Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudnij i ciesz się szybko efektami!

Polecane posty

Gość gość

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując tabletki Foreverslim nie chciało mi się wierzyć że pomogą mi się pozbyć nadwagi.A jak już to na pewno po skończonej kuracji kilogramy wrócą jak ostatnim razem po zastosowanej diecie.Mija właśnie pół roku odkąd nie stosuje już Foreverslimu a żaden utracony kilogram nie wrócił.Mogę go polecić osobą z naprawdę dużą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku połłąćzenie foreverslim z dietą i ćwiczeniami dąło wynik 16 kg mniej na wadze, co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4444444444
idioci jak słowo daje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudów nie ma. Są tylko produkty, które mogą nam pomóc osiągnąć wymarzone efekty. Chociażby produkty od JUICE PLUS+, które zastępują słodycze. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się schudnąć bez poświęceń. Coś za coś. Dieta musi być i najlepiej ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Musisz coś poświęcić. Korzystając z produktów JUICE PLUS+ zapomnisz, że jesteś na diecie i właśnie sobie czegoś odmówiłaś. Zachęcam do skontaktowania się z przedstawicielami regionalnymi tej firmy, którzy udzielą więcej informacji. Wystarczy tylko wygooglować: "zamów Juice Plus od przedstawiciela regionalnego". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealnym rozwiązaniem okazało się połączenie Slimunox z dietą 1700 kcal i zestawami ćwiczęń Mel B., jakie można znaleźć w internecie... Mój wynik prawie 14 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jest tak że odchudzanie jest łatwe i proste.Wszystko zaczyna się w głowie od zmiany podejśćia do odchudzania.A zmiany trzeba wprowadzać stopniowo i właśnie po to stworzono Foreverslim aby było nam łatwiej wprowadzać te zmiany a co za tym idzie odchudzanie jest troszeczkę łatwiejsze a spadek wagi większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mogę w końcu powiedzieć że udało mi się znaleźć tabletki które naprawdę skutkują.Było to moje czwarte podejście do tabletek i w końcu bingo Slimunox działa mam tylko nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że tabletki Foreverslim pomogły mi schudnąć.To jeszcze w czasie całej kuracji nauczyłam się tak gotować żę teraz bez problemu utrzymuję wagę. I nawet rodzina przyzwyczaiła się do nowego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox uważam rewelacyjny. W 3 miesiące pozbyłam się 12 kilo nadwagi. Nie mniej najlepsze jest to, że nie ma efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh... z tymi tabletkami to trzeba troche ostroznie, aby nie wpasc jak sliwka w kompot, najwazniejsze aby popatrzec dokładnie na ich skład, a poszczegolne składniki przeswietlic pod katem ich wpływu na odchudzanie, redukcje apetytu, czy przyspieszenie metabolizmu, bo to jest bardzo wazne :) Jesli szukacie roznych tabletek na odchudzanie to mozecie popatrzec jeszcze tutaj: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ maja tam dosc sporo opisany tabletek na odchudzanie i jak bedziecie je przegladac, to prosze patrzcie zawsze na skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengra
Ja tam mam jakieś sceptyczne nastawienie do suplementacji, od samej przecież się nie schudnie do tego potrzebna jest przede wszystkim dieta i jakiś *****choby niewielki by nie zostać z wisłą skórą. Jak nie chcecie gotować, nie lubicie, to zobaczcie sobie takie posiłki https://www.eatzone.pl/pl-PL/Dieta/diet-fat-killer , na dowóz, to bardzo dobra opcja dla takich lewusów w kuchni jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam wiele do powiedzenia w temacie Slimunox oprócz tego że działają i to w dośc zdecydowany ale nie gwałtowny sposób.Dzięki nim schudłam i to się liczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×