Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SLIMMING WORLD

SLIMMING WORLD DIETA POPULARNA W WIELKIEJ BRYTANI A U NAS?

Polecane posty

Gość SLIMMING WORLD

Witam Slimming World to dieta, popularna w UK od 40 lat , na przestrzeni tych lat stosowało ją ponad 5 milionów osób z dużymi sukcesami.W Polsce jest praktycznie nieznana ,w UK ukazało się wiele książek wyjaśniających jej zasady, podające przepisy potraw. Jest znacznie mniej restrykcyjna niż popularna w PL dieta Dukana ale to Dukan święci u nas triumfy. Jest to podobnie jak Dukan dieta dla osób , które lubią dużo jeść i gubić kilogramy. W przeciwieństwie do DD można na niej jadać owoce i warzywa każdego dnia w tym zabronione na DD w I i IIF ziemniaki. W sieci nie ma wielu informacji na ten temat po polsku obecne i byłe dukanki -dukanowe banitki , które stosują obecnie różne diety DD, MM, SB postanowiły zmierzyć się również z tą dietą. http://www.dukanowebanitki.pun.pl/forums.php Mamy zasady i przepisy po polsku , każdego dnia coś przybywa.Szukamy osób z UK i PL, które stosują, stosowały tę dietę i chciałyby się podzielić doświadczeniami, przekazać je Tym, którzy zechcą ją w Polsce stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbgffb
mam ksiazki , probowalam, nic nie spadlo.. wydaje mi sie ze to dieta odpowiednia osobom ktore wczesniej jadly jedzenie smieciowe, i nagle zostaja przestawione na jedzenie zdrowe..i stad ten spadek wagi, i na pewno jest to dieta dla ludzi otylych, nie z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahhsgvdxv
ja mam 5 kg nadwagi - a ma ktos opis diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIMMING WORLD
Tak to prawda trzeba się zarejestrować. ale bardzo szybko zgłosić usunięcie konta,jesli komuś się nie spodoba zresztą jeśli użytkownik nic nie napisze konto po 14 dniach usuwane jest automatycznie, To małe forum dla osób zainteresowanych zgubieniem nadwagi, nie zależy nam na rzeszy ciekawskich użytkowników ale w najbliższym czasie aby przeczytać zasady Slimming World nie trzeba będzie się rejestrować, będą dostępne bez rejestracji. Liczymy na te osoby, które stosowały tę dietę z pozytywnym rezultatem, i takie którym się nie udało.Każdy głos będzie cenny . Zastanawia nas dlaczego w PL ta dieta nie jest znana a w UK tak popularna i ludzie mają takie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIMMING WORLD
W UK wyszło wiele książek u nas nie została przetłumaczona żadna. Podstawowe zasady opisałyśmy pod podanym linkiem. Czekamy na uwagi osób , które zetknęły się z tą dietą. Jestesmy bardzo ciekawe opini i efektów. Pozwolę sobie tu wkleić linki które w swoim poście umiesciła Zdesperowana by schudnć w podobnym temacie.Ale materiały nie są po polsku a by byśmy chciały spopularyzować dietę w PL.Chiałybyśmy stworzyć polskie forum o SLIMMING WORLD trochę mteriałow po polsku już mamy na forum . A oto linki podane przez Zdesperowaną... http://www.slimmingworld.com/success-stories/ deborah-adams.aspx http://www.slimmingworld.com/success-stories/ kirsty-davies.aspx http://www.slimmingworld.com/success-stories/ stephanie-burgess.aspx http://www.youtube.com/watch?v=oh1di-6yEL8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukanowa Banitka
Od piątku do dziś na Slimming World kolejny kilogram mniej i to po jakim menu .Ta dietka jest super . Sprawdź to nic nie kosztuje a może Ci się spodoba :) Zapraszają Dukanowe banitki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomaroko
jestem na tej diecie od 8 tygodni i 8 kg schudlam .godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na to forum, ale tam jest bałagan. Nic się nie trzyma kupy:P Jak znaleźć ogólne zasady i co dalej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b,c,d
