Odpowiedz na ten temat

Skuteczna dieta odchudzająca przyłączcie się :)

• Amilie 2014.03.01 [10:48]
    Witam. Jeśli tu jesteście to pewnie macie ten sam problem co ja - nadwagę. Jeszcze dwa lata temu ważyłam 68 kg, było to po "diecie", spadłam wtedy z 80. Byłam przeszczęśliwa. Ale potem zaczęły się problemy, które zajadałam (głównie słodyczami) i przytyło mi się do 89,5 (przy wzroście 165 cm). Jak to zobaczyłam powiedziałam sobie że to walę i muszę wziąć się za siebie żeby nie dojść do 90 kg.
    Tak więc od wtorku jestem na diecie MŻ (czyli mniej żreć usmiech.gif Dzisiaj jest sobota, z ciekawości się zważyłam i jest 2 kg mniej! Tak, tak, wiem że to woda, ale i tak nieźle motywuje i podnosi na duchu. Ale w 4 dni 2 kg to jest dla mnie szczyt marzeń. Tym bardziej że moje DOBRE nawyki żywieniowe praktycznie nie istnieją, tj. kotlety z panierką, sosiki, średnio 6 razy w tygodniu fast foody (uwielbiałam McDonalda :/), po obiadku czekolada... Itp. W ostatnim stadium potrafiłam w jeden dzień zjeść 300-gramową milkę sama. Więc sami widzicie. Wszystkie diety kończyły się pierwszego dnia na śniadaniu, więc postanowiłam po prostu nie przechodzić na dietę tylko zmienić nawyki żywieniowe. Ta dieta mi pasuje, więc myślę że przyłączycie się ze swoimi, zapraszam, razem będzie nam raźniej.
    Dołączcie, razem będziemy się wspierać oczko.gif
  • Amilie 2014.03.01 [10:49]
    A tu podam wam moje przykładowe menu:
    Śniadanie: trzy kromki pieczywa chrupkiego z szynką, pomidorem i sałatą, jogurt smakowy light, ja wrzucam do niego jeszcze musli, bo lubię oczko.gif
    Obiad: Dwa jajka smażone bez tłuszczu na szynce / pierś z kurczaka smażona w papirusie (od Winiary) lub po prostu z przyprawami, do tego sałata z jogurtem naturalnym i fixem do sałatek.
    Kolacja: Jogurt albo musli, owoc (u mnie mandarynka).
    Jem trzy posiłki dziennie bo jestem 8 godzin w pracy i nie mam czasu na więcej. W między czasie jak jestem głodna, piję sok pomidorowy (bo lubię), jem trochę orzechów (kupiłam mieszankę studencką). Nie jem po 18 (kładę się o 21-22), nie wykluczyłam soli, bo nie cierpię niesolonych potraw, za to nie jem ziemniaków, makaronu, ryżu, pieczywa (oprócz chrupkiego).
  • gość 2014.03.01 [13:39]
    same nie jedzenie jest bez sensu, jojo gwarantowane, jedz co 4 godziny ale nie tlusto, zadnych slodyczy, zamiast chleba zjedz sobie jogurcik, i ruszaj sie! to jest najwazniejsze, codziennie na rowerze do pracy chociaz. Mozesz tez sobie kupic dobry spalacz tluszczu np: http://odchudzanie-10kg.com
  • Amilie 2014.03.02 [09:20]
    Nigdy nie kupię takiego specyfiku więc sobie daruj. Co do twoich pozostałych rad - przecież to wszystko właśnie napisałam, żadnego olśnienia mi nie podesłałeś. Poza tym nic nie pisałam o niejedzeniu... Ale dzięki za odpowiedź usmiech.gif
  • gość 2014.03.02 [09:41]
    jakie musli jecie? jakiej firmy ? jest ich tyle ze nie wiem ktore wybtac
    czy z owocami czy same
  • trukusova 2014.03.04 [17:23]
    musli owocowe najlepsze usmiech.gif
  • gośćówa 2014.03.06 [09:51]
    Hej, moja waga mnie przeraża. kiedyś wzięłam się za siebie gdy na wadzę pojawiły się dwie siódemki. schudłam do 70-ciu. niedawno zaczęłam dostrzegać, że wszystkie ciuchy są ciut przy ciasne. właściwie "ciut" to złe określenie, zwłaszcza po tym, co zobaczyłam na wadzę. 79,5kg !!!! MASAKRA
    to była najlepsza mobilizacja do rozpoczęcia diety.
    tylko niejestem pewna czy sił i motywacji mi nie braknie...
  • gośćówa 2014.03.06 [09:53]
    *nie jestem
  • mamba22 2014.03.06 [18:45]
    mogę się przyłączyć??
    START 7 LUTY 2014 68 KG
  • gość 2014.03.06 [20:30]
    Dziewczyno co Ty robisz .Sprawdz swój jadłospis,wszystko wysoko przetworzone i słodzone.
    Wybacz ale szybko ta dieta spowoduje u Ciebie uczucie wilczego głodu ,a w następstwie JOJO.
