Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwona jarzebinka

Skuteczna dieta dla chcacych schudnac nieduzo...

Polecane posty

Hej,hej.... Mam pewne pytanie...w sumie to temat jest wlasnie tym pytanie... Chce schudnac niezbyt duzo,bo okolo 5-6 kg i w ogole mi nie wychodzi...Kiedys pieknie schudlam 13 kg i nie przybyly do tej pory a to bylo juz dawno dosyc,bo jakies 7 lat temu.... Teraz moim pragnieniem jest dopracowac co nieco i w tym celu potrzebuje zrzucic te niepotrzebnne wedlug mnie 5-6 kg. I tu sie zaczynaja schody...bo z tzw.wagi prawidlowej jest piekielnie ciezko coz zrucic...Nie wiem...moze ktos z Was zna jakis SKUTECZNY i nie za bardzo drastyczny sposob na schudniecie 5 kg ..tylko nie tak zebym chudla te 5 kilo w pol roku czy nawet w 3 miesiace.. Denerwujacy jest fakt,ze np.dwie kobiety o tym samym wzroscie i wieku zaczynaja diete tego samego dnia...Tylko jenda wazy dajmy na to 80 kg,a druga np 65 kg.I ta [ierwsza chce schudnac 20 kg a ta druga tylko 5 i po 3 miesiacach ta pierwsza wazy juz 65 kg a tamta druga schudla raptem z 65 na 63 czy tam 62....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo przeciez jest taki topic
dziewczyny chcace schudnac 5 kg czy ty slepa jestes czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie,ze slepa nie jestem....Widzialam tamten topic i czytalam wpisy na nim,jednak ja nie szukam towarzyszek do wspolnego odchudzanai tylko prosze o wpisy osoby ktore JUZ SCHUDLY te 5-6 kg tylko nie w pol roku czy w kilka miesiecy a powiedzmy w miesiac-poltora...I w jaki sposob...Co robily...co na nie zadzialao.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
jarzebina ja mam ten sam problem niby tylko 6kg. ale naprawde to AZ 6kg.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
lipni sa, wiem bo wykupilam kiedys miesieczna diete porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam znam to
ja mam dokładnie taki sam problem rok temu schudłam 30kilo a teraz po przerwie nie przybyło mi nic ale teraz pragne zzucic 5 kilo a waga stoi jak zakleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No otoz to!!!!Wlasnie o tym myslalam...nie szukam \"wspolniczek\"do dietowania tylko bardzo chetnie poczytam/wymienie sie z Wami swoimi spostrzezeniami....Tak jak wczesniej pisalam okolo 7 lat temu schudlam na zupelnie racjonalnej diecie + umiarkowany wysilek fizyczy w okolo 2 miesiace 13 kilo i nie wrocilo nic,ale jeszcze do idealu brakuje mi 5-6 kilo i takl pomyslalm,ze moze teraz...wiosna...moze to jest ten wlasciwy moment....DDlatego niezwykle jestem ciekawa jak te z Was ktore kiedys schudly sporo a teraz chcecie zrzucic te odrobinke...jak sobie radzicie,badz juz poradzilyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co wkładki
jakim cudem schudlas te 30 kg,w jakim czasie i co jadalas? mocno ograniczylas kalorie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana wcale nie jest az tak ciezko schudnac te 5-6kg :*ja wazyłam przy wzroscie 165cm 58kg i tez chciałam schudnac tyle co ty i udało sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chce z 5 kg co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta33
Mi dobrze służy odchudzanie na herbatach Slim Herbal System. To ziołowe napary, nie ma tutaj napakowanej chemii tak jak to w różnych syropach, czy proszkach można znaleźć tego tony. Co do składu to jest mniszek lekarski, głóg, morwa, spirulina...jest różnorodnie. Każda herbata ma trochę inny skład, bo też na co innego ma działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sposob na przyspieszeni eodchudzania w zdrowy sposob to herbaty odchudzające ale od Malwa Tea, póki co mam dwie z czterech dostepnych - Ziolowa fantazja (kombinacja wielu ziól) plus Sylwetka Lux, ich połączenie skutkuje szybszym spalaniem materii wiec efekty po treningach pojawijaą sie szybciej i jakoś tak lżej jest :) Pare kilo spokojnie sie przy tym zrzuci,lepsze to niż jakies tabsy albo inne tam drakońskie diety które niszczą organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytalyście o african mango z vital progres? jeste trochę opinii na jego temat. może on Wam pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia5577
Ja biorę od nich mango, w sumie jestem już na końcu trzeciego opakowania i jestem bardzo zadowolona, ponad 15 kilo schudłam także wynik jest jak najbardziej zadowalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarikksss
Hej, cześć. Ja piję już jakiś czas herbaty Slim Herbal System i polecam. Fakt, ze początkowo było mi ciężko trzymać taki rygor żeby pić codziennie i to jeszcze o tych różnych porach, ale też nauczyło mnie to lepiej planować sobie dzień i generalnie funkcjonować. Herbaty są z różnymi ziołami, każde z nich ma swoje indywidualne działanie, jedne przyśpieszą trawienie, inne spalanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dietetyka panią Sylwię Sobczak-Piżuch - prowadzi poradnię online, ale odpowiada na wiadomości praktycznie na zawołanie, bardzo szybko. Można liczyć na wsparcie a posiłki są wyjątkowe dobre jak na dietę, nawet ciasta są. Na prawdę polecam, schudłam już 8 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudow nie ma. Na krotki okres czasu najlepsza jest dieta Kirscha, nowojorska +fitnes. Szybki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzezbilam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżna jest przez dietetyków i trenerów ,można w krótkim czasie uzyskać dobre efekty :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielu przypadkach dla utraty kilku kilogramów wystarczy odstawić słodycze. Na ograniczenie apetytu na nie, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, która ogranicza również wchłanianie węglowodanów z posiłków, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat wsparcia odchudzania serią herbat funkcjonalnych Big-Active. Z przyjemnością opowiem, które z nich i na co stosować. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesss
fajnym wyborem będzie zainwestowanie w herbaty Slim Herbal System

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowo to jest sie poruszac i madrzej jesc, ewentualnie wspomoc sie naturalnymi suplementami, ja stosuje iqacai, zeby przyspieszyc swoj metabolizm i jestem zadowolona z tego co osiagnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka66
Uważam, że nie ma jednej skutecznej diety. Każdy z nas ma inny organizm i tryb życia. Ja staram się odżywiać zdrowo i codziennie rano jem musli Fitelli (Gellwe). Jestem zadowolona i efekty przychodzą same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakimodo
Nigdy wcześniej nie miałem styczności z herbatami Big-Active, wiem tylko tyle, że wpływają pozytywnie na przemianę materii i na tym koniec. Natomiast która z tych herbat byłaby najlepsza na początek dla takiej osoby jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakimodo, na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
A ja poszukuję czegoś, co zmniejszyłoby mój apetyt, szczególnie na słodycze. Czy mają też takie herbaty? Od razu mówie, że chrom odpada, bo mam po nim straszne mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babbinka, w taki sposób podziała wspomniana wyżej herbata funkcjonalna Big-Active Slim Plus. Zachęcam do jej wypróbowania, a także do zadawania pytań w przypadku wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallanka
Nigdy nie byłam za szybkim odchudzaniem. Raczej wolalabym coś co zadziała stopniowo ale będę widziała efekty. W sumię herbaty często pijam to może tych Big-Active spróbuję. Patrzyłam na stronie, że calkiem spory wybór maja tych funkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×