Odpowiedz na ten temat

SIBUTRAMINA,SIBUTRIL, SIBUMAX,

• gość 2017.09.12 [18:23]
    No cóż, firma Indie/Afganistan
    Jeden z producentów, których deklaruje na stronie (Viprolife) jest z wirusem malaware i jest oznaczona jako rouge pharmacy. Opinie użytkowników na forach aptecznych pokazują że ich pigułki działają pół na pół, raz podziała, raz nie. Drugi producen Up drugs nie ma strony, zakładam że chodziło o O.P Drugs&Pharmaceutical. Sam fakt, że doktor ładuje mnóstwo spamu na forach, nie wymagających weryfikacji obniża wiarygodność. Pełno jest postów od gości bądź ludzi z jednym czy dwoma postami, którzy reklamują się "Polecam dotorodchudzanie". Nie mnie oceniać, może mają prawdziwe pigułki tylko ładują niepotrzebnie tyle spamu.
    A po co szukam hmm, zawsze sprawdzam gdzie mogę dostać najlepsze.
  • gość 2017.09.13 [13:56]
    Doktorze jak to jest zamawiam od Pana tabletki za pobraniem z możliwością otworzenia przed zapłata a pan wysyła mi za pobraniem bez możliwości otwarcia no i teraz nie wiem dlaczego pan to zrobił i zastanawiam się czy mam odbierać czy nie?????? Dostanę to co chce czy nie? Paczka ma dojść jutro niech pan mi odpowie. Sylwia
  • gość 2017.09.13 [14:00]
    Doktorze niech pan odpowie dlaczego ma Pan możliwość wysłania za pobraniem z możliwością otworzenia paczki przed zapłata a nie robi Pan tego mimo zamówienia z tą właśnie możliwościa???
  • gość 2017.09.13 [14:13]
    Jakbym zamawiała z otwieraniem a dostała bez to bym nie odbierała. Skontaktowałabym się z firmą i napisała wprost że odbieram tylko ze sprawdzeniem, a jeśli oni popełnili błąd to nie masz obowiązku za to płacić
  • gość 2017.09.13 [14:23]
    Liczy na to że weźmiesz cokolwiek to jest.
  • gość 2017.09.13 [17:12]
    No i jakoś nie chce za bardzo doktor odpisać.ja odbiorę zobaczę co mi wysłał i napisze jak mnie oszuka pójdę na policję i tyle. Sylwia
  • minuminu 2017.09.13 [17:33]
    To napisz koniecznie co dostałaś. Możesz zawartość kapsułki spróbować rozpuścić w wodzie, sibutro rozpuszcza się w wodzie. Jak się nie rozpuści uważaj czy to nie jaja tasiemca. Pamiętajcie że kupić kapsułki o danej szacie graficznej, czy opakowanie o szacie graficznej można bez problemu, gorzej zawartością. Po sibutraminie na pewno będą efekty większego ciśnienia, pobudzenia etc.
    A z policją to jestem sceptyczne czy uzyskasz jego dane. Strona doktorodchudzanie ma źródło z USA, Afganistanu i Indii. Za właścicielkę jest jakaś kobieta z Afganistanu. Zapewne nic z tym nie zrobią.
  • gość 2017.09.13 [21:37]
    Oki napisze co dostałam. Jak mnie oszuka to wszędzie mu opinie os.... Am usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [22:07]
    Panie doktorze możesz mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje ze pan mi wysłał mi Pan zekomy numer przesyłki że jest w drodze a wpisuje numer przesyłki od Pana poczta polska a wyskakuje mi komunikat że nie na takiej przesyłki!!!!!! Do cholery ile można czekać a pan ignoruje przesyłki jak się chce Pan reklamować i uważać za solidna firme!!!! Jak może Pan tak robić szczerze drugi raz już nie zamówię i nie polecam.
  • minuminu 2017.09.13 [23:22]
    No i dobrze, mnie oszukał z warszawy https://www.olx.pl/oferta/retin-a-generyczna- tretinoin-gel-cream-anti-aging-przeciwtradzikowo-CID628-IDjH O99.html#24207e838b
    na tretinoinę. Nie polecam i opinię zj**** wszędzie
  • gość 2017.09.14 [09:18]
    Czy ktos ma. Jakiś kontakt adres numer czy coś do tego doktorodchudzanie???? Pilne
  • gość 2017.09.14 [09:22]
    Hallo dziewczyny która z was zamawiała 2 listki sibutril??? Ja mam jutro do odebrania paczkę ale coś mi nie pasuje bo na nadaniu w śledzenie przesyłki wyskakuje mi waga 0,03 tej paczki a z tego co wiem to tab powinny co najmniej ważyć 2 listki 0,08 i boję się odebrać te tab żebym nie została oszukana bo coś mi nie pasowało a paczkę mam za pobraniem. Któraś miała taką ilość? Ile ważył (dane na przesyłce)
