Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkaaaa

skuteczne odchudzanie preparaty

Polecane posty

Gość kalinkaaaa

dziewczyny czy wspomagacie się jakimiś suplementami na odchudzanie podczas tej ciężkiej drogi? ;) które są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to próbowałam już tyle suplementów (np. chrom), że nawet nie jestem w stanie wszystkiego wymienić :D i jakoś nie zauważyłam po żadnym znaczącej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka345
Schudłam 10 kg dzięki diecie Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie. Polubiłam warzywa i ryby. Więcej czasu spędzam aktywnie i efekty widoczne gołym okiem :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Foreverslimem skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Mewka
U mnie świetnie się sprawdza w ostatnich tygodniach Thermo speed extreme - jak na razie poszło 4 kg w dół a dopiero 2,5 tygodnia odchudzania za mną. Wiadomo, że na samym suplemencie się nie kończy - mam 3 razy w tygodniu zumbę i 2 razy chodzę na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaica123
ja już schudłam 9 kg na amlan forte od vital proges (uwaga na podróbki!). To suplement z tzw. agrestem indyjskim, który niesamowicie wspomaga odchudzanie. Nie tylko mi pomógł ten suplement :) nawet nie wiem kiedy ta waga leci w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś stosowałam suplement Slimunox. Działać działa dobrze. Efekty są i to sporę. Skutków ubocznych nie miałam. Na pewno moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Danka 43
Moim zdaniem jednym ze skuterczniejszych jest Slimunox. Ja na miejscu osoby, która zdecydowałą się na zastosowanie środka wspomagajacego odchudzanie bym bardzo powąznie zastanawiałą się właśnie nad wyborem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa8
ja myślę, że z tymi suplementami to trzeba uważać. Na rynku jest tego pełno ale sporo z nich działa na zasadzie przeczyszczania, a to nic właściwie nie daje tylko odwadnia twój organizm. Lepiej poszukać takich co spalają tkankę tłuszczową jak własnie amlan forte od vital progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia672
Oj tak wiem jak to jest odchudzać się i to jak się ma kilkanaście kilogramów do zrzucenia;/ ciężko samemu jest opanować ciągłe podjadanie;) ja postawiłam na African Mango http://afrikanmango.pl jak dla mnie mega skuteczny bo już po pierwszym tygodniu widziałam różnicę w moim jedzeniu;) do tego rowerek i kilogramy spadały;) -25kg w 5 miesięcy! Dziewczyny polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po tabletki Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie te tabletki i waga spada.Obecnie ważę 66 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.A nie skończyłam jeszcze kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigiziga
ja niedawno skończyłam kurację z amlan forte od vital progres. Powiem wam ze nie spodziewałam się wielkich efektów, po prostu brałam tabletki na odchudzanie bo lepsze to niż nic. I jakie było moje zdziwienie kiedy po 3 tygodniach weszłam na wagę a tam tyle kilogramów mniej! :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznie odchudzam się z suplementem SLIM EXTREME. Można go kupić u mnie na stronie bloga https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/ Masz kłopoty z wagą? chcesz schudnąć do lata? spróbuj schudnąć ze mną! Obejrzyj mój filmik i odezwij się do mnie, powiem jak to zrobić. Anna Badowska tel. 727-922-702 https://www.youtube.com/watch?v=QqdsVB5wH0Q&t=3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Foreverslim od dwóch miesięcy waga spadła o 9 kg.Jem pięć lżejszych i mniejszych posiłków.Polubiłam swoją nową dietę.Mam nadzieję że uda mi się zrzucić jeszcze z pięć kilo a potem zamierzam jeść tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimunox na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaaa7
na te suplementy diety które wspomagają odchudzanie to trzeba uważać. Szczególnie na to 'oczyszczające', które tak naprawdę PRZECZYSZCZAJĄ i odwadniają organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox działa, mogę nawet powiedzieć, że efekty u mnie były powyżej oczekiwań, bo zleciała cała nadwaga. Co najlepsze - po diecie nie wrócił mi ani jeden kilogram, dużo przyzwyczajeń zostawiłam sobie na stałe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tak, że wrocę do wagi z młodości, a właśnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizkka
Bardzo dobrą formą suplementacji jest spalacz Thermo Speed z firmy Olimp. Świetnie nakręca metabolizm - czuć to na treningach i widać na wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkamalka
Odchudzanie to temat rzeka. Wiele z nas chyba się cały czas odchudza i to niestety bez efektów. Ostatnio czytałam o tych kapsułkach https://amlanforte.com . Maja same dobre opinie i szczerze jak mam się męczyć i i nic z tego nie być to wole spróbować. Dam znać czy się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na aloe-go 9-cio dniowy program oczyszczający "Clean 9". W zestawie znajdziesz miąższ z aloesu, który oczyszcza z toksyn i suplementy, które dostarczają potrzebnych składników organizmowi. Po nim czułam się lekka, pełna energii a po zakończeniu programu cieszyłam się utratą wagi, polecam ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Dziewczyna stosowała suplement diety IQacai przy odchudzaniu i w bardzo szybkim czasie straciła 7 kg bez żadnego wysiłku ani diety,osobiście też go stosuję i naprawdę pomaga,polecam wszystkim,co chcą pozbyć się zbędnych kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Slimunox.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ****** Slimunox.Cóż będę próbować może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do mnie na bloga. Od 20 stycznia zaczęłam stosować suplement SLIM EXTREME. 20 stycznia 99,8 kg – mój start ! 28 stycznia 97,2 kg ubyło 2,6 kg 3 lutego waga 95,6 kg ubyło 4,2 kg 8 lutego waga 94,8 kg ubyło 5,0 kg 15 lutego waga 94,1 kg ubyło 5,7 kg 20 lutego waga 93,6 kg ubyło 6,2 kg 2 marca waga 91,7 kg ubyło 8,1 kg Po darmowej rejestracji zapłacisz za suplement nie 299 zł tylko 200 zł https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w IQacai, suplement dzięki któremu udało mi się schudnąć 7 kg w ciągu 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam dany suplement i udało mi się schudnąć 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuustyna55
Ja próbowałam wielu suplementów diety i niezbyt pomagały :/ ale od kilku tygodni stosuje IQacai i jest o wiele lepszy od innych,dzięki niemu już straciłam 7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulka30
Próbowałaś ttps://amlanforte.com/ ? Podejrzewam, że nie. Kup, są bardzo dobre. Jak się odżywiasz? Znajdziesz też na ich stronie porady dotyczące odchudzania. Jestem pewna że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kiniulka30 gdzie dowody na to, że ten agrest stosujesz i ile schudłaś? Takie pisanie bez dowodów jest nic nie warte. Nie wiem kto zdecyduje się jak na stronie jakieś nieistniejące osoby mgr dietetyk też osoba anonimowa w internecie. Ja na pewno nie uwierzyłabym takim specyfikom. Osobiście polecam NUTRICODE SLIM EXTREME i podaję dowody na swoim blogu, że schudłam już 8 kg od 20 stycznia br. https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×