Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spososby na odchudzanie. Pomóżcie plz!!!

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 21 lat, 160 cm wzrostu, a ważę prawie 70 kg. Miałam przez to dużo problemów w szkole, bo wiele osób mi dokuczało. Teraz jest już lepiej, ale postanowiłam wziąć się za siebie, bo chyba nigdy nie znajdę chłopaka:((( Zwłaszcza, że sama się ze sobą źle czuje... Chciałabym schudnąć, ale nie tak, żebym nagle straciła 10 kg i się głodziła, bo boję się efekektu jojo i że będe ważyła później dwa razy więcej. Pomóżcie plzzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądre podejście; cudowne diety, to przeważnie głodówki, które kończą się jojo Moje rady 1. Policz sobie swoją podstawową przemianę materii i trzymaj się tego poziomu http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html Nie musisz jakoś restrykcyjnie liczyć kalorii, ale staraj się nie jeść poniżej poziomu. Są strony, które w tym pomagają, ja korzystam z ilewazy.pl 2. Odstaw śmieciowe, przetworzone jedzenie; staj się gotować i przygotowywać posiłki ze świeżych naturalnych produktów, odchudź to, co jesz 3. Ogranicz słodycze; zamień je na owoce, a jak już zgrzeszysz, to wybierz raczej kawałek domowego ciasta, czy kulkę lodów. Te wszystkie gotowe słodycze mają strasznie dużo cukru i chemii, nakręcają tylko apetyt. Ja ograniczenie słodyczy zaczęłam od tego, że jadłam tylko te, które naprawdę mi smakowały; teraz w zasadzie nie jadam żadnych batonów, ciastek, czy cukierków. 4. Jedz, co najmniej 3 zbilansowane posiłki dziennie (+2 przekąski, byłoby idealnie) 5. Jedz płatki zbożowe (te prawdziwe), kasze, ciemne makarony, razowe pieczywo; one na dłużej zaspokajają głód. 6. Warzywa jedz bez ograniczeń, większość z nich ma ujemny bilans kaloryczny. 7. Wszelkie serki i jogurty, kupuj naturalne, zawsze możesz dodać sobie łyżkę miodu, domowego dżemu, czy owoce. 8. Kalorie w jedzeniu są ważne ale nie najważniejsze; wazne są skladniki odzywcze, np. zamiast zjesc przetworzone chrupkie pieczywo, lepiej sięgnąc po kromke razowca. 9. Wiekszosc produktow light, to chemiczne przetworzone badziewie. 10. Podsumowując; jedz wszsytko, ale zdrowo i w mniejszej ilosci. 11. Koniecznie trzeba się ruszyć, jest tyle możliwości; może zacznij od szybkich marszy (zacznij chodzić więcej piechotą), później możesz zacząć biegać, ćwicz domowe dywanówki np. z Chodakowsą, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na warsztatach zdrowia , które mi mega pomogły. Źródło Piękna w Lubinie oferuje taki program. wysyłają na 11 dni do pięknego miejsca i tam się tobą zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka15
ja schudłam trwale i bez efektu jojo będąc na diecie i jednocześnie stosując tabletki iqgreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku tego forum już się czytać nie da bo same reklamyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa na mnie najlepiej suplement Slimcea. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam slimcea każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaOpsal
Mi akurat pomogła zdrowa zrównoważona dieta i systematyczne ćwiczenia. Jadłam około 300 kcal mniej jak moje zapotrzebowanie a i minimum godzina ćwiczeń, też dawała co swoje...Owszem środek wspomagający odchudzanie też brałam, konkretnie foreverslim, nie mniej brałam go dlatego, aby neutralizować uczucie głodu pomiędzy posiłkami i wyregulować przemianę materii. Bez tego, bym raczej nie dała rady, bo poprzednim razem, moje odchudzenie "zabiło" właśnie podjadanie pomiędzy posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewesta
U mnie długo waga stała w miejscu. Wszystko ruszyło idealnie i w odpowiednim kierunku jak zaczęłam brać foreverslim. Obecnie jestem mniej więcej w połowie procesu odchudzanie. Jak na razie u mnie 6 kg mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić żebyś jadła dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Też tak miałam. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala27cm
Ja sama miałam mnustwo problemów przez otyłość, 2 miesiące temu zerwał ze mną chlopak z tego powodu i to był bodziec do zmiany postanowiłam zmienić swoje ciało z którym czułam się po prostu źle mój trener personalny polecił mi Green Power Slim - jest to suplement na bazie naturalnych ekstraków roślin które pomagają w odchudzaniu, do tego suplementu dają diete, całkiem smaczna, więc odchudzanie nie jest katorgą, schudłam już 6 kg w te dwa miesiące i widzę, że panowie zaczynają na mnie patrzeć z większym zainteresowaniem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala27cm a długo ćwiczyłaś z trenerem? Nie stac mnie na to, zeby pojsc na treningi personalne, ale o tym suplemencie chetnie poczytam. Próbowałam już zielonej kawy, a widze, ze to jeden ze skladnikow tego suplementu. Ona naprawdę działa. Szkoda tylko, ze cena tego srodka jest tak wysoka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla32toja
Jak weźmiesz pod uwgę to że suplementy tego typu są nieweile tańsze, a tu masz diete która jest warta pewnie jakies 80-90 zł to suplement masz za pół darmo. Po za tym to jest sprawdzone więc nie ryzykujesz, tylko inwestujesz w swój wygląd. Ja przeznaczylam prawie cala swoją pensje zeby trenować z trenerem, zdrowo się odżywiać i kupić tę diete i suplement, życie to kwestia wyborów, ja nie żałuje bo czuje się w swojej skórze duzo lepiej i jeżeli zaczynałaby się odchudzać jeszcze raz bym tak zrobiła , bo nawet trener powiedział mi, że dieta i suplementacja to 70% sukcesu reszta to cieżka praca :) pozdrawiam i życzę sukcesow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujęę! Zmotywowałaś mnie bardzo, kobieto! Właśnie słyszałam, że dieta i ćwiczenia to podstawa:) Masz rację, że lepiej zgłosić się do specjalisty o dietę niż korzystać z tych podanych w necie ( bo chciałam). Ciekawe tylko czy faktycznie te diety dołączane do tego suplementu są faktycznie robione pod konkretną osobę... Coś nie chce mi się w to wierzyć. Poczytałabym więcej o tym suplemencie. Podasz mi jakiś namiar? Czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, sprawdz poczytaj ja uważam, że spoko produkcik :)) greenpowerslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement NOVOSLIM. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaL
Ja postawiłam na sport. Zapisałam się na crossfit, obok mojego domu jest klub crossfit naramowice i tam się zapisałam. Jestem bardzo zadowolona, bo treningi dają świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam chodzę i jest świetnie. Wreszcie widzę efekty! Wcześniej próbowałam ćwiczyć w domu, albo na siłowni, ale to nie to samo. Crossfit jest bardzo efektywny i wciąga,a na naramowicach jest taka atmosfera, że aż chce się przychodzić na treningi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam stosować Green Power Slim i naprawdę widzę ogromną różnicę. Przede wszytskim dużoo lepiej się czuję. Pozbyłam się tego okropnego uczucia ciężkiego żołądka, mam więcej siły i czuję się mega pobudzona. NA razie ciężko mi przejść na dietę, którą dostałam w gratisie, bo nie wyobrażam sobie jedzenia pięć razy dziennie.;/ Zaczęłam za to biegać i mam cel: chcę pięknego i młodego ciała :) Wiem, że dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGalla
Ja już myślałam że nie ma rzeczy która w końcu pozwoliła mi schudnąc.Na prawdę się starałam a efektów nie było.Dopiero jak na nowo poukładałam sobie wszystko w głowie przeszłam na dietę i zdecydowałam się na Foreverslim wtedy efekty zaczęły być widoczne.Najważniejszą rzeczą jest trzymanie się zasad kuracji wtedy ma się gwarancje spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Jak To Robia Single (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak To Robia Single (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 13kg stosując do diety tabletki Slimcea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już bardzo mądre rady pojawiły się nad moja odpowiedzią, dlatego tylko zaznaczę, że jak połączysz odpowiednia dietę z ćwiczeniami to efekty będziesz mieć murowane :) a jak chcesz idealnie dopasować dietę do organizmu to polecam wizytę u dietetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAldona
Nie ma diety cud.Najważniejsza jest zbilansowana dieta wysiłek fizyczny i można wspomagać się preparatami lub suplementami.Ja w trakcie odchudzania wspomagałam się tabletkami Foreverslim.Teraz już nie jestem na diecie ale nadal chodzę na aerobik a w lecie jeżdżę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolonia543
Ja jakoś nie chodziłam na siłownie i nie stosowałam jakiejś diety a chudłam.... Jadłam regularnie i stosowałam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i teraz wiem,że jak odchudzać się to tylko z tym suplementem mi pomógł więc mogę go śmiało polecać każdej co chce schudnąć;) 2 miesiące 16kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×