    Kurczak w papirusie ????? to juz się nie piecze i nie robi na parze ????ech to są najgorsze nawyki żywieniowe i nie doprowadza do schudnięcia tylko do wyniszczenia organizmu .
  • Amilie 2014.03.09 [13:05]
    Dziwne, bo ta dieta nie powoduje u mnie uczucia wilczego głodu, a wręcz przeciwnie, czuję się dobrze. Od kiedy jogurty i jajecznica bez tłuszczu są niezdrowe? Jeśli masz problemy z wagą (a podejrzewam że masz skoro tu jesteś) to po prostu weź się za siebie a nie wyżywasz się na innych. Poza tym wolę swoje nawyki żywieniowe zmieniać w miarę swoch możliwości a nie przejść na dietę na przykład kopenhaską i wytrwać na niej dzień bo dalej nie mogę. Gotować na parze? Piec? Wybacz, ale nie mam możliwości, nie mam piekarnika ani nie umiem gotować na parze, jeśli to da się w jakiś sposób robić bez urządzenia.
    Jak już napisałam, STARAM się zmieniać nawyki w miarę możliwości. Po co mam wyrzucać z jadłospisu sól skoro na takiej diecie przetrwam dwa dni? Moja dieta w jakiejś mierze opiera się na diecie 1000 kcal. Tylko staram się ograniczać tłuszcze i węglowodany. Dzisiaj jest już na wadze 84,8 kg usmiech.gif a było na początku 89,5. A do tego mam miesiączkę więc jak to bywa parę kg więcej (taką przynajmniej mam nadzieję).
    A co do wszystkich które się chcą przyłączać - ZAPRASZAM. Opisujcie swój jadłospis, może coś podbierzemy, swoje zmagania, problemy i sukcesy - przede wszystkim sukcesy. Powodzenia życzę. Ja przy 80 kg idę na pizzę, zrobię sobię taką nagrodę jednodniową usmiech.gif
  • Amilie 2014.03.09 [13:11]
    @gośćówa
    Wymyśl sobie jadłospis w miarę możliwości. Ja na przykład wybrałam papirus bo jest szybki, smaczny, a ja po ośmiu godzinach tyrania nie mam siły ani chęci na tyranie przy garach, tym bardziej że mam chłopaka na wyzywieniu usmiech.gif
  • gość 2014.03.09 [13:17]
    jaki papirus?
  • mamba22 2014.03.09 [15:20]
    witam=) czy mogłabym się przyłączyć??
    START 7 marca 2014 - 69,60 kg
  • mamba22 2014.03.09 [15:26]
    Ja przytyłam przez zime 5 kg, nie chciałam dojsc do wagi 70kg, a prawie doszłam więc wziełam się za dietę
  • sylwia_FLFL 2014.03.09 [19:45]
    Mam podobnie ale najgorsze że nie chce mi się gotowaćsmutas.gif idealnym rozwiązaniem okazało się zamawianie cateringu dietetycznego z Oryginalne Przepisy - świetne rozwiązanie
  • Amilie 2014.03.09 [21:06]
    Ja kupuję papirus do smażenia z Winiary, jest smaczny, szybki i bez tłuszczu.
  • Amilie 2014.03.09 [21:11]
    trukusova, mamba22
    Jasne, że możecie się przyłączyć. Im nas więcej tym weselej.
    U mnie podstawowym problemem przez który tyłam jest depresja i antydepresanty (które sprzyjają przybywaniu na wadze). Do tego zajadałam emocje. Ale staram się trzymać jakoś, wczoraj był dzień kobiet, więc zjadłam tortillę z KFC na obiad (wiem, bardzo mądrze) ale nic poza tym kalorycznego. Dzisiaj był muffinek (460 kcal) ale to w drodze w góry, więc trochę chyba tych kalorii dzisiaj wyłaziłam mam nadzieję. Na obiad sałatka w McDonaldzie i sok pomarańczowy do tego. No wiem, że zaraz "znawcy" będą mnie zabijać wzrokiem że to wcale nie dieta, ale dla mnie i tak to jest duże wyrzeczenie ta sałatka w fast foodzie - kiedyś nie obeszło się bez zestawu usmiech.gif
  • Amilie 2014.03.09 [21:16]
    Dalej uważam że lepiej mierzyć siły na zamiary a nie pakować się w restrykcyjną dietę na jeden dzień.
    Możecie zacząć od np. 1500 kcal przez tydzień, z wykluczeniem dużej ilości węglowodanów (białe pieczywo, napoje słodzone i niestety słodycze) i dużej ilości tłuszczy (ja nie wykluczam całkiem tylko uważam żeby było ich jak najmniej). Uwierzcie mi że wykluczając wszystko od razu nabawicie się tylko paranoi. Później można zmniejszać ilość np. do 1000 kcal.
