Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruszka ze skipping rope

skakanka idealana dla gruszek

Polecane posty

Gość gruszka ze skipping rope

skakanka wyszczupli tylek i uda- sprawdzone :) tylko jest problem-trzeba zazac skakac :) zaczynam dzis jesli ktos chce dolaczyc to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja !! w poniedziałki i czwartki chodzę na Zumbę, w pozostałe dni będę skakać.Postanowione :) Dziś zumba, jutro skakanka. Ile czasu zamierzasz skakać na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, tak szczerze to dziś zaczynam dopiero 3 tydzień z zumbą... ale dwa lata temu chodziłam regularnie - tyle, że 3 x w tygodniu, do tego lekka dieta (bez słodyczy, bez jedzenia po 19) i po 3 miesiącach na luzie dół wchodził mi w rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skacze 5min przed treningiem silowym i 10min po zakończeniu ale to we wt i czw bo pn, śr i pt z ewka killera przez miesiąc. Ewentualnie w sobty pół godz jak mam ochotę się wyżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie efekty po Ewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kiedys fajnie schudlam z nią. Teraz stwierdziłam że brzuch i barki trzeba wzmocnic... pot się leje i jest moc ;) Kilka lat temu wlasnie jak tylko skakalam na skakance ( jakies 4mce) i stwierdzilam ze mam ochotę na coś więcej to z nią zaczęłam i jakos ona mi najbardziej pasuje ( wiadomo rzecz gustu) a testowałam i z jillian i mel b i inne wynalazki więc trochę się tego przewinęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345gość
Próbowałam się zarejestrować, ale ciągle coś mnie wywalało. Na razie mam taki nick. Na 18 lecę na zumbę, dodałam temat do ulubionych więc będę się meldować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345gość
Jak Ci poszło skakanie? Na zumbie było super, tylko strasznie gorąco na sali, dużo ćwiczących, klimatyzacja nie wyrabiała. Teraz idę w czwartek... a jutro będę skakać. ;) Stosujesz jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345gość
Ja dokładnie tak samo, zdrowo i racjonalnie, poza tym przy regularnych ćwiczeniach łatwiej się mi się trzyma taki sposób żywienia, zwiększa się motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka ze skipping rope
chyba zaloze sobie bloga bo tu nie mozna dolaczac zdjec. a mysle ze to moze byc dobra motywacja :) dzisiaj popstrykam fotki i ukryje hehe a za jakis czas wrzuce i porownam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345gość
Hej, jak tam już po skakaniu? Ja niedawno weszłam do domu, muszę chwilę odpocząć. Po jakim czasie spodziewasz się pierwszych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga z dzis - 62.1 kg ! :) teraz ide skakac 6000 a pozniej planuje zrobic smoothie - mam ananasy truskawki i maliny jeszcze nie wiem jakie, ale zrobie wiecej i bede miala na jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana planow z powodu deszczu :P naskakalam 1000 i 30 min na orbitreku :) musialam schowac sie w domu a skocze tylko w ogrodzie bo nie chce lamp porozwalac w domu :) na orbim wiecej sie upocilam niz na skakance i bardziej bola mnie posladki- pedalowalam srednio 22km/h na roznym obciazeniu-zaczynam od najlzejsego ppozniej podkrecam aby na koniec znowu zmniejszyc obciazenie. jutro bedzie tydzien mojego odchudzania - zlecialo jak sie o tym nie mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka ze skipping rope
codziennie troszeczke mnie ubywa :) Pomiary z dzis 5.05. 62. Kg. 101/58.5/82 Po 8 dniach -2.8 kg - 3 cm w biodrach :) - 1.5 cm w udach - 2 cm w pasie Jeszcze dluuuuga droga przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×