no wlasnie, jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomaroko
owoce, warzywa, miesa (bez tluszczu),jajka, makarony, ryze i kasze bez ograniczen . unikamy tluszczu jak ognia zamiast cukru uzywamy slozik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Slimming World to dieta, popularna w UK od 40 lat , na przestrzeni tych lat stosowało ją ponad 5 milionów osób z dużymi sukcesami" Bo Wielka Brytania z niczego nie jest tak znana, jak ze szczupłych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIMMING WORLD
Moniks napisała' ''Weszłam na to forum, ale tam jest bałagan. Nic się nie trzyma kupy Jak znaleźć ogólne zasady i co dalej...?'' Nie rozumiem tego co napisałaś Nie sądzę,że panuje tam bałagan i wszystko trzyma się ''kupy'' :) Jak znaleźć? Na stronie głownej forum www.dukanowebanitki.pun.pl jest dział SLIMMING WORLD. Zasady diety (chyba 4 temat od góry strony) jak klikniesz na ten temat znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat diety w trzech wątkach Wprowadzenie Zasady Wykaz SYNS (to istotny element tej diety) Ponadto w dziale PRZEPISOWNIA z kulinariami również na stronie głównej jest dział SLIMMING WORLD .PRZEPISY z przepisami potraw z tej diety (przepisów wciąż przybywa) oraz trzeci dział, który dotyczy tej diety również znajdujący się stronie głównej u dołu strony głównej ROZWAŻANIA na temat SLIMMING WORLD , w którym można prowadzić dyskusje , zadawać pytania na temat tej diety , znajduje się tam również wątek z przykładowymi jadłospisami dziewczyn, które dietę stosują oraz polskie produkty jakie można na tej diecie stosować(produktów wciąż przybywa .Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące diety , posłuchamy tych, którzy dietę stosują, bądź stosowali , przyjmiemy do swego grona, tych którzy dietę zechcą rozpocząć. Część tematów na forum poświęcona jest też Diecie Dukana ale osoby zainteresowane SW nie muszą się w nie zagłębiać bo są w osobnych działach i odwrotnie, Ci którzy chcą stosować DD nie muszą czytać wątków poświęconych SW. Wszystko jest czytelne i przejrzyste. Wystarczy przeczytać tytuł wątku aby wybrać to co Ciebie interesuje Tematów na stronie głównej nie ma dużo, więc myślę , że wszystko i łatwe do znalezienia. Pozdrawiam a chcących się przekonać zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy przy takiej
A ile kosztuje konsultantka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimming World
Konsultacje na forum www.dukanowebanitki.pun .pl są bezpłatne:) Serdecznie zapraszamy :) Pytasz ile kosztuje konsultantka w UK cotygodniowe spotkanie 4,95 funta są to konsultacje grupowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimming World
A pierwsza konsultacja 9,85 f bo dostajesz książki na start .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana by schudnac
Hej, jak milo, ze ktos pisze o Slimming World! Ja naleze do grupy od 2 lat. Mniej lub bardziej regularnie uczeszczam na cotygodniowe spotkania i naprawde jestem od nich uzalezniona. Takie grupy wsparcia naprawde pomagaja... Czy jest tu ktos, kto jeszcze zaglada na to forum i jest zainteresowany SW?? Pozdrawiam ciepluchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimming World