    Kierujcie się zasadą: nie myślcie, że nie możecie czegoś zjeść, tylko że nie chcecie, bo jest to tłuste, brzydkie i fe. U mnie działa usmiech.gif
  • mamba22 2014.03.10 [19:26]
    Ja mam tak że muszę isc na całość żeby schudnąć=) ćwicze codziennie skalpel i oprócz tego dieta=) na sniadanie owsianka z żurawiną suszoną + pomarańcza i kiwi, obiad ryba na parze+ sałatka z kapusty, a pózniej jeszcze jabłko i na kolacje jogurt naturalny=)
    a zważę się w sobotę albo niedzielę=)
  • wchmurachdeszczu 2014.03.10 [19:37]
    mamba jak myślisz czy na tej diecie jaką mam zamiar wprowadzić uda mi się schudnąć 15 kg w 3 miesiące??
  • mamba22 2014.03.10 [19:56]
    a jaką masz zamiar wprowadzić dietę bo albo zmieniłaś nick albo piszesz tu pierwszy raz=)
  • Amilie 2014.03.10 [20:59]
    do Mamba22
    Ja też nie umiem tak na etapy. Wolę iść na "całość". Twój jadłospis jak dla mnie nie jest zły, powodzenia, napisz jak efekty.
  • Mysza_87 2014.03.10 [21:33]
    Chciałabym mieć tyle samozaparcia co niektóre z Was! Podziwiam.
  • Amilie 2014.03.12 [16:36]
    Mysza_87
    Ja też długo miałam problemy z samozaparciem, bo wiesz, jestem na diecie i już pierwszego dnia znajdywałam tysiące wymówek. Wreszcie stwierdziłam, że ch*j, pocierpię trochę i będę szczęśliwsza, pewniejsza siebie, ładniejsza. Trzeba zmienić tok rozumowania. Diety typu 1000 kcal czy taka z regularnymi posiłkami są nie dla mnie, bo zawsze już pierwszego dnia dostaję paranoi, wyczekuję godziny posiłku, cały czas myślę o tym co mogę a czego nie mogę zjeść. A im więcej myślę o diecie tym jest mi ciężej. Wolę swoje spokojne odchudzanie. Dzisiaj na obiad zjadłam zapienankę z fast fooda, ale zaraz idę na basen to spalić usmiech.gif Więc najważniejsze jest podejście, moim zdaniem oczywiście oczko.gif
  • Amilie 2014.03.14 [22:24]
    Hej dziewczęta usmiech.gif Jak wam idzie "samozaparcie"? Mi ostatnio coś gorzej, wiecie, małe grzeszki i tak dalej... Ale waga 84 kg oczko.gif
    17 dni na diecie... Ale no i tak jest dobrze.
    Waga wyjściowa - 89,5 kg
    Pierwszy cel - 80 kg
    Drugi cel - 70 kg
    Trzeci cel 65 kg
    Powodzenia. Pocieszcie mnie że nie tylko ja jestem taka beznadziejna z tym podjadaniem smutas.gif
  • Amilie 2014.03.17 [09:13]
    Naprawdę nikt więcej nie walczy o swój wygląd? Hej, dawać lato idzie, trzeba fajnie wyglądać w sukienkach usmiech.gif u mnie dzisiaj rano 83 kg. Jutro będą trzy tygodnie i 6.5 kg mniej. Podzielcie sie swoimi przezyciami
  • Amilie 2014.03.17 [09:17]
    Naprawdę nikt więcej nie walczy o swój wygląd? Hej, dawać lato idzie, trzeba fajnie wyglądać w sukienkach usmiech.gif u mnie dzisiaj rano 83 kg. Jutro będą trzy tygodnie i 6.5 kg mniej. Podzielcie sie swoimi przezyciami
  • gość 2014.03.18 [18:02]
    Czesc dziewczyny ja tez bylam na diecie dukana i schudlam ale przez zime mi sie troche przytylo i chcialabym troche schudnac do czerwca ale zaczynam i nie moge dotrwac przychodzi taki dzien ze nie moge sie powstrzymac szczegolnie na slodycze chyba nie dam rady a nie wyobrazam sobie zeby wazyc znowu tyle co wczesniej musze cos zrobic ale nie wiem co?????
  • gość 2014.07.02 [17:15]
    Witam jestem studentka socjologii i pisze pracę dyplomową na temat diety. Współczesny styl życia, pośpiech, stres i brak czasu wolnego sprzyja powstawaniu nadwagi. Z drugiej strony współczesna kultura niezwykle wysoko ceni sobie szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Można zauważyć, że współcześnie coraz powszechniejsza staje się praktyka stosowania diety. Dlatego postanowiłam przyjrzeć się kwestii bycia na diecie, temu co ułatwia prowadzenie diety, a przede wszystkim temu co utrudnia. Szukam osób chętnych do udzielenia wywiadu za pośrednictwem internetu (skypa-) ewentualnie telefonu. Jeśli jesteś gotowa podzielić się swoimi wrażeniami proszę o kontakt-lori1209@op.pl< /a>
  • Anna232323 2014.07.14 [13:45]
    Dobre pomysły na to, żeby schudnąć po ciąży znalazłam na dieta-kalorii.pl. Są preparaty, ale też konkretne programy odchudzania dla ludzi z każdą nadwagą. Nie ma rzeczy niemożliwych. Ja zrzuciłam 30 kilo!!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...