Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Solid Kolos Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość

Kto, Kto śmiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułla
I co ponnpka? A strajk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustynia  rzeczywistości
Witam, Chcę przestrzec osoby podpisujące umowę na "monitorowanie " z tą firmą. Podpisałem umowę w lutym. Warszawa, ursynów. Handlowiec przebił ofertę konkurencji o 10 zł ceną i tym że na umowie będzie czas dojazdu grupy interwencyjnej 3 minuty w nocy, 8 minut w dzień. ( pozostali dawali dłuższe czasy twierdząc ze handlowiec Solidu kłamie)) Myślałem ze to mało realne, ale przecież mam umowę.... W marcu za namową kolegi sprawdziłem czas dojazdu ( pilot napadowy) i nic się nie stało.... nic. Podobno SOlid w razie alarmu, zanim wyśle patrol, dzwoni do klientów żeby obniżyć sobie koszty dojazdu - ale jak dywoni jak ja jestem okradany ! wciskam guzik napadowy !!. DO mnie nawet nie zadzwonili. Potem naciskam drugi raz.... 30 minut i nic... dzwonię na infolinię a chłopaczek mówi mi że " pewnie mają dużo alarmów, ale ogólnie to on nie wie" Zadzwoniłem do Handlowca który podpisywał ze mną umowę i po wielkich rozmowach i proszeniu ( przed podpisaniem umowy chętnie przyjechał a teraz musiałem wydzwaniać i prosić) zgodził się przyjechać porozmawiać. W rozmowie doszedł do wniosku ze w umowie jest wpisane " gwarantowany czas dojazdu od odebrania sygnału alarmowego" a oni nie odebrali żadnego sygnału.... wiec mają mnie w d***e a ja mam umowę terminową na 3 lata i kary umowne... Teraz mam do wyboru albo płacić za usługę która nie jest wykonywana albo sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąbilla
Weś napisz do pszyjaciułki tam jest taki dział, pszyjaciułka radzi pszyjaciułka odpowiada.Tam dostaniesz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź  z  Przyjaciółki
Droga Czytelniczko, ile Ty masz lat, jak mogłaś uwierzyć w takie bajki? Przecież ochroniarze to przeważnie ludzie z grupą inwalidzką, pięć minut to oni do samochodu wsiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWOoooo
Wsiadają ale w 10 minut. Dobrze,że jest reaktywacja, będzie można paru debili namierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślałem przed chwilą o sekretarce dyrektora , szybko mierz chłopie bo teraz największy zasięg mam - im wyżej położona antena tym większy zasięg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pen is
k***sówa niech bendzie s tobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis  przybył
to zawitał do nas sam kierownik? podobno abonamenty mają być po 20 zł, a najniższe czasy dojazdów mają wynosić 2 min., wprowadzone zostaną też środki dyscyplinujące - przekroczenie czasu dojazdu o 100% -10 zł kary , o 200% -20 zł kary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hryń
Kolejka do roboty jezd jach ztond do Zaleszczyk.Komu sie nie podoba niech w********a - pierwsze prawo firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po magisterskich patologia społeczna można zostać w solidzie kierownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ban Bar Yłło
Ino po dochtoracie tach jach ja jezdem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryjon
No to namierzony jesteś. Będzie szprawa w sondzie lub ryj obity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austachy
chce być kierownikiem Solidu jak mój ojciec, nie wiecie ile trwa w Solidzie nowicjat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smajki
A jak funkcjonuje Solid w Szczecinie? Mam oferte od ich handlowca, ponoc polaczyli sie z kims jeszcze? jak funkcjonuje dzial handlowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczuj ściemniacza psem a jak nie masz psa to teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  dokończenia
Pracuje w solidzie na etacie zarabiam tylko na marne gacie.Nie jestem z tego zadowolony bo chciałbym zarobić też na kalesony. Kiedyś je sobie na pewno kupię tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Łódź
Niektórzy w Łodzi się lansują z dyrektorem warszawskim Solidu po najdroższych sklepach. To dawna pracownica SS Pani P. teraz pracuje jako Inspektor w Łodzi ale w konkurencji:) . A jak się wyrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodziak
Mam pytanko czy wszyscy z innych miast dostaliscie juz pity bo w łodzi z konwojówki pół osób nie ma i twierdzą w warszawie ze wysłałi a juz połowa marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w przeglądarkę solidowcy fora i przeniesiesz się na forum solidu. Tu szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddział  solid
po proszkach od psychiatry wszyscy mieścimy się w normach normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryko
Któren ze mnom wyjdzie na solufkie? Moze być na walah jagelonskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajmund
Witam zapraszam wszystkich do udziału w castingu do nowego teledysku Rajmunda każdy kto wygra casting i weźmie udział w teledysku ma gwarantowaną podwyżkę oczywiście teledysk będzie kręcony w godzinach pracy dwóch panów już wzięło udział w najnowszym teledysku i podwyżki są na ich komnatach możesz i ty być gwiazda https://m.youtube.com/watch?v=PpcEXDuNStk&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w przeglądarkę solidowcy fora i przeniesiesz się na forum solidu. Tu szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie by nie pisać o tym syfie to i tak syf będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. szukam filmu, o GI z krakowa, zrobionego przez jednego z pracownikow. jakis czas temu krazyl on po necie. nie wie ktos gdzie moge go znalezc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×