Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annafm

SLIM EXTREME nowość z FM WORLD

Polecane posty

SLIM EXTREME wspomaga odchudzanie, zmniejszenie łaknienia zawiera glukomannan o wysokiej skuteczności redukcji masy ciała schudnij i zachowaj piękną skórę Dla osób potrzebujących wsparcia w racjonalnym odchudzaniu, pragnących uzyskać wymarzoną sylwetkę bez ciągłego uczucia głodu. Ja zaczęłam stosować od piątku 20 stycznia. Na moim blogu możesz zadać mi pytania. Zapraszam na swego bloga - Anna Badowska (kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Sapkowska
Fatalny suplement, zero efektów a pieniądze wyrzucone w błoto. Podobnie w przypadku Calominalu - tutaj do tego jeden efekt - zaparcia... Zdecydowanie odradzam wam te suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno stosowałaś? ja stosuję cały czas i mam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111111
to pokaż fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111111111111
efekty masz bo robisz ludzi w balona i zarabiasz na nich kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłaAnia
Joanna - u mnie skończyło się podobnie - zero efektów pozytywnych, a same uboczne - bóle brzucha w przypadku innego suplementu - liporedium. Ktoś powinien to kontrolować, bo takich opinii jest pełno, te suplementy zdecydowanie nie są zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZłaAnia doprawdy nie rozumiem po co Twój głos nie na temat w tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż nutricode czerwone dodając energii oddam za połowę ceny kupiłem ale nie używam jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na email sulkos18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zdrowa zbilansowana dieta dopasowana do mojego zdrowia, możliwości finansowych/kulinarnych no i do trybu życia + oczywiście aktywność fizyczna to złota recepta na smukłe zdrowe ciało. najlepiej skorzystać z porad specjalisty od dietetyki, polecam swoją dietetyk panią Karolinę Kuźbicką z dietekspert.pl Ma duże doświadczenie i sporą przydatną podczas odchudzania i zdrowego trybu życia wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłuższy czas nie było mnie na tym forum. Chudnę dalej. Po 3 opakowaniach zrobiłam przerwę i nie przytyłam. Zmieniłam jednocześnie swoje nawyki żywieniowe. Jem mniej, zdrowiej. Nie jem słodyczy. Zrobiłam szereg badań i właśnie jutro odbieram wyniki. Wkrótce rozpocznę walkę o kolejne kilogramy. Zapraszam do wspólnego odchudzania ze SLIM EXTREME na mojego bloga https://annabadowska.pl/80-dni-11-kg-mniej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale fejk xD wciska wam gowno, ten suplement ma jakies witaminy, mineraly i ziola, nic co by mialo zdzialac cuda, a firma kosi hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×