Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kaskami

Stosował ktoś te tabletki na odchudzanie z Allegro?

Polecane posty

Gość gość
Daj sobie spokoj,to sciema,dobra dieta i sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem ale chciałam się czymś wspomóc, pisałam z jedną Panią co kupiła i powiedziała mi że schudła 6kg w ciągu miesiąca. Przed zakupem chciałam zasięgnąć opinii, wydałam na African Mango i nie zauważyłam żadnych efektów, dlatego też pytam czy ktoś jeszcze stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam i stosuje te tabletki najpierw kupiłam 1 opakowanie na próbę, teraz dokupiłam jeszcze 2szt. Nie działają aż tak jak opisuje to sprzedający ale po miesiącu spadło mi 7 kilo. Ten sprzedający ma jeszcze tabletki bioslank które też zakupiłam. Przeczytalam juz o nim wszystko i na "oko" wydaje mi się skuteczny bo zamienia wode w zel ktory wypelnia zoladek i dzieki temu nie czuje sie tego strasznego glodu. Co najwazniejsze nie powoduje efektu jo-jo. Aha! W napadzie glodu mozna wziasc jeszcze jedna tabletke. Warunkiem jest popicie tabletki minimum szklanka wody, zeby mogl sie utworzyc w zoladku ten zbawiajacy Nas żel . Ja od poniedziałku zaczynam. Podziele sie z Wami jakie sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki na odchudzanie to pieniądze wyrzucone w błoto ,poza tym pojawia się po nich efekt jojo.Podstawa to racjonalne żywienie i ćwiczenia.Mi udało się schudnąć 10 kg w ciągu 2 miesięcy stosując tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się z twierdzeniem, że po suplementach wraca efekt jojo. Sama zakończyłam kurację po uzyskaniu zamierzonego efektu i co nic nie wraca. Oczywiście dalej chodzę na siłownię. Jeżeli po schudnięciu zaczynamy żreć wszystko co pod nos jest podsunięte, nic dziwnego, że kilogramy wracają ze zdwojoną siłą. Nie wiem czy też ma na to wpływ jaki suplement się stosuje, ale myślę, że nie ma to większego znaczenia. Może ktoś będzie szukał, ja stosowałam african mango zamówiony z vital progres, daje trwały efekt z tym, że stosowałam go 5 miesięcy. Po pierwszym opakowaniu schudłam 3 kg, ale z każdym miesiącem miałam lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując preparat Foreverslim a do tego trochę ruchu i mniej obżarstwa w moim przypadku odniósł pożądany efekt.Waga spadła,a ja teraz jest szczuplejsza ,szczęśliwsza i bardziej pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Slimunox drugi miesiąc, jak na razie moja waga spadła o 6 kilogramów. Dla mnie to dużo, bo liczyłam że w 3 miesiace schudnę 8 kilo, więc mam jeszcze miesiac czasu i tylko dwa kilogramy do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się cieszyc że wgl dziala :) mi pomogło african mango z vital progres 6 tygodni - 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym bardzo ostrożna w przypadku stosowania tabletek odchudzających. Z niepewnego źródła mogą człowiekowi zaszkodzić. Lepiej zapytać w aptece lub zmniejszyć porcję spożywanych produktów. Zdrowie jest najważniejsze a tabletki mogą okazać się niebezpieczne. http://www.e-madame.pl/odchudzanie/tabletki-odchudzajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid12312
Polecam odwiedzić witrynę nutriceo.pl. Można tam poczytać ciekawe artykuły na temat tabletek na odchudzanie i nie tylko. Redakcja jest bardzo otwarta i potrafi doradzić. Na ten moment jest recenzja dwóch preparatów. African Mango i Green Barley Plus Wejdź już dziś : www.nutriceo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój z tym African Mango gó... to wcale nie działa, przereklamowane i tyle, szkoda kasy, biorę ten bioslank od tygodnia i na razie waga -2,8kg mniej nie chcę mi się wcale jeść po tych tabletkach, tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga african mango,jestem z niego bardzo zadowolona. Po dwóch miesiącach stosowania schudłam 7 kg. Też zamówiłam z vital progres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu moja waga spadła o całe 12 kilo a to już uważąm za sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Foreverslimie chyba już powiedziano wszystko.Więc nie bedą się za bardzo rozpisywać.Powiem tylko tyle że nie spotkałam się jeszcze z tak skutecznymi tabletkami.Nie spodziewałam się tego że w tak szybkim czasie stracę aż tak dużo kilogramów.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi african mango bardzo pomógł, po dwóch miesiącach stosowania tego preparatu schudłam 7 kg. Zastanawia mnie fakt, że nie na każdego działa. Koleżanka zaczęła stosować razem ze mną i u niej tylko 3 kg mniej. Fakt, że zamawiałyśmy z innych źródeł ale to w sumie ten sam produkt. Ja postanowiłam zamówić od producenta ze strony https://africanmango180.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie znam osoby która by stosowała Foreverslim I której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 10 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! www.igortreneronline.pl Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na oszustów. Adi nie dostępny na zwykłe recepty. Stosujcie Oryginał Adi bo pochodzi z apteki albo suplementy zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia takie jak Appetite Controller marki NUTRILITE. Też działają. Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości. Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności. Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku. Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą. Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem. Doskonały dla osób stosujących program bodykey by NUTRILITE. Uzupełnia działanie innych produktów NUTRILITE wspomagających proces dążenia do pożądanej wagi. Może być stosowany razem z Preparatem redukującym tłuszcz oraz Naturalnym blokerem węglowodanów (w zależności od profilu diety). Zalet Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości. Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor. Wszystkie informacje za pośrednictwem mars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie po zastosowaniu tego środka, z tym iż schudłam o kilogram więcej. Jak dla mnie zastosoweanie Foreverslimu miało sens, a sam środek jest wart każdej złotówki jaką na niego wydałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam african mango, pod koniec stycznia zakończyłam trzy miesięczną kuracje, łącznie pozbyłam się 11 kg. Cieszy mnie fakt, że ani jeden kilogram nie wrócił, a nawet jeszcze dwa schudłam. Dla mnie super, a zamówiłam od producenta na https://africanmangosklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tableetki to ściema jakich mało, strata pieniedzy! Lepiej skorzystaj z pomocy specjalisty, Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl najlepszy trener i dietetyk w jednym! Dzięki niemu w jedynie dwa tygodnie schudłam 12 kg a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat stosowałam Foreverslim i uważam, że te tabletki bardzo pomogły mi schudnąć. W końcu udało mi sie pozbyć 14 kg nadwagi jakie miałam od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Slimunox udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Slimunox nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie:

dietalux.wordpress.com  

pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×