  • gość 2017.09.14 [17:12]
    Hej dziewczyny miałam napisać jak dostanę paczkę od doktora a więc dostałam ja jednak ze sprawdzeniem zawartosci poczta Polska brałam dziś już jedną kapsułka i mogę powiedzieć tyle że pić mi się po niej chce sucho w ustach i że tabletki do zły bialo niebieskie nie uszkodzone więc mogę polecić. Sylwia
  • minuminu 2017.09.14 [17:38]
    Dziękujemy Sylwia oczko.gif
  • gość 2017.09.14 [21:58]
    Są tu kobiety które biorą te tabletki jakie są efekty?
  • dietaczechy 2017.09.19 [19:27]
    Zapraszam.
    Szybko, sprawnie i na temat.
    dietaczecy@gmail.com
  • Dieta Czechy 2017.09.19 [19:50]
    Zapraszam.
    Szybko, sprawnie i na temat.
    Sibutril, sibutramine, phentermine/zamiennik adipex
    Kontakt: dietaczechy@gmail.com
  • gość 2017.09.21 [11:57]
    Dietaczechy to kit nie zamawiaj u niego oszuka was!!!! Ja zamówiłam u doktor odchudzanie za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci polecam
  • gość 2017.09.21 [13:01]
    Włąśnie otrzymałam paczkę od Dieta... Wszystko ok. Dziękiękuję i pozdrawiam. Agnieszka Wawa
  • gość 2017.09.21 [16:29]
    Jak można tak traktować klienta??
    U doktora zamówiłam 14.09 dziś 21.09 dwa @ wysłałam i zero odpowiedzi!
    Jak można mieć tak w sumie klienta?! Brak odpowiedzi na @, to zwykłe chamstwo i buractwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2017.09.21 [16:34]
    Przepraszam miało być w d***e klienta, a nie w sumie...
  • gość 2017.09.21 [16:40]
    Ja zamówiłam u doktora tydzień temu. Zamówiłam w poniedziałek a w środę już dostałam więc nie było problemu. Jeśli jest ktoś kto bierze tab. Już jakiś czas proszę o wypowiedz na temat efektu bo ja biorę od tygodnia.
  • gość 2017.09.21 [16:53]
    ej dziewczyny jest tu na forum jakaś kobieta która miała duża nadwagę??? Jak te tabletki działają?? Waga spada szybko czy raczej pomału?? Pilnie potrzebuje pomocy ważę 120kg i szybko przybieram nie obadam się mocno mam za to ogromny problem z jedzeniem na noc cały dzień nie chce mi się jeść za to wieczorem umieram z glodusmutas.gif (wogule nie jem slodyczy) bardzo szybko przybieram na wadze w 4 miesiące 10kg.masakra
    Zrób badania!! Nie szukaj tabletek, tylko przyczyny. Napady na jedzenie wieczorem są związane z tym że nie jesz w ciągu dnia co 3 h trzeba jeść, to tłuszcz się nie odkłada. Jak nie jesz, to Twój organizm magazynuje, bo nie wie kiedy znowu dostanie jedzonko..
    Zrób badania i 5 pudelek z jedzeniem na jutro i zacznij chodzić codziennie na spacery, które będą co raz dłuższe i co raz szybsze.
  • gość 2017.09.21 [16:57]
    Może jak doktora odchudzanie ma problemy z wysyłka, to niech zatrudni jakąś "siostrę szybka wysyłka"...
    Organizacja firmy jest 1000 lat za jaskiniowcami..
  • gość 2017.09.21 [18:20]
    Ja tez zamówiłam tydzień temu u doktora i do tej pory nic. Cztery @wyslane i nadal nic. Najgorsze jest to ze jestem stałą klientką i do tej pory było ok. Poczekam jeszcze przez weekend.
  • gość 2017.09.21 [20:26]
    Ładnie, macie swojego doktora usmiech.gif dobrze że nie zamawiałam u niego.
  • gość 2017.09.21 [20:45]
    Przez te opinie doktorek traci klientów i swoją renomę
  • gość 2017.09.21 [20:47]
    Ja na pewno nie odpuszczę i jeśli nie otrzymam zakupu to idę na policje.Na razie czekam jeszcze weekend
  • gość 2017.09.22 [10:48]
    A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ?
    Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu.
    Działają bardzo mocno i dobrze.
    Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/
  • gość wczoraj [15:21]
    Ja na paczkę od doktora czekam od czerwca. Pytał tutaj o numer przesyłki jak mu w meilu wysyłałam to już zero odpowiedzi, i tak było kilka razy. Dobrze że nie zapłaciłam z góry. Potem tylko dodaje komentarze typu konkurencji dziękujemy i w ogóle. A jak widać wiele osób się paczki nie doczekało

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...