty na slodkie.. sprawdzone! potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim marzeniem jest zejsc do wagi 60kg jak ten cel osiagne bede szczesliwa ale wszystko w swoim czasie, na poczatek celem jest sylwester- pozbycie sie 4kg. przed sylwestrem swieta wszystko bedzie kusilo ale poki co zalozylam ze kolacja wigilijna po troszku a po wigilii boze narodzenie bez ciast bez salatek tylko trzymam sie swojej diety. bedzie to na pewno nie latwe ale trzeba pokonac slabosci. jesli w sylwestra bede wazyc 67kg to kolejnym celem bedzie zgubienie 7 kg ale juz wolniej.. Jak sie macie dziewczyny? co jadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwijcie sie:) wspolnie bedziemy sie motywowac. najwazniejsze zeby schudnac do sylwestra, pomyslcie za 17 dni sylwester bedziemy swietnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
Witajcie dziewczyny:) super ze ktos sie dolaczyl:)) wlascie wcianam moja warzywna zupke,a bialko bylo na sniadanko, w sumie to niwazne ile to bedzie kg 5 czy 4,wazne zeby zjechac:) i nie na 200 kcal na pewno:P nie licze dokladnie bo nie mam na to czasu, dzis juz jezdzilam na rowerku 20 min a niedlugo lece do pracy ,fizycznej zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
DZIS na sniadanko serek wiejski i pomidor,do tego kawka, na pozniej mam moja rozgrzewajaca zupke w zime to niefajnie byc na diecie bo wciaz zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak tam u was u mnie dzis nawet dobrze 1000 nie przekroczyłam chyba ale przyznam ze nie liczyłam bo nawet nie mialam czasu ale tak na oko to nie powinnam przekroczyc jutro napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez do sylwka chce zgubic
ze 3 kg .duzo cwicze malo jem.moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie cwicze za to duzo chodze i spaceruje z psami ja tez chce zgubic tak 2 ,5 kg zycze miłej niedzieli i uda sie nam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
Hej magdalena:) rowniez zycze milej niedzieli,ale ja niestety dzis do pracy:( ja musze zleciec bo wlasnie zamowilam te oliwkowa sukienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przyjemnej pracy chociaz ;) ja musze schudnac bo kupilam sobie pare rzeczy i jak sie okazalo to mi juz zaczyna oponke widac w nich wiec nie ubiore ich dopoki mi ta oponka nie zleci wiec musze dac rade tez tylko te swieta >>> ale trzeba jakos przez nie przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam się za dietę w czwartek... ;-) Jednak na tak spektakularny efekt nie liczę ;-)) Jestem z wami dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
No wlasnie oponke tez chce zgubic..a swieta wiadomo bedzie trrzeba cos przekasic :P:P a ile masz wzrostu i ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
No to ladna masz wage :) ech jak ja bym chciala tyle wazyc co Ty:) ale wiadomo kazdy sie czuje dobrze w swoich ramach wagowych hehe:) witaj asiula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga moze okey ale brzuch nie! i dlatego chce z brzucha troche zrzucic wazyłam wczesniej 68 kg i wszystko w brzuchu bylo , jestem jabłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
J a rok temu wazylam 65 i czulam sie ok,a ja jestem klepsydra raczej,brzuch tez mnie denerwuje jak wystaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×