duuuzo skladnikow, zupa moze nie jakas wybitna w smaku, ale calkiem zjadliwa... podobno przyspiesza spadki :) puszka fasolki w sosie pomidorowym puszka mix fasoli (takie rozne rodzaje fasoli w puszce, jesli w polsce nie ma to na pewno mozna zastapic np puszka zwyklej bialej fasolki) 2 puszki krojonych pomidorow puszka soczewicy (jesli nie ma to zastapic dodatkowa garscia lub dwiema suchej) garsc suchej soczewicy 2 duze pory 4 srednie marchewki 2 duze pietruszki 1 spora cebula 3 papryki (wg przepisu czerwona, zolta i zielona, ale ja dalam dwie czerwone i zielona) wg przepisu 2, ale ja dalam 4 kostki rosolowe (zupy wychodzi naprawde duzo i wyszla delikatna mimo 4 kostek) sol, pieprz, maggi do smaku, ew ulubione ziola wszystko kroimy w miare drobno, wrzucamy do gara, lejemy tyle wody, zeby przykryc warzywa i gotujemy do miekkosci; mozna jesc blendowane surowe - tu, zeby pokazac, jak duzy garnek http://img836.imageshack.us/img836/8132/201206141386.jpg i gotowa zupa http://img535.imageshack.us/img535/9822/201206141400.jpg zupe powinno sie jesc min 2 razy dziennie Przepis oraz zdjęcia skopiowano z www.dukanowebanitki.pl za wiedzą i zgodą autorki tłumaczenia na polski oraz zdjęć Po więcej zapraszamy na forum www.dukanowebanitki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z diety
Zajefajna ta dieta stosuję plan oryginalny i waga pięknie spada :) Ale na super łatwym spadać nie chciała :( Chociaż innym podobno spada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wścibska123
Ciekawe ile osób stosuje tę dietę w PL i z jakim skutkiem , bez konsultantów to chyba ciężko , muszę spróbować z czym to się je ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wścibska123
Ugotowałam gar tej zupy nawet zjadliwa . Szkoda że nikt tu nie stosuje tej diety :( Byłoby z kim pogadać . Idę obadać to forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wścibska123
Dziś 3 dzień ale postanowiłam ,że zważę się po tygodniu stosowania. Fajna sprawa, wcale nie czuję ,że jestem na diecie tylko czy efekty będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOMAROKO
efekt bedzie napewno , ja jestem na SW od wielkanocy i jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem na SW
Ja też jestem na SW i bardzo sobie chwalę , chudnę średnio 1kg na tydzień i jem tak ,że nie czuję że jestem na diecie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloop
na czym polega tak w skrocie da sie opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIMMING WORLD
Szczegółowe zasady znajdziesz tu www.dukanowebanitki.pun.pl W skrócie w diecie są trzy plany do wyboru extra łatwy zielony oryginalny W ramach każdego planu jest grupa produktów , które możemy jeść bez ograniczenia np.w planie extra łatwym mozna jeść drób, ryby, warzywa, owoce, , ziemniaki, makaron, fasola i inne np. w planie zielonym są m.in to owoce, warzywa ryż, w oryginalnym : chude mięso, drób I ryby, warzywa do tych produktów komponując menu dobieramy grupę produktów zwanych zdrowymi dodatkami szczególowa listę produktów znajdziesz jak na forum do którego link podałam W tej diecie jest tez grupa produktów które mają pewną wartość powiedzmy punktową (fachowo )nazywa sie to SYN . Każdego dnia mozna zjeść od 5 do 15 synsów np. biała 50g bułka ma 6.5 syns, a Milky Way 6 syns, łyżeczka miodu to 1 syn. Po resztę zapraszam na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wścibska123
Przez tydzień spadło 1,10 :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOMAROKO
gartulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wścibska123
Hej kokokomaroko doczytałam ,że jesteś na tej diecie od Wielkanocy a mogę wiedzieć ile schudłaś i jaki plan stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOMAROKO
jestem na extra easy od 11kwietnia do 11 lipca schudlam 12 kilogramow ,od 13 lipca do konca sierpnia nie bylam na diecie poniewaz bylam w polsce na dlugim urlopie po ktorym bylam 4kg na plusie niestety po wakacjach bylo mi ciezko wrocic na wlasciwe tory wiec caly wrzesien trwalo zanim stracilam pamiatke z wakacji w postaci nadprogramowych kilogramow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie jakoś nie spada
A mnie jakoś nie spada waga na SW muszę chyba zmienić plan:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×