Odpowiedz na ten temat

suplementy diety

• gość 2017.09.12 [10:40]
    Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.
  • gość 2017.09.13 [13:09]
    u mnie natomiast najlepsze efekty przyniosły african mango zamówiony na https://africanmango180.com. Łącznie 13 kg cieszę się bardzo
  • gość 2017.09.15 [06:56]
    W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Slimunox.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami.
  • gość 2017.09.20 [13:29]
    Jeśli chodzi o suplementację, to na głowę bije wszystko kwas fulwowy. Z tego co czytam, to połowa tych wypowiedzi to zwykłe reklamy są, więc nie ma się co tym sugerować. Kupiłem i tak jak zawsze chorowałem w okresie jesiennym, tak teraz NIC! Od miesiąca zażywam codziennie 30ml rano i jest ok
  • gość 2017.09.20 [18:26]
    Skutecznie dużo schudłam tylko dzięki jednym tabletka.Foreverslim dla mnie idealne rozwiązanie.Regularne branie tych tabletek gwarantuje szybki i duży spadek wagi.Bez efektu jo-jo.
  • gość wczoraj [19:17]
    Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Slimunox ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Slimunox.Wole nie eksperymentować.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...