Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cati424

Skuteczne tabletki na hamowanie apetytu?

Polecane posty

Gość cati424

Bralam asystor, pomagal fakt bo nie podjadalam ciagle, ale mi serce dziwnie walilo chyba wina kofeiny i gorzkiej pomaranczy w nich zawartej? Szukam czegos rownie skutecznego ale bez skladnikow pobudzajacych, ciagle jem i jem! To chyba jedzenie z nudow, i fakt ze tyje, a kiedys tego problemu nie mialam. Prosze o rade dziewczyny. Oczywiscie tabletki z apteki, nie z internetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8889
Ja tyłam z powodu zalegających w organizmie toksyn i nic mi nie pomagało. Znajoma poleciła mi Double Detox od Noble Health, zaczęłam go brać i od tamtego czasu jest znacznie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
aga8889 nie interesuja mnie wypowiedzi sprzedawcow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie skoro już zlokalizowalyscie problem i necie z nudów, to może czas wypełnić sobie czas. Może to zabrzmi śmiesznie ale ja jak czuje się głodna to maluje paznokcie, albo nakladam maskę na twarz. Poprostu znajduje sobie zajęcie. A faktem jest ze nic lepszego jak do tej pory nie brałam jak AsystorSlim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do : zakochana panna. Ja tez bralam asystor slim i dzialal ale dziwnie mi bilo serce po nim.. szczegolnie po niebieskiej tabletce! nie mam problemow z sercem ale widocznie ktorys skladnik nie pasuje mojemu organizmowi.. Wiec szukam czego innego. Jem szczegolnie po 22 wieczorem , ale w dzien tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×