Odpowiedz na ten temat

Skuteczna dieta dla chcacych schudnac nieduzo...

• Czerwona jarzebinka 2007.04.18 [13:53]
    Hej,hej....
    Mam pewne pytanie...w sumie to temat jest wlasnie tym pytanie...
    Chce schudnac niezbyt duzo,bo okolo 5-6 kg i w ogole mi nie wychodzi...Kiedys pieknie schudlam 13 kg i nie przybyly do tej pory a to bylo juz dawno dosyc,bo jakies 7 lat temu....
    Teraz moim pragnieniem jest dopracowac co nieco i w tym celu potrzebuje zrzucic te niepotrzebnne wedlug mnie 5-6 kg.

I tu sie zaczynaja schody...bo z tzw.wagi prawidlowej jest piekielnie ciezko coz zrucic...Nie wiem...moze ktos z Was zna jakis SKUTECZNY i nie za bardzo drastyczny sposob na schudniecie 5 kg ..tylko nie tak zebym chudla te 5 kilo w pol roku czy nawet w 3 miesiace..

Denerwujacy jest fakt,ze np.dwie kobiety o tym samym wzroscie i wieku zaczynaja diete tego samego dnia...Tylko jenda wazy dajmy na to 80 kg,a druga np 65 kg.I ta [ierwsza chce schudnac 20 kg a ta druga tylko 5 i po 3 miesiacach ta pierwsza wazy juz 65 kg a tamta druga schudla raptem z 65 na 63 czy tam 62....

• Czerwona jarzebinka 2007.04.18 [19:10]
    No nie wierze,ze nie ma skutecznej diety dla chcacych zdrowo zrzucic ostatnie 5-6 kg.....

• Czerwona jarzebinka 2007.04.18 [20:29]
    Kurcez..az mnie dziwi taki stan a mianowocoe kwestioa checi schudniecia 5- 6 kgh nie dotyczy jakiejs konkretnej grupy osob ODCHUDZAJACYC SIE NA TYM FORUM...

• babo przeciez jest taki topic 2007.04.18 [20:33]
    dziewczyny chcace schudnac 5 kg czy ty slepa jestes czy co??
  • Czerwona jarzebinka 2007.04.19 [12:19]
    Wyobraz sobie,ze slepa nie jestem....Widzialam tamten topic i czytalam wpisy na nim,jednak ja nie szukam towarzyszek do wspolnego odchudzanai tylko prosze o wpisy osoby ktore JUZ SCHUDLY te 5-6 kg tylko nie w pol roku czy w kilka miesiecy a powiedzmy w miesiac-poltora...I w jaki sposob...Co robily...co na nie zadzialao.....

• hej hej 2007.04.19 [12:29]
    jarzebina ja mam ten sam problem niby tylko 6kg. ale naprawde to AZ 6kg.!
  • alklkllklk 2007.04.19 [12:31]
    przy okazji tej reklamy jest analiza sposobu odzywainia itd. moze cos podpowiedza:
    http://www.vitalia.pl/

• hej hej 2007.04.19 [12:38]
    lipni sa,
    wiem bo wykupilam kiedys miesieczna diete porazka zly.gif
  • znam znam to 2007.04.19 [12:52]
    ja mam dokładnie taki sam problem rok temu schudłam 30kilo a teraz po przerwie nie przybyło mi nic ale teraz pragne zzucic 5 kilo a waga stoi jak zakleta
  • Czerwona jarzebinka 2007.04.19 [13:35]
    No otoz to!!!!Wlasnie o tym myslalam...nie szukam \"wspolniczek\"do dietowania tylko bardzo chetnie poczytam/wymienie sie z Wami swoimi spostrzezeniami....Tak jak wczesniej pisalam okolo 7 lat temu schudlam na zupelnie racjonalnej diecie + umiarkowany wysilek fizyczy w okolo 2 miesiace 13 kilo i nie wrocilo nic,ale jeszcze do idealu brakuje mi 5-6 kilo i takl pomyslalm,ze moze teraz...wiosna...moze to jest ten wlasciwy moment....DDlatego niezwykle jestem ciekawa jak te z Was ktore kiedys schudly sporo a teraz chcecie zrzucic te odrobinke...jak sobie radzicie,badz juz poradzilyscie...

• a po co wkładki 2007.04.19 [13:36]
    jakim cudem schudlas te 30 kg,w jakim czasie i co jadalas? mocno ograniczylas kalorie ?
  • gość 2013.06.07 [15:03]
    kochana wcale nie jest az tak ciezko schudnac te 5-6kg :*ja wazyłam przy wzroscie 165cm 58kg i tez chciałam schudnac tyle co ty i udało sie usmiech.gif
  • gość 2013.06.07 [15:10]
    Tez chce z 5 kg co polecicie?
  • danuta33 2017.03.20 [15:37]
    Mi dobrze służy odchudzanie na herbatach Slim Herbal System. To ziołowe napary, nie ma tutaj napakowanej chemii tak jak to w różnych syropach, czy proszkach można znaleźć tego tony. Co do składu to jest mniszek lekarski, głóg, morwa, spirulina...jest różnorodnie. Każda herbata ma trochę inny skład, bo też na co innego ma działać.
  • gość 2017.03.27 [14:23]
    moj sposob na przyspieszeni eodchudzania w zdrowy sposob to herbaty odchudzające ale od Malwa Tea, póki co mam dwie z czterech dostepnych - Ziolowa fantazja (kombinacja wielu ziól) plus Sylwetka Lux, ich połączenie skutkuje szybszym spalaniem materii wiec efekty po treningach pojawijaą sie szybciej i jakoś tak lżej jest usmiech.gif Pare kilo spokojnie sie przy tym zrzuci,lepsze to niż jakies tabsy albo inne tam drakońskie diety które niszczą organizm
  • gość 2017.03.28 [19:19]
    a czytalyście o african mango z vital progres? jeste trochę opinii na jego temat. może on Wam pomoże
  • Gosia5577 wczoraj [10:11]
    Ja biorę od nich mango, w sumie jestem już na końcu trzeciego opakowania i jestem bardzo zadowolona, ponad 15 kilo schudłam także wynik jest jak najbardziej zadowalający

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...