Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka896

Skuteczny i tani dietetyk online

Polecane posty

Gość anka896

Jak masz problem z nadwagą a stosowane diety ciągle nie przynoszą rezultatów, skorzystaj z pomocy doświadczonej dietetyczki, która opiekuje się mną od kilku miesięcy i polecam ją gorąco! Nie bierze dużo kasy a jest bardzo pomocna i dostępna pod telefonem i emailowo, podaję kontakt hh-life@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą dietetyk znalazłam na stronie www.e-poradnia.com . Kontaktujemy się telefonicznie głównie, plus czasami też na mailu. Bardzo mi taka forma współpracy pasuje bo nie mieszkam w Polsce, a kontakt w obcym języku byłby dla mnie bardzo męczący. Dogadałabym się, ale ile by mnie to stresu i nerwów kosztowało to nie do oszacowania. Dieta jest zbilansowana, dopasowania pode mnie, nie dostałam jakiegoś planu w stylu kopiuj/wklej z jakiejś książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć korzystając z tej diety online http://dieta-lux.pl/44535 połączonej z ćwiczeniami.Schudłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Z tego co słyszałam teraz można konsultacje online ogarnąć na stronie drogerii Natura. Wystarczy na czacie połączyć się z konsultantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 13.08.2019 o 11:31, Gość Alicja napisał:

Z tego co słyszałam teraz można konsultacje online ogarnąć na stronie drogerii Natura. Wystarczy na czacie połączyć się z konsultantem.

tak, ale trzeba kupić zdrową żywność, nie ma tak prosto 😉 aczkolwiek to i tak nic trudnego, ja osobiście polecam, mogę zapewnić, że to prawdziwi dietetycy, mi rozplanował dietę na 2 tygodnie, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ogólnie sama konsultacja online z tym dietetykiem z Natury jest darmowa. Co do dietki to jak ustawiasz sobie właśnie u tego konsultanta i kupujesz konkretny rzeczy z tego fit działu od nich to 2 tyg. za darmo jest dieta, a potem koszta wcale nie są takie wysokie. Dieta zbilansowana, urozmaicona nie ma problemów z ułożeniem posiłków np. bez laktozy jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×