Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sposob na zahamowanie apetytu?

Polecane posty

Gość gość

Mam problem, ze szczegolnie popoludniem i wieczorami bym ciagle jadla. Wiem, ze to przez stress glownie, ale szukam czegos co mi zahamuje ten wilczy apetyt... Makaronu na obiad jem 200 gram, co za glowe znajomi sie chwytaja, ze jedza max 80gram. Tylko nie reklama, lecz sprawdzone i skuteczne srodki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym sprawdzonym i skutecznym środkiem jest zająć się czymś, żeby nie myśleć o jedzeniu. Mam to samo i niestety nic innego nie działa. To nie jest głód fizjologiczny, więc żadne środki nie podziałają, bo to siedzi w głowie. Musisz ją czymś zająć, sama wiesz, co u Ciebie spie sprawdzi - spacer? film? spotkanie z koleżanką? porządki? książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia97
Oj ja miałam duży problem z zahamowaniem apetytu ciągle coś podjadałam mimo iż byłam po obiedzie czy nawet śniadaniu to było już nie do wytrzymania bo od tego właśnie przerywa się dietę i dalej tyje... Ja postanowiłam,że zamówię sobie suplementację która wspomoże mnie w tych ciężkich chwilach wybrałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i odkąd go biorę mój problem zniknął a ja cieszę się zrzucającymi kilogramami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reniu97 podjadanie zniknęło, ale przeszło na problemy z głową, ciągle siedzisz przy kompie i od rana do wieczora piszesz o tym mango srango, teraz to ci nie tylko dietetyk ale i psychiatra potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, jej za to placą i to grubą forsę, też byś siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba niezbyt zarabia bo produkuje się na każdym wątku nawet takich starych nieczynnych dwa lata-żałosna jest ta reklama a sam produkt szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny skuteczny sposób na zahamowanie apetytu to zbilansowana dieta ,na dodatek dieta nie głodówkowa.To że jesteś nadmiernie głodna to może być żle zbilansowana dieta.A jesli masz dobra diete i masz duzy apetyt to może być jedna z chorób metabolicznych. Ogólnie organizmu nie oszukasz.I wbrew pozorom odchudzanie nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. Więcej tutaj http://fitnesowiec.pl/jak-schudnac-10-kg-w-miesiac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno prawdą jest iż tabletki takie jak np moje Foreverslim same nic nie zdziałają ale w moim przypadku były bardzo pomocne bo poprzez moje podjadanie cała moja dieta legła w gruzach.. dzięki tym tabletkom zmiejszyłam łakmienie i tym samym apetyt teraz cieszę się z pełnowartościowej diety i o 10 kg mniejszej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież, jak biegasz, to nie podjadasz. Postaraj się przebywać jak najdalej od miejsc, gdzie masz dostęp do jedzenia. A jogging pomaga naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 g makaronu SUCHEGO? (makaron wazymy przed gotowaniem) .Jesli tyle zjadasz, to jest bardzo, bardzo duzo. Jak obnizyc apetyt? Tak organizowac dzien, zebys wlasnie wtedy (popoludnia i wieczory opuszczała dom. Masz wrocic zmeczona, marzaca tylko o tym zeby pojsc spac. Pomagaj komu sie da: mamie, babci, ciotkom, w osrodku dla dzieci, pracuj jako wolontariusz w schronisku dla zwierzat (to opcje darmowe), dorabiaj w sklepie na kasie na cwierc etatu (teraz, w grudniu beda cie calowac po rekach), idz do kina, na silownie (opcje platne), itd, itp. Piec wieczorow w tygodniu musisz miec zajetych, poza domem. Po dwoch, trzech miesiacach zoladek sie skurczy. W dwa dni, w ktorych bedziesz w domu, popoludniowy posilek (obiad) jedz naprawde tlusty. Malo prostych wegli (chleb, makaron, ziemniaki i wszystko co slodkie), malo nabialu, za to jedzenie tluste. Warzywa ° tluste mieso + duzo tluszczu. Zobaczysz, ze nie bedziesz podjadac. W te dni na kolacje (po obiedzie bedziesz syta) jesz tylko mieso bez panierki z pomidorami lub ogorkami. Mieso mozesz ugotowac, usmazyc, upiec, jak wolisz. Na kolacje nie jesz nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami na temat Foreverslimu.Każdy kto chce się odchudzać a wie że nie da rady na samej diecie powinien kupić te tabletki bo według mnie nie ma nic lepszego aby wspomóc odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sir zatrulam tym foteverslim i rzygalam cały tydzień wiec nie polecam. Dziewczyny nie kupujcie tego nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam...zrezygnowałam z chleba, makaronu, ziemniaków itp i faktycznie nie chce mi się tak bardzo jeść...mam wrażenie, że jak zjadłam miche makaronu za chwilę i tak byłam głodna, teraz nie. Mogę Ci jeszcze polecić cidrex plus, dzięki niemu przestałam jeść słodycze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Ja schudłam na diecie online i bardzo sobie chwalę. Korzystałam z Be Light, dietetyk pani Sylwia Sobczak-Piżuch. Świetne pyszne przepisy. Schudłam 16 kg! Polecam. Nie trzeba hamować apetytu, bo posiłki są częste i takie po których nie chce się jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też podobne odczucia. nadwagę traktowałam jak przekleństwo, które zostało po ciązy. Próbowałam wielu środków, To chydłam 1 kilogram, to tyłam dwa, to znów 3 w dół, by dwa wróciły. W każdym razie przez dwa lata, śrtednia się utrzymywała - niestety... Koleżanka powiedziałą mi o Foreverslimie i podała przykłąd jakieś swojej koleżanki czy kuzynki... Jak zobaczyłam jej zdjęcia przed i po odchudzaniu, postanowiłam spróbować. I